TSK Rapid Shooting minösitö Páty

Versenyengedély szám
381/RS-10/05

 

Verseny helyszíne:
Pátyi Sportlőtér
2071 Páty, Torbágyi út 134.
47.496234, 18.825449
47°29'46.4"N 18°49'31.6"E
A verseny szervezője
Technikai Sportok Klubja
A verseny helyszíne
2071 Páty, Torbágyi út
A verseny kezdete
2018-10-06
A verseny vége
2018-10-06
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1500Ft/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ipacs Sándor
1950
Pontlövész SE
Kovács Attila
1981
Euro-Gun SE
Molnár Balázs László
1987
Technikai Sportok Klubja
Pálmai Attila
1978
Technikai Sportok Klubja
Unger Lőrinc
1970
Technikai Sportok Klubja
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ipacs Sándor 1950. Pontlövész SE 31,0 II. osztály
2 Kovács Attila 1981. Euro-Gun SE 31,0 II. osztály
3 Molnár Balázs László 1987. Technikai Sportok Klubja 31,0 II. osztály
4 Pálmai Attila 1978. Technikai Sportok Klubja 31,0 II. osztály
5 Unger Lőrinc 1970. Technikai Sportok Klubja 31,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Molnár Balázs László
1987
Technikai Sportok Klubja
Pálmai Attila
1978
Technikai Sportok Klubja
Unger Lőrinc
1970
Technikai Sportok Klubja
Brassói István
1951
Műegyetemi Sporttudományi Egyesület
Donka Dávid
1975
Katakombat Sportegyesület
Spengler Tamás
1985
Katakombat Sportegyesület
Földvári Péter
1978
ALE
Ipacs Sándor
1950
Pontlövész SE
Kovács Attila
1981
Euro-Gun SE
Nagy Ernő
1976
Euro-Gun SE
Somló Péter László
1991
Euro-Gun SE
Szilágyi Tamás Péter
1964
Euro-Gun SE
Tasi János
1955
Káli Lövész Sport Klub
Tasi János Ádám
1981
Káli Lövész Sport Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Brassói István 1951. Műegyetemi Sporttudományi Egyesület 32,0 II. osztály
2 Donka Dávid 1975. Katakombat Sportegyesület 32,0 II. osztály
3 Földvári Péter 1978. ALE 32,0 II. osztály
4 Ipacs Sándor 1950. Pontlövész SE 32,0 II. osztály
5 Kovács Attila 1981. Euro-Gun SE 32,0 II. osztály
6 Molnár Balázs László 1987. Technikai Sportok Klubja 32,0 II. osztály
7 Nagy Ernő 1976. Euro-Gun SE 32,0 II. osztály
8 Pálmai Attila 1978. Technikai Sportok Klubja 32,0 II. osztály
9 Somló Péter László 1991. Euro-Gun SE 32,0 II. osztály
10 Spengler Tamás 1985. Katakombat Sportegyesület 32,0 II. osztály
11 Szilágyi Tamás Péter 1964. Euro-Gun SE 32,0 II. osztály
12 Tasi János 1955. Káli Lövész Sport Klub 32,0 II. osztály
13 Tasi János Ádám 1981. Káli Lövész Sport Klub 32,0 II. osztály
14 Unger Lőrinc 1970. Technikai Sportok Klubja 32,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Földvári Péter
1978
ALE
Kovács Attila
1981
Euro-Gun SE
Somló Péter László
1991
Euro-Gun SE
Tasi János
1955
Káli Lövész Sport Klub
Tasi János Ádám
1981
Káli Lövész Sport Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Földvári Péter 1978. ALE 33,0 II. osztály
2 Kovács Attila 1981. Euro-Gun SE 33,0 II. osztály
3 Somló Péter László 1991. Euro-Gun SE 33,0 II. osztály
4 Tasi János 1955. Káli Lövész Sport Klub 33,0 II. osztály
5 Tasi János Ádám 1981. Káli Lövész Sport Klub 33,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tasi János
1955
Káli Lövész Sport Klub
Földvári Péter
1978
ALE
Ipacs Sándor
1950
Pontlövész SE
Kovács Attila
1981
Euro-Gun SE
Molnár Balázs László
1987
Technikai Sportok Klubja
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Földvári Péter 1978. ALE 35,0 II. osztály
2 Ipacs Sándor 1950. Pontlövész SE 35,0 II. osztály
3 Kovács Attila 1981. Euro-Gun SE 35,0 II. osztály
4 Molnár Balázs László 1987. Technikai Sportok Klubja 35,0 II. osztály
5 Tasi János 1955. Káli Lövész Sport Klub 35,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély