Trap Országos Bajnokság

A verseny szervezője
Balatonfűzfői LE
A verseny helyszíne
Sarlóspuszta sportlőtér
A verseny kezdete
2018-09-29
A verseny vége
2018-09-30
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
?
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Trap 125 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Molnár Diána
1982
Igaly József Lövész Klub SE
Szabó Petra
2002
Igaly József Lövész Klub SE
Pongrátz Bianka
1984
Vasvári Koronglövő Akadémia
Józsa Kovács Kinga
1969
Vasvári Koronglövő Akadémia
Kálózi Emese
1989
Vasvári Koronglövő Akadémia
Csenkei-Papp Ida
1976
Községi Sportkör Köröstarcsa
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pongrátz Bianka 1984. Vasvári Koronglövő Akadémia 93,0 III. osztály
2 CSenkei-Papp Ida 1976. Községi Sportkör Köröstarcsa 68,0 IV. osztály
3 Molnár Diána 1982. Igaly József Lövész Klub SE 56,0 -
4 Szabó Petra 2002. Igaly József Lövész Klub SE 52,0 -
5 Józsa Kovács Kinga 1969. Vasvári Koronglövő Akadémia 37,0 -
6 Kálózi Emese 1989. Vasvári Koronglövő Akadémia 28,0 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Pongrátz Bianka 1984. Vasvári Koronglövő Akadémia 31,0
2 Szabó Petra 2002. Igaly József Lövész Klub SE 23,0
3 Józsa Kovács Kinga 1969. Vasvári Koronglövő Akadémia 19,0
4 CSenkei-Papp Ida 1976. Községi Sportkör Köröstarcsa 14,0
5 Molnár Diána 1982. Igaly József Lövész Klub SE 11,0
6 Kálózi Emese 1989. Vasvári Koronglövő Akadémia 9,0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Demjén András
1973
Igaly József Lövész Klub SE
Domokos Gábor
1988
Igaly József Lövész Klub SE
Kadlok Nándor
1984
Igaly József Lövész Klub SE
Kapitány Gábor
1972
Igaly József Lövész Klub SE
Kapitány Márton
2000
Igaly József Lövész Klub SE
Kardos Zsolt
1977
Debrecen Városi LE
Katona Csaba
1971
Igaly József Lövész Klub SE
Láncz Domonkos
1979
Igaly József Lövész Klub SE
Váczi Attila
1999
Balatonfűzfői LE
Moldován Marcell
1996
Olympia-S SE
Hegyi Norbert
1974
Olympia-S SE
Pap Imre dr
1955
Olympia-S SE
Simonyi Zsolt
1980
Olympia-S SE
Palkovics András dr
1975
Visegrádi Erdész LK
Rózsás György Domonkos
1975
Visegrádi Erdész LK
Németh Zsolt
1961
Visegrádi Erdész LK
Gerebics Roland
1979
Vasvári Koronglövő Akadémia
Pongrátz Pál ifj.
1982
Vasvári Koronglövő Akadémia
Mészáros Lőrinc
1993
Vasvári Koronglövő Akadémia
Izsó Sándor
1956
Községi Sportkör Köröstarcsa
Nagy Varga Géza
1951
Jászfelsőszentgyörgy LK
Való Dávid
1999
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hegyi Norbert 1974. Olympia-S SE 114,0 II. osztály
2 Palkovics András dr 1975. Visegrádi Erdész LK 101,0 III. osztály
3 Katona Csaba 1971. Igaly József Lövész Klub SE 99,0 III. osztály
4 Moldován Marcell 1996. Olympia-S SE 97,0 III. osztály
5 Pap Imre dr 1955. Olympia-S SE 95,0 III. osztály
6 Kadlok Nándor 1984. Igaly József Lövész Klub SE 93,0 III. osztály
7 Pongrátz Pál ifj. 1982. Vasvári Koronglövő Akadémia 93,0 III. osztály
8 Simonyi Zsolt 1980. Olympia-S SE 92,0 IV. osztály
9 Kardos Zsolt 1977. Igaly József Lövész Klub SE 92,0 IV. osztály
10 Gerebics Roland 1979. Vasvári Koronglövő Akadémia 90,0 IV. osztály
11 Rózsás György Domonkos 1975. Visegrádi Erdész LK 89,0 IV. osztály
12 Váczi Attila 1999. Balatonfűzfői LE 89,0 IV. osztály
13 Németh Zsolt 1961. Visegrádi Erdész LK 86,0 IV. osztály
14 Nagy Varga Géza 1951. Jászfelsőszentgyörgy LK 84,0 IV. osztály
15 Demjén András 1973. Igaly József Lövész Klub SE 80,0 IV. osztály
16 Mészáros Lőrinc 1993. Vasvári Koronglövő Akadémia 70,0 IV. osztály
17 Izsó Sándor 1956. Községi Sportkör Köröstarcsa 68,0 -
18 Domokos Gábor 1988. Igaly József Lövész Klub SE 65,0 -
19 Való Dávid 1999. Debrecen Városi LE 52,0 -
20 Kapitány Gábor 1972. Igaly József Lövész Klub SE 47,0 -
21 Kapitány Márton 2000. Igaly József Lövész Klub SE 38,0 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Hegyi Norbert 1974. Olympia-S SE 42,0
2 Moldován Marcell 1996. Olympia-S SE 38,0
3 Palkovics András dr 1975. Visegrádi Erdész LK 28,0
4 Pap Imre dr 1955. Olympia-S SE 21,0
5 Kadlok Nándor 1984. Igaly József Lövész Klub SE 17,0
6 Katona Csaba 1971. Igaly József Lövész Klub SE 14,0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 75 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Való Krisztián
2001
Debrecen Városi LE
Szőnyegh Ádám
2002
Balatonfűzfői LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Való Krisztián 2001. Debrecen Városi LE 51,0 Bronzjelvény
2 Szőnyegh Ádám 2002. Balatonfűzfői LE 30,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 50 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jáki Laura Krisztina
2002
Balatonfűzfői LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jáki Laura Krisztina 2002. Balatonfűzfői LE 23,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély