VÁLTOZÁS!! 2023. évi Utánpótlás Kupa II. forduló/ VB I.-II. válogató verseny

Versenyengedély szám
205/B-05/21/2023

Az email-ben történő nevezésekben kérjük feltüntetni, ha valaki csak az egyik VB válogató versenyen vesz részt!

A válogatás elvei

A felnőtt olimpiai versenyszámokban, a ranglista 10 helyezett nevezhet, az ő indulásukat tudják a szervezők elfogadni, a többiek nevezése törlésre fog kerülni.

 

A verseny szervezője
Budapesti Sportlövő Szövetség
A verseny helyszíne
Fehér Úti Nemzeti Lőtér
A verseny kezdete
2023-05-26
A verseny vége
2023-05-28
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
10 m, 40 lövés 3500.- Ft/fő/versenyszám; 10m 60 lövés,25,50 m 4000 Ft/fő/versenyszám/indulás
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Péni István Márton
1997
UTE
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Vas Péter
1998
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Pekler Zalán Tibor
2000
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Hári Péter
1989
BHSE
Szalai Mihály
1972
APLE
Csókási Tibor Géza
1967
ZTE Sportlövész Klub
Horváth Tamás
1981
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Péni István Márton 1997. UTE 633,0 56 Mester
2 Pekler Zalán Tibor 2000. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 630,5 57 Mester
3 Vas Péter 1998. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 623,2 49 Mester
4 Hári Péter 1989. BHSE 623,1 48 Mester
5 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 620,4 47 I. osztály
6 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 616,1 41 II. osztály
7 Szalai Mihály 1972. APLE 598,9 24 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tankovics Tamás
2006
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond Zoltán
2004
ZTE Sportlövész Klub
Török Ferenc
2003
Csepel Torna Club
Dénes András
2003
MATE-GEAC
Lévai Csongor
2008
MATE-GEAC
Mlinkovics Máté
2008
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Povázsay János
2008
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Rácz Áron
2006
BHSE
Wittmann Péter
2003
APLE
Tóth Ádám Balázs
2005
VAMAV LSK
Szűcs Zoltán
1980
Tisza Volán SC
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Bertalan Zolta Beke
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 626,5 52 Ifjú Mester
2 Dénes András 2003. MATE-GEAC 622,6 48 Ifjú Mester
3 Török Ferenc 2003. Csepel LE 620,9 46 Ifjú Mester
4 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 620,7 45 Ifjú Mester
5 Tankovics Tamás 2006. ZTE Sportlövész Klub 620,0 47 Ifjú Mester
6 Wittmann Péter 2003. APLE 619,2 42 Ifjú Mester
7 Lévai Csongor 2008. MATE-GEAC 618,7 41 Aranyjelvény
8 Rácz Áron 2006. BHSE 613,6 41 Aranyjelvény
9 Mlinkovics Máté 2008. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 613,6 34 Aranyjelvény
10 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 608,7 35 Ezüstjelvény
11 Bertalan Zolta Beke 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 607,3 29 Ezüstjelvény
12 Kertai Szabolcs 2007. UTE 605,2 32 Ezüstjelvény
13 Povázsay János 2008. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 602,1 27 Ezüstjelvény
14 Baksics Dániel 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 592,1 19 Ezüstjelvény
15 Tóth Ádám Balázs 2005. VAMAV LSK 547,8 11 -
16 Szabó Gellért 2004. Tisza Volán SC 512,3 7 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dénes Eszter
2001
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Lovász Dorina Eszter
1999
MATE-GEAC
Mészáros Eszter
2002
MATE-GEAC
Bajos Gitta
2002
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Biatovszki Mira Zsuzsanna
1992
Tisza Volán SC
Szijj Katinka
1993
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Nagybányai-Nagy Anna
2002
BHSE
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mészáros Eszter 2002. MATE-GEAC 630,8 56 Mester
2 Dénes Eszter 2001. UTE 629,7 56 Mester
3 Bajos Gitta 2002. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 628,7 53 Mester
4 Lovász Dorina Eszter 1999. MATE-GEAC 627,9 50 Mester
5 Tarr Vivien 2001. UTE 625,0 50 Mester
6 Nagybányai-Nagy Anna 2002. BHSE 623,7 48 Mester
7 Toma Dorina 1999. UTE 617,4 40 I. osztály
8 Biatovszki Mira 1992. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 617,0 42 I. osztály
9 Szijj Katinka 1993. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 607,8 28 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Coric Una
2006
UTE
Molnár Sophie Csilla
2005
UTE
Toma Réka
2006
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Benedek Ágnes Veronika
2005
ZTE Sportlövész Klub
Lukács Veronika Johanna
2006
Zámolyi Lövészklub
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Popovics Pálma
2005
MATE-GEAC
Jovan Noémi
2006
Tisza Volán SC
Pap Jerne Zsófia
2007
Tisza Volán SC
Vintze Regina
2005
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Andrássy Fruzsina Éva
2008
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Dombi Emma Vivien
2009
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Gáll Kamilla Keana
2005
VAMAV LSK
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Bozsolik Sarolta
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Héra Georgina
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna Boglárka
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Kata
2007
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Cserényi Helga
2005
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Anna 2005. UTE 623,1 48 Ifjú Mester
2 Ferik Csilla 2008. MATE-GEAC 622,2 47 Ifjú Mester
3 Toma Réka 2006. UTE 621,0 46 Ifjú Mester
4 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 620,4 47 Ifjú Mester
5 Hegedüs Abigél 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 618,6 44 Aranyjelvény
6 Jovan Noémi 2006. Tisza Volán SC 613,0 38 Aranyjelvény
7 Coric Una 2006. UTE 612,6 37 Aranyjelvény
8 Keresztesi Petra Inez 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 612,2 34 Aranyjelvény
9 Pap Jerne Zsófia 2007. Tisza Volán SC 603,3 28 Ezüstjelvény
10 Popovics Pálma 2005. MATE-GEAC 602,3 30 Ezüstjelvény
11 Héra Georgina 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 593,4 19 Ezüstjelvény
12 Molnár Kata 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 593,1 24 Ezüstjelvény
13 Molnár Sophie Csilla 2005. UTE 591,9 19 Ezüstjelvény
14 Gáll Kamilla Keana 2005. VAMAV LSK 583,2 18 Bronzjelvény
15 Cserényi Helga 2005. Kecskeméti Lövész SE 576,4 13 Bronzjelvény
16 Lukács Veronika Johanna 2006. Zámolyi Lövészklub 575,3 9 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Andrássy Fruzsina Éva
2008
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Zakár Emma Eszter
2008
BHSE
Béres Kata
2007
APLE
Dósa-Baranics Dea
2008
APLE
Fehér Anna
2007
APLE
Tóth Bettina
2007
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Tokai Dóra Andrea
2006
Csepel LE
Bozsolik Sarolta
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Héra Georgina
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna Boglárka
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Kata
2007
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Jurkó Sára
2007
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hegedüs Abigél 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 409,7 25 Aranyjelvény
2 Bozsolik Sarolta 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 404,0 18 Aranyjelvény
3 Andrássy Fruzsina 2008. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 400,6 17 Aranyjelvény
4 Zakár Emma Eszter 2008. BHSE 400,2 19 Aranyjelvény
5 Fehér Anna 2007. APLE 398,8 13 Aranyjelvény
6 Héra Georgina 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 394,8 16 Aranyjelvény
7 Juronics Anna Boglárka 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 394,4 10 Aranyjelvény
8 Jurkó Sára 2007. Csepel LE 393,8 11 Aranyjelvény
9 Molnár Kata 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 392,8 13 Aranyjelvény
10 Tóth Bettina 2007. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 390,4 17 Aranyjelvény
11 Béres Kata 2007. APLE 390,2 9 Aranyjelvény
12 Dósa Baranics Dea 2008. APLE 375,8 7 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fuglovics Armand
2007
UTE
Árvai Nimród Bendegúz
2006
ZTE Sportlövész Klub
Márta Ákos
2007
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
Balázs Dániel
2008
APLE
Barabás Bence
2006
VAMAV LSK
Bóta Levente
2009
VAMAV LSK
Sinka Norbert
2007
VAMAV LSK
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Fodor Márton Olivér
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Halmai-Tucsek Nimród
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Petrovics Artúr
2007
Nyíregyházi PLE
Tóth Bajnai Brúnó Roland
2007
Kecskeméti Lövész SE
Bertalan Zolta Beke
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Dévényi Botond
2006
MATE-GEAC
Móna Botond
2007
MATE-GEAC
Szűcs-Kristóf Vilmos
2007
MATE-GEAC
Varjú Mátyás
2006
MATE-GEAC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Baksics Dániel 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 404,8 25 Aranyjelvény
2 Árvai Nimród Bendegúz 2006. ZTE Sportlövész Klub 403,0 20 Aranyjelvény
3 Bertalan Zolta Beke 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 403,0 17 Aranyjelvény
4 Dévényi Botond 2006. MATE-GEAC 402,7 20 Aranyjelvény
5 Petrovics Artúr 2007. Nyíregyházi PLE 397,9 17 Aranyjelvény
6 Márta Ákos 2007. BHSE 395,9 12 Aranyjelvény
7 Halmai-Tucsek Nimród 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 395,2 13 Aranyjelvény
8 Fuglovics Armand 2007. UTE 394,7 17 Aranyjelvény
9 Fodor Márton 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 385,5 11 Ezüstjelvény
10 Varjú Mátyás 2006. MATE-GEAC 382,8 9 Ezüstjelvény
11 Balázs Dániel 2008. APLE 377,6 8 Bronzjelvény
12 Bóta Levente 2009. VAMAV LSK 349,5 5 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dombi Emma Vivien
2009
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Csák Anna Rebeka
2009
APLE
Mudri Zsófia
2009
APLE
Mózes Ilona
2009
APLE
Böndicz Emília
2011
Pécsi Vasutas Sportkör
Friedrich Aliz
2011
Pécsi Vasutas Sportkör
Haász Janka Magdolna
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Kovács Lotti
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Várkonyi Emma Róza
2010
Pécsi Vasutas Sportkör
Wiesner Csenge Zsófi
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Kovács Bianka
2009
Kecskeméti Lövész SE
Dévényi Kincső Flóra
2009
MATE-GEAC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dombi Emma Vivien 2009. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 384,0 21 Aranyjelvény
2 Kovács Bianka 2009. Kecskeméti Lövész SE 368,0 11 Aranyjelvény
3 Wiesner Csenge Zsófi 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 367,0 11 Aranyjelvény
4 Friedrich Aliz 2011. Pécsi Vasutas Sportkör 362,0 7 Aranyjelvény
5 Mózes Ilona 2009. APLE 359,0 11 Ezüstjelvény
6 Dévényi Kincső Flóra 2009. MATE-GEAC 356,0 9 Ezüstjelvény
7 Várkonyi Emma Róza 2010. Pécsi Vasutas Sportkör 352,0 6 Ezüstjelvény
8 Kovács Lotti 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 351,0 4 Ezüstjelvény
9 Mudri Zsófia 2009. APLE 331,0 3 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Illés Dániel
2011
UTE
Ivánka Csongor Csaba
2009
UTE
Kiss-Vámosi Zsombor
2010
UTE
Leopold Milán
2011
UTE
Leopold Zoltán
2009
UTE
Marossy Noé
2009
UTE
Marton Tamás László
2010
UTE
Varga Vince Csete
2012
UTE
Vas Albert
2010
UTE
Szabados Koppány
2009
Nagykanizsai PSLE
Aranyos Péter
2011
Tisza Volán SC
Orsy Tamás
2010
Tisza Volán SC
Füzes-Nagy Aladár
2010
Pécsi Vasutas Sportkör
Gyurkó Zsombor
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Mészáros Bence
2010
Pécsi Vasutas Sportkör
Lengyel Ádám
2010
MATE-GEAC
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Tóth Gábor
1973
UTE
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Trájer Szabolcs
2001
KSI SE
Tátrai-Fejes Miklós
1986
BHSE
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Nagy László
1970
Tisza Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy László 1970. Tisza Volán SC 569,0 14 II. osztály
2 Tátrai-Fejes Miklós 1986. BHSE 568,0 19 II. osztály
3 Tóth Gábor 1973. UTE 566,0 12 II. osztály
4 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 564,0 13 II. osztály
5 Trájer Szabolcs 2001. KSI SE 561,0 10 II. osztály
6 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 559,0 12 III. osztály
7 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 556,0 4 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szalma Bence László
2005
UTE
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Markovics Szabolcs
2003
Kőbányai PLE
Laczik Dávid
2004
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Szurdi Levente
2005
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Németh Bence
2005
Győri Lövészklub
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Weite Hayden Károly
2008
KSI SE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Béres Máté
2005
APLE
Nagy Ákos Károly
2005
Tisza Volán SC
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Gelencsér Zsombor Ákos
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Tokodi Tibor Bence
2004
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rédecsi Máté 2004. BHSE 576,0 13 Ifjú Mester
2 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 565,0 11 Aranyjelvény
3 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 560,0 11 Ezüstjelvény
4 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 557,0 9 Ezüstjelvény
5 Nagy Ákos Károly 2005. Tisza Volán SC 555,0 7 Ezüstjelvény
6 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 551,0 8 Ezüstjelvény
7 Tokodi Tibor Bence 2004. Kecskeméti Lövész SE 549,0 9 Ezüstjelvény
8 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 548,0 11 Ezüstjelvény
9 Weite Hayden Károly 2008. KSI SE 547,0 10 Ezüstjelvény
10 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 543,0 9 Bronzjelvény
11 Gelencsér Zsombor Ákos 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 536,0 9 Bronzjelvény
12 Németh Bence 2005. Győri Lövészklub 531,0 6 Bronzjelvény
13 Szalma Bence László 2005. UTE 529,0 3 Bronzjelvény
14 Markovics Szabolcs 2003. Kőbányai PLE 494,0 3 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fábián Sára Ráhel
2002
Csepel Torna Club
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Szakács Tünde
2002
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Farkas Bernadett
1987
APLE
Polyókáné Sike Renáta
1978
BHSE
Tóth Anikó
1975
BHSE
Csonka Zsófia Katalin
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Komáromi Krisztina Panna
2001
Tisza Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fábián Sára Ráhel 2002. Csepel LE 577,0 12 I. osztály
2 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 576,0 18 I. osztály
3 Sike Renáta 1978. BHSE 569,0 13 II. osztály
4 Tóth Anikó 1975. BHSE 558,0 16 III. osztály
5 Szakács Tünde 2002. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 558,0 7 III. osztály
6 Csonka Zsófia Katalin 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 556,0 10 III. osztály
7 Varga Zalay Babett 2002. UTE 550,0 4 III. osztály
8 Farkas Bernadett 1987. APLE 547,0 12 III. osztály
9 Komáromi Krisztina Panna 2001. Tisza Volán SC 547,0 5 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Domsits Olivia Ditta
2004
UTE
Szemán Gréta
2005
Debreceni Lövészsuli SE
Egervári Lili
2005
Győri Lövészklub
Kálóczi Szilvia Regina
2007
Csepel LE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Gergő Lilla
2006
KSI SE
Komlós Diána
2008
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Vas Emma
2007
UTE
Szabó Hanna Laura
2004
Tisza Volán SC
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Hadnagy Viktória Anna
2008
KSI SE
Kabina Fanni
2007
KSI SE
Kovács Boglárka
2005
Kecskeméti Lövész SE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 571,0 16 Ifjú Mester
2 Kálóczi Szilvia Regina 2007. Csepel LE 563,0 10 Aranyjelvény
3 Domsits Olivia Ditta 2004. UTE 561,0 13 Ezüstjelvény
4 Gergő Lilla 2006. KSI SE 545,0 9 Ezüstjelvény
5 Fazekas Milla 2006. KSI SE 542,0 9 Bronzjelvény
6 Hadnagy Viktória Anna 2008. KSI SE 540,0 11 Bronzjelvény
7 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 538,0 8 Bronzjelvény
8 Vas Emma 2007. UTE 531,0 2 Bronzjelvény
9 Kabina Fanni 2007. KSI SE 529,0 5 Bronzjelvény
10 Komlós Diána 2008. KSI SE 529,0 4 Bronzjelvény
11 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 525,0 5 Bronzjelvény
12 Kovács Boglárka 2005. Kecskeméti Lövész SE 522,0 7 Bronzjelvény
13 Szemán Gréta 2005. Debreceni Lövészsuli SE 505,0 3 -
14 Szabó Hanna Laura 2004. Tisza Volán SC 490,0 4 -
15 Egervári Lili 2005. Győri Lövészklub 490,0 3 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss-Vámosi Ádám
2008
UTE
Szabó Ákos
2007
UTE
Szekér Máté Bálint
2007
UTE
Molnár Ádám
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Kaló Balázs
2008
Debreceni Lövészsuli SE
Molnár Balázs Bendegúz
2007
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Pula Csongor
2008
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Császár Koppány Vajk
2008
Kisalföldi Lövészklub
Nagy Balázs
2008
KSI SE
Tatár Soma
2006
KSI SE
Bohutinsky Alexander
2008
Debreceni Lövészsuli SE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Sitkei Tamás
2008
APLE
Vajta Attila
2007
APLE
Kónya Dániel
2007
VAMAV LSK
Barabás Bence
2006
VAMAV LSK
Kőházi Bence Kornél
2006
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Gönczöl Ábel
2006
MATE-GEAC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horinka Abigél 2006. KSI SE 364,0 6 Aranyjelvény
2 Lénárt Eszter Nóra 2006. Nyíregyházi PLE 363,0 5 Aranyjelvény
3 Pető Boglárka 2006. Debreceni Lövészsuli SE 354,0 3 Ezüstjelvény
4 Sobiech Nicole 2006. Győri Lövészklub 353,0 3 Ezüstjelvény
5 Papp Zsófia 2007. MATE-GEAC 351,0 4 Ezüstjelvény
6 Windberger Vivien 2008. ELIT TTK 341,0 0 Bronzjelvény
7 Pintarics-Füzes Teodóra 2006. UTE 332,0 1 Bronzjelvény
8 Gelányi Luca 2007. Kecskeméti Lövész SE 306,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Benkő Áron
2009
UTE
Kispál Bernát
2010
UTE
Kiss Olivér
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Pummer János Gábor
2009
BKV TTE
Szkiba Ákos
2009
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Szmatona Gábor
2010
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Belicza Péter Ferenc
2010
KSI SE
Erdőközi Ábris
2010
KSI SE
Farkas Ákos
2010
KSI SE
Gosztola Gergő
2010
KSI SE
Korondi Balázs
2009
KSI SE
Korondi Szabolcs
2012
KSI SE
Boncz László Bendegúz
2010
Egri PLE
Deák Ákos
2011
Egri PLE
Hajdu Csongor
2010
VAMAV LSK
Dobo Zsolt
2009
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szurgent Bence
2010
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Mészáros Alex
2010
KSI SE
Strenner Ágost Berzsián
2009
KSI SE
Kovács Máté
2011
Kecskeméti Lövész SE
Tokodi András László
2009
Kecskeméti Lövész SE
Unti Szabolcs
2009
Kecskeméti Lövész SE
Pintér Ármin
2009
MATE-GEAC
Hullay Zovárd Barnabás
2011
Keszthelyi Erdész LK
Kovács Jakab Kristóf
2010
Keszthelyi Erdész LK
Szedlák Ádám
2010
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hajdu Csongor 2010. VAMAV LSK 364,0 5 Aranyjelvény
2 Szedlák Ádám 2010. Keszthelyi Erdész LK 363,0 4 Aranyjelvény
3 Szmatona Gábor 2010. Győri Lövészklub 347,0 2 Aranyjelvény
4 Kiss Olivér 2009. Debreceni Lövészsuli SE 346,0 4 Aranyjelvény
5 Deák Ákos 2011. Egri PLE 343,0 0 Ezüstjelvény
6 Szkiba Ákos 2009. Kisalföldi Lövészklub 330,0 1 Ezüstjelvény
7 Dobo Zsolt 2009. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 329,0 0 Bronzjelvény
8 Kovács Máté 2011. Kecskeméti Lövész SE 322,0 1 Bronzjelvény
9 Belicza Péter Ferenc 2010. KSI SE 316,0 1 Bronzjelvény
10 Gosztola Gergő 2010. KSI SE 315,0 5 Bronzjelvény
11 Pummer János Gábor 2009. BKV TTE 315,0 1 Bronzjelvény
12 Benkő Áron 2009. UTE 313,0 5 Bronzjelvény
13 Boncz László Bendegúz 2010. Egri PLE 311,0 0 Bronzjelvény
14 Szurgent Bence 2010. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 310,0 2 Bronzjelvény
15 Tokodi András László 2009. Kecskeméti Lövész SE 305,0 2 -
16 Kovács Jakab Kristóf 2010. Keszthelyi Erdész LK 304,0 0 -
17 Unti Szabolcs 2009. Kecskeméti Lövész SE 302,0 3 -
18 Kispál Bernát 2010. UTE 296,0 2 -
19 Mészáros Alex 2010. KSI SE 277,0 1 -
20 Erdőközi Ábris 2010. KSI SE 258,0 0 -
21 Hullay Zovárd Barnabás 2011. Keszthelyi Erdész LK 251,0 2 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pintarics-Füzes Teodóra
2006
UTE
Pető Boglárka
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Windberger Vivien
2008
ELIT TTK
Sobiech Nicole
2006
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Horinka Abigél
2006
KSI SE
Lénárt Eszter Nóra
2006
Nyíregyházi PLE
Török Fanni
2006
APLE
Gelányi Luca
2007
Kecskeméti Lövész SE
Papp Zsófia
2007
MATE-GEAC
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gunczer Léna Anna
2010
KSI SE
Keresztesi Zsófia
2010
KSI SE
Mucsányi Csenge Réka
2010
KSI SE
Szőnyi Sarolta Izabella
2009
KSI SE
Vincze Kata Sára
2009
KSI SE
Bohutinsky Elizabet
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Hudra Bianka
2011
Debreceni Lövészsuli SE
Benkei Petra
2010
Nyíregyházi PLE
Orosz Dóra
2009
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vincze Kata Sára 2009. KSI SE 352,0 1 Aranyjelvény
2 Benkei Petra 2010. Nyíregyházi PLE 340,0 4 Aranyjelvény
3 Hudra Bianka 2011. Debreceni Lövészsuli SE 330,0 3 Ezüstjelvény
4 Orosz Dóra 2009. Nyíregyházi PLE 321,0 3 Bronzjelvény
5 Bohutinsky Elizabet 2009. Debreceni Lövészsuli SE 317,0 2 Bronzjelvény
6 Gunczer Léna Anna 2010. KSI SE 301,0 2 Bronzjelvény
7 Szőnyi Sarolta Izabella 2009. KSI SE 301,0 0 Bronzjelvény
8 Keresztesi Zsófia 2010. KSI SE 227,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fábián Sára Ráhel
2002
Csepel Torna Club
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Polyókáné Sike Renáta
1978
BHSE
Csonka Zsófia Katalin
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Domsits Olivia Ditta
2004
UTE
Vas Emma
2007
UTE
Szurdi Levente
2005
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Sobiech Nicole
2006
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Gergő Lilla
2006
KSI SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hadnagy Viktória Anna
2008
KSI SE
Kabina Fanni
2007
KSI SE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Weite Hayden Károly
2008
KSI SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó István Tamás
1977
Debrecen Városi LE
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Nagy László
1970
Tisza Volán SC
Takács Tibor Tamás
1967
Egri PLE
Balogh Gergely
1973
APLE
Jambrik István
1968
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Laczik Dávid
2004
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Nagy Ákos Károly
2005
Tisza Volán SC
Rédecsi Máté
2004
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dénes Eszter
2001
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Lovász Dorina Eszter
1999
MATE-GEAC
Mészáros Eszter
2002
MATE-GEAC
Bajos Gitta
2002
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Biatovszki Mira Zsuzsanna
1992
Tisza Volán SC
Nagybányai-Nagy Anna
2002
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dénes Eszter 2001. UTE 584,0 31 Mester
2 Mészáros Eszter 2002. MATE-GEAC 584,0 26 Mester
3 Toma Dorina 1999. UTE 582,0 20 Mester
4 Bajos Gitta 2002. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 580,0 25 I. osztály
5 Lovász Dorina Eszter 1999. MATE-GEAC 579,0 28 I. osztály
6 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC 577,0 18 I. osztály
7 Nagybányai-Nagy Anna 2002. BHSE 571,0 16 II. osztály
8 Biatovszki Mira 1992. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 561,0 15 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Toma Réka
2006
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Popovics Pálma
2005
MATE-GEAC
Vintze Regina
2005
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bozsolik Sarolta
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Héra Georgina
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna Boglárka
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Kata
2007
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bozsolik Sarolta 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 544,0 7 Ezüstjelvény
2 Molnár Kata 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 538,0 16 Ezüstjelvény
3 Juronics Anna Boglárka 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 522,0 7 Bronzjelvény
4 Héra Georgina 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 515,0 6 Bronzjelvény
5 Hegedüs Abigél 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 512,0 6 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Péni István Márton
1997
UTE
Vas Péter
1998
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Pekler Zalán Tibor
2000
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Szalai Mihály
1972
APLE
Hári Péter
1989
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Péni István Márton 1997. UTE 586,0 35 I. osztály
2 Vas Péter 1998. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 584,0 31 I. osztály
3 Pekler Zalán Tibor 2000. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 584,0 26 I. osztály
4 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 583,0 30 I. osztály
5 Hári Péter 1989. BHSE 583,0 26 I. osztály
6 Simó Kornél 1984. BHSE 562,0 17 III. osztály
7 Szalai Mihály 1972. APLE 545,0 12 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Török Ferenc
2003
Csepel Torna Club
Dénes András
2003
MATE-GEAC
Havjar Kristóf
2004
MATE-GEAC
Lévai Csongor
2008
MATE-GEAC
Wittmann Péter
2003
APLE
Rácz Áron
2006
BHSE
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dénes András 2003. MATE-GEAC 585,0 28 Aranyjelvény
2 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 577,0 20 Aranyjelvény
3 Török Ferenc 2003. Csepel LE 574,0 28 Aranyjelvény
4 Rácz Áron 2006. BHSE 564,0 15 Ezüstjelvény
5 Wittmann Péter 2003. APLE 554,0 16 Bronzjelvény
6 Lévai Csongor 2008. MATE-GEAC 553,0 13 Bronzjelvény
7 Havjar Kristóf 2004. MATE-GEAC 546,0 14 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Bertalan Zolta Beke
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Baksics Dániel 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 534,0 13 Bronzjelvény
2 Bertalan Zolta Beke 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 530,0 8 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Koczor Péter Pál
1989
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Vas Péter
1998
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Pekler Zalán Tibor
2000
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Péni István Márton
1997
UTE
Szalai Mihály
1972
APLE
Hári Péter
1989
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Horváth Gábor ifj.
1986
Écs Községi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Péni István Márton 1997. UTE 625,3 41 Mester
2 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 621,5 39 Mester
3 Hári Péter 1989. BHSE 618,6 35 Mester
4 Pekler Zalán Tibor 2000. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 615,5 29 Mester
5 Vas Péter 1998. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 614,1 30 Mester
6 Simó Kornél 1984. BHSE 613,5 30 Mester
7 Horváth Gábor ifj. 1986. Écs Községi Lövész Klub 612,1 29 Mester
8 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 610,7 28 Mester
9 Szalai Mihály 1972. APLE 609,1 26 Mester
10 Koczor Péter Pál 1989. UTE 596,8 18 Mester
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dénes András
2003
MATE-GEAC
Havjar Kristóf
2004
MATE-GEAC
Lévai Csongor
2008
MATE-GEAC
Wittmann Péter
2003
APLE
Rácz Áron
2006
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dénes András 2003. MATE-GEAC 619,3 38 Ifjú Mester
2 Wittmann Péter 2003. APLE 613,1 33 Ifjú Mester
3 Lévai Csongor 2008. MATE-GEAC 603,6 24 Ifjú Mester
4 Rácz Áron 2006. BHSE 591,4 10 Ifjú Mester
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Molnár Anikó Margit
1967
UTE
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Lovász Dorina Eszter
1999
MATE-GEAC
Mészáros Eszter
2002
MATE-GEAC
Bajos Gitta
2002
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Biatovszki Mira Zsuzsanna
1992
Tisza Volán SC
Toma Dorina
1999
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dénes Eszter 2001. UTE 621,6 38 Mester
2 Bajos Gitta 2002. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 619,7 38 Mester
3 Molnár Anikó Margit 1967. UTE 618,9 38 Mester
4 Lovász Dorina Eszter 1999. MATE-GEAC 618,8 32 Mester
5 Toma Dorina 1999. UTE 614,2 26 Mester
6 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC 614,0 26 Mester
7 Mészáros Eszter 2002. MATE-GEAC 612,4 24 Mester
8 Nagybányai-Nagy Anna 2002. BHSE 609,1 24 Mester
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Toma Réka
2006
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Lukács Veronika Johanna
2006
Zámolyi Lövészklub
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Popovics Pálma
2005
MATE-GEAC
Vintze Regina
2005
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Anna 2005. UTE 614,9 31 Ifjú Mester
2 Toma Réka 2006. UTE 612,7 28 Ifjú Mester
3 Ferik Csilla 2008. MATE-GEAC 607,2 23 Ifjú Mester
4 Vintze Regina 2005. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 604,4 19 Ifjú Mester
5 Popovics Pálma 2005. MATE-GEAC 603,5 24 Ifjú Mester
6 Lukács Veronika Johanna 2006. Zámolyi Lövészklub 586,3 12 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jurkó Sára
2007
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jurkó Sára 2007. Csepel LE 578,7 13 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó István Tamás
1977
Debrecen Városi LE
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Kálmán Csaba Levente
1970
Alba Volán SC
Nagy László
1970
Tisza Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 542,0 11 II. osztály
2 Szabó István Tamás 1977. Debrecen Városi LE 525,0 5 III. osztály
3 Nagy László 1970. Tisza Volán SC 521,0 3 III. osztály
4 Kálmán Csaba Levente 1970. Alba Volán SC 496,0 3 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tokodi Tibor Bence
2004
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tokodi Tibor Bence 2004. Kecskeméti Lövész SE 503,0 8 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély