Változás! 2. VÁLOGATÓ verseny 25-50m versenyszámokban

Versenyengedély szám
136/B-04/20/2021

Figyelem!

A verseny programja megváltozott 25-es versenyszámokban!

 

a járványügyi szabályok szerint a rendezvényt nézők, kísérők nem látogathatják. Csak a sportolók, edzők, bírók, stábtagok tartózkodhatnak a létesítmény területén;

A verseny szervezője
Baranya Tolna Megyei Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
7622 Pécs, Nyírfa u. 34. (Pécs Városi Lőtér)
A verseny kezdete
2021-04-16
A verseny vége
2021-04-18
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
3.000,-
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Domsits Olivia
2004
UTE
Palánki Klaudia
2000
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Borbola Borka
2004
KSI SE
Boros Viktória
2005
KSI SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Tóth Dorka Sára
2004
UTE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sike Renáta 1978. BHSE 580,0 0 Mester
2 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 578,0 0 I. osztály
3 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 573,0 0 II. osztály
4 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 572,0 0 II. osztály
5 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 566,0 0 II. osztály
6 Boros Viktória 2005. KSI SE 562,0 0 III. osztály
7 Rédecsi Máté 2004. BHSE 558,0 0 III. osztály
8 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 557,0 0 III. osztály
9 Palánki Klaudia 2000. UTE 553,0 12 III. osztály
10 Somhegyi Edina 2003. UTE 553,0 9 III. osztály
11 Domsits Olivia 2004. UTE 552,0 0 III. osztály
12 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 551,0 0 III. osztály
13 Tóth Dorka Sára 2004. UTE 546,0 0 III. osztály
14 Rédecsi Anita 2002. BHSE 543,0 0 III. osztály
15 Varga Zalay Babett 2002. UTE 534,0 0 III. osztály
16 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 534,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hegedűs László
1999
UTE
Borbola Borka
2004
KSI SE
Boros Viktória
2005
KSI SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Babéj Ádám
1988
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bartók Csaba
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Takács Tibor 1967. Egri PLE 558,0 0 II. osztály
2 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 553,0 0 II. osztály
3 Bartók Csaba 1993. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 551,0 0 II. osztály
4 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 536,0 0 III. osztály
5 Boros Viktória 2005. KSI SE 535,0 0 III. osztály
6 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 534,0 0 III. osztály
7 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 526,0 0 III. osztály
8 Babéj Ádám 1988. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 514,0 0 III. osztály
9 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 506,0 0 IV. osztály
10 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 502,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Boros György
1956
BHSE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Takács Tibor 1967. Egri PLE 570,0 0 II. osztály
2 Boros György 1956. BHSE 557,0 0 III. osztály
3 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 550,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Máté László
1999
BHSE
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Bartók Csaba
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Nagy László
1970
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Takács Tibor 1967. Egri PLE 568,0 0 II. osztály
2 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 559,0 0 III. osztály
3 Bartók Csaba 1993. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 548,0 0 -
4 Nagy Máté László 1999. BHSE 544,0 0 -
5 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 534,0 0 -
6 Nagy László 1970. BHSE 501,0 0 -
7 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 481,0 0 -
8 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 450,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Havjár Kristóf
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Klenczner Márton
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lakner Áron
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Péni István Márton
1997
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Máté Tamás
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Periskics Márton
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Wittmann Péter
2003
APLE
Hári Péter
1989
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Gazdig Olivér
2000
Komáromi VSE
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabián Norbert 1982. UTE 623,5 0 Mester
2 Pekler Zalán Tibor 2000. Komáromi VSE 621,5 0 Mester
3 Sidi Péter 1978. Komárom Olympia SE 620,4 0 Mester
4 Wittmann Péter 2003. APLE 619,5 0 Mester
5 Kiss Viktor 2001. UTE 619,0 0 Mester
6 Simó Kornél 1984. BHSE 618,4 0 Mester
7 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 617,3 0 Mester
8 Török Ferenc 2003. Csepel LE 617,1 0 Mester
9 Vas Péter 1998. Komáromi VSE 615,3 0 Mester
10 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 613,4 0 Mester
11 Sallai Zsombor 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 606,2 0 Mester
12 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 604,8 0 Mester
13 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 600,9 0 Mester
14 Illés Dénes 2003. Pécsi Vasutas Sportkör 600,9 0 Mester
15 Klenczner Márton 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 600,6 0 Mester
16 Balogh Zoltán 1973. ZTE Sportlövész Klub 595,4 0 I. osztály
17 Lakner Áron 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 590,3 0 II. osztály
18 Havjár Kristóf 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 587,3 0 III. osztály
19 Periskics Márton 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 576,9 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lovász Dorina
1999
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lévai Krisztina
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Mészáros Eszter
2002
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Biatovszki Mira
1992
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Sidi Roxana
1992
Komárom Olympia SE
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Farkas Dóra
2003
Komáromi VSE
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dénes Eszter 2001. UTE 622,7 0 Mester
2 Mészáros Eszter 2002. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 621,9 0 Mester
3 Horváth Lea 2001. Komáromi VSE 621,0 0 Mester
4 Hanák Gabriella 1996. BHSE 618,8 0 Mester
5 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC 618,1 0 Mester
6 Lovász Dorina 1999. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 617,6 0 Mester
7 Toma Dorina 1999. UTE 617,2 0 Mester
8 Bajos Gitta 2002. Komáromi VSE 614,1 0 Mester
9 Sidi Roxana 1992. Komárom Olympia SE 612,7 0 Mester
10 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 610,0 0 Mester
11 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 607,5 0 Mester
12 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 606,8 0 Mester
13 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 605,2 0 Mester
14 Somogyvári Flóra 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 594,2 0 Mester
15 Seres Gréta 2001. Pécsi Vasutas Sportkör 581,1 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Havjár Kristóf
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Klenczner Márton
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lakner Áron
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Péni István Márton
1997
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Wittmann Péter
2003
APLE
Hári Péter
1989
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Gazdig Olivér
2000
Komáromi VSE
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 1 180,0 0 Mester
2 Pekler Zalán Tibor 2000. Komáromi VSE 1 179,0 0 Mester
3 Sidi Péter 1978. Komárom Olympia SE 1 176,0 0 Mester
4 Vas Péter 1998. Komáromi VSE 1 169,0 0 Mester
5 Kiss Viktor 2001. UTE 1 159,0 0 II. osztály
6 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 1 157,0 0 II. osztály
7 Török Ferenc 2003. Csepel LE 1 151,0 0 II. osztály
8 Szabián Norbert 1982. UTE 1 148,0 0 II. osztály
9 Wittmann Péter 2003. APLE 1 146,0 0 II. osztály
10 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 1 146,0 0 II. osztály
11 Simó Kornél 1984. BHSE 1 133,0 0 III. osztály
12 Klenczner Márton 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 1 124,0 0 III. osztály
13 Illés Dénes 2003. Pécsi Vasutas Sportkör 1 109,0 0 IV. osztály
14 Sallai Zsombor 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 1 105,0 0 IV. osztály
15 Lakner Áron 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 1 078,0 0 IV. osztály
16 Havjár Kristóf 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 1 071,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lovász Dorina
1999
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lévai Krisztina
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Mészáros Eszter
2002
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Biatovszki Mira
1992
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Sidi Roxana
1992
Komárom Olympia SE
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Farkas Dóra
2003
Komáromi VSE
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth Lea 2001. Komáromi VSE 1 180,0 0 Mester
2 Dénes Eszter 2001. UTE 1 174,0 0 Mester
3 Sidi Roxana 1992. Komárom Olympia SE 1 172,0 0 Mester
4 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC 1 171,0 0 Mester
5 Lovász Dorina 1999. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 1 168,0 55 I. osztály
6 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 1 168,0 54 I. osztály
7 Toma Dorina 1999. UTE 1 167,0 0 I. osztály
8 Bajos Gitta 2002. Komáromi VSE 1 161,0 0 I. osztály
9 Mészáros Eszter 2002. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 1 159,0 0 II. osztály
10 Biatovszki Mira 1992. UTE 1 153,0 0 II. osztály
11 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 1 152,0 0 II. osztály
12 Hanák Gabriella 1996. BHSE 1 147,0 0 II. osztály
13 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 1 145,0 0 II. osztály
14 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 1 143,0 0 II. osztály
15 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 1 130,0 0 III. osztály
16 Somogyvári Flóra 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 1 092,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szűcs Gergely
1977
UTE
Tóth Gábor
1973
UTE
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Nagy László
1970
BHSE
Zádori Erik Dániel
2004
Bácsbokodi LTSzE
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 527,0 0 III. osztály
2 Nagy László 1970. BHSE 526,0 0 III. osztály
3 Szűcs Gergely 1977. UTE 524,0 0 III. osztály
4 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 521,0 0 III. osztály
5 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 484,0 0 IV. osztály
6 Zádori Erik Dániel 2004. Bácsbokodi LTSzE 412,0 0 -
7 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 401,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély