TRAP EB-VB válogató

Versenyengedély szám
282/K-07/02/2022
A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
2375 Tatárszentgyörgy, Sarlóspuszta 1.
A verseny kezdete
2022-07-23
A verseny vége
2022-07-24
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
125/16.000ft
Nevezési díj befizetésének módja
utalas

Trap 125 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Belcsik Zsolt
2000
Vasvári Koronglövő Akadémia
Hegyi András
1972
Vasvári Koronglövő Akadémia
Pongrátz Pál ifj.
1982
Vasvári Koronglövő Akadémia
Kapitány Márton
2000
Igaly József Lövész Klub SE
Keresztes Krisztián
1974
Olympia-S SE
Forini Stefano
1959
Olympia-S SE
Demcsák Géza
1953
Olympia-S SE
Nagy Varga Géza ifj.
1971
Vasvári Koronglövő Akadémia
Moldován Marcell
1996
Olympia-S SE
Rosta Márton
1986
Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület
Tánczos István
1965
Noszlopi Lövész Egylet SE
Lukácsi Zoltán
1980
Vasvári Koronglövő Akadémia
Kardos Zsolt
1977
Debrecen Városi LE
Simon Pál
1965
Füzesabony Városi LK
Galla János
1972
Debrecen Városi LE
Tömör-Tones Petra
1999
Debrecen Városi LE
Jóna Bernadett
1992
Noszlopi Lövész Egylet SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Moldován Marcell 1996. Olympia-S SE 107,0 0 II. osztály
2 Rosta Márton 1986. Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület 104,0 0 II. osztály
3 Hegyi András 1972. Vasvári Koronglövő Akadémia 99,0 0 III. osztály
4 Pongrátz Pál ifj. 1982. Vasvári Koronglövő Akadémia 98,0 0 III. osztály
5 Forini Stefano 1959. Olympia-S SE 97,0 0 III. osztály
6 Kardos Zsolt 1977. Debrecen Városi LE 97,0 0 III. osztály
7 Kapitány Márton 2000. Igaly József Lövész Klub SE 96,0 0 III. osztály
8 Simon Pál 1965. Füzesabony Városi LK 95,0 0 III. osztály
9 Demcsák Géza 1953. Olympia-S SE 91,0 0 IV. osztály
10 Nagy Varga Géza ifj. 1971. Vasvári Koronglövő Akadémia 90,0 0 IV. osztály
11 Lukácsi Zoltán 1980. Vasvári Koronglövő Akadémia 90,0 0 IV. osztály
12 Keresztes Krisztián 1974. Olympia-S SE 88,0 0 IV. osztály
13 Galla János 1972. Debrecen Városi LE 85,0 0 IV. osztály
14 Tánczos István 1965. Noszlopi Lövész Egylet SE 36,0 0 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Moldován Marcell 1996. Olympia-S SE 26,0 0
2 Tömör-Tones Petra 1999. Debrecen Városi LE 24,0 0
3 Rosta Márton 1986. Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület 19,0 0
4 Jóna Bernadett 1992. Noszlopi Lövész Egylet SE 17,0 0
5 Forini Stefano 1959. Olympia-S SE 15,0 0
6 Kardos Zsolt 1977. Debrecen Városi LE 14,0 0
7 Hegyi András 1972. Vasvári Koronglövő Akadémia 10,0 0
8 Pongrátz Pál ifj. 1982. Vasvári Koronglövő Akadémia 7,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 125 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jóna Bernadett
1992
Noszlopi Lövész Egylet SE
Tömör-Tones Petra
1999
Debrecen Városi LE
Kozma Mariann dr
1987
Debrecen Városi LE
Hettyei Emőke
2000
Balatonfűzfői LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jóna Bernadett 1992. Noszlopi Lövész Egylet SE 106,0 0 II. osztály
2 Tömör-Tones Petra 1999. Debrecen Városi LE 102,0 0 II. osztály
3 Kozma Mariann dr 1987. Debrecen Városi LE 89,0 0 III. osztály
4 Hettyei Emőke 2000. Balatonfűzfői LE 78,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély