XVII. Hungarian Open 2021 / 2. nap MIX

Versenyengedély szám
344/A-11/02/2021

A Fehér úti Nemzeti Lőtéren a belépésnél mindenkitől kérjük a védettségi igazolványt, vagy annak hiányában egy 48 órával korábban elvégzett negatív SARS-CoV-2 PCR tesztet. A csarnok közösségi tereiben a maszk használatát kérjük!

A beléptetési pontnál testhő mérést fogunk végezni!

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Budapest, X. Fehér út 9-11
A verseny kezdete
2021-11-20
A verseny vége
2021-11-20
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
3000,- /egy indulás, 6000,- /két indulás, 9000,- /három indulás
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005
A magyar nevező egyesületek számára a nevezési díj befizetésének a határideje 2020.11.06. péntek 10.00. Akik ezt elmulasztják, törölni fogjuk az indulók sorából!
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

10m Légpisztoly MIX - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balogh Gergely
1973
APLE
Farkas Bernadett
1987
APLE
Kresalek Noémi
1990
APLE
Kresalek Ottó László
1958
APLE
Sike Renáta
1978
BHSE
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Varga Éva
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Palánki Klaudia
2000
UTE
Tóth Gábor
1973
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Hegedűs László
1999
UTE
Fleischer Bernadett
1999
Debreceni Lövészsuli SE
Horváth András
1984
Debreceni Lövészsuli SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly MIX - Junior vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Mezei Kornél
2002
KSI SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Horinka Abigél
2006
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Berde Viktória
2001
KSI SE
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Pető Boglárka
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Tóth Balázs
2002
Debreceni Lövészsuli SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska MIX - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szalai Fatime
1999
APLE
Szalai Mihály
1972
APLE
Abrudán Zsolt
1984
BHSE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Hári Péter
1989
BHSE
Seffer Kata
1992
BHSE
Dénes Eszter
2001
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Glázer Gergely Bence
2002
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska MIX - Junior vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bodolai Boglárka
2006
APLE
Wittmann Péter
2003
APLE
Kozma Bence
2002
APLE
Kozma Nikolett
2001
APLE
Nagy Zsófia Zsuzsanna
2004
APLE
Nádudvari Marcell
2004
APLE
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély