XVII. Hungarian Open 2021 / 3.nap

Versenyengedély szám
344/A-11/02/2021

A Fehér úti Nemzeti Lőtéren a belépésnél mindenkitől kérjük a védettségi igazolványt, vagy annak hiányában egy 48 órával korábban elvégzett negatív SARS-CoV-2 PCR tesztet. A csarnok közösségi tereiben a maszk használatát kérjük!

A beléptetési pontnál, testhő mérést fogunk végezni!

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Budapest, X. Fehér út 9-11
A verseny kezdete
2021-11-21
A verseny vége
2021-11-21
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
3000,- /egy indulás, 6000,- /két indulás, 9000,- /három indulás
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005
A magyar nevező egyesületek számára a nevezési díj befizetésének a határideje 2020.11.06. péntek 10.00. Akik ezt elmulasztják, törölni fogjuk az indulók sorából!

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc
1974
Kecskeméti Honvéd SE
Fodor Ádám
2005
Kecskeméti Lövész SE
Tokodi Tibor Bence
2004
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Aranyos Gábor
1984
Sitmar Ltd Lövész TSE
Balogh Gergely
1973
APLE
Kresalek Ottó László
1958
APLE
Mezei Gábor
1961
APLE
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Szabó Máté
1993
Csepel LE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Eninger Gábor
1969
Komáromi VSE
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Czirok Merse
2003
Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
Klem Barnabás
2002
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Péter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Papp Máté
2001
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Ábel Gergely
2005
Százhalombattai Lövészklub
Juhász Márton
1988
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Takács László
1959
Egri PLE
Nagy László
1970
BHSE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Nagy Tibor
1964
BHSE
Nagy Ákos Károly
2005
BHSE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Bánfi György
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Tóth Balázs
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Tóth Balázs06
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Hegedűs László
1999
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Tóth Gábor
1973
UTE
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Lazebnyk Oleksii
1989
UKR
Fomin Serhii
1986
UKR
Ohorodnyk Serhii
1989
UKR
Kolodii Oleksandr
1986
UKR
Kiril Kirov
2000
BUL
Sharma Hemant
1989
IND
Chumachenko Heorhii
2004
UKR
Sukmana Wira
1994
INA
Bobrowski Kacper
1991
POL
Sumara Rafal
1973
POL
KALLIO Joonas
1988
FIN
Savola Esa
2000
FIN
Karel Vladimir
1966
SVK
Mravunac Zvonimir
1977
CRO
Petrov Duško
1988
SRB
Andrei Alferin
1994
MDA
Rico Vergian Dhinatha Ikadek
2002
INA
Iqbal Raia Prabowo Muhammad
2005
INA
Satria Bahari Alif
2004
INA
Ioldea Luca
2001
ROU
Andrew Walker
2003
SCO
Laulainen Arttu
2002
FIN
Oboroc Petru
2004
MDA
Daniel Leontean
2001
MDA
Dubovy Jindrich
1980
CZE
Schejbal Pavel
1980
CZE
Cunda Martin
CZE
Uroš Kačavenda
1984
CRO
Leon Luka Ćelić
1999
CRO
Leo Tumbas
2002
CRO
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tátrai Miklós 1986. BHSE 579,0 22 I. osztály
2 KALLIO Joonas 1988. FIN 579,0 20 I. osztály
3 Ioldea Luca 2001. ROU 577,0 20 I. osztály
4 Iqbal Raia Prabowo Muhammad 2005. INA 576,0 19 I. osztály
5 Kiril Kirov 2000. BUL 575,0 15 I. osztály
6 Dubovy Jindrich 1980. CZE 573,0 16 I. osztály
7 Petrov Duško 1988. SRB 573,0 15 I. osztály
8 Hegedűs László 1999. UTE 571,0 13 I. osztály
9 Laulainen Arttu 2002. FIN 570,0 11 II. osztály
10 Schejbal Pavel 1980. CZE 568,0 16 II. osztály
11 Savola Esa 2000. FIN 567,0 16 II. osztály
12 Daniel Leontean 2001. MDA 566,0 16 II. osztály
13 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 566,0 12 II. osztály
14 Nagy László 1970. BHSE 565,0 17 II. osztály
15 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 565,0 14 II. osztály
16 Rico Vergian Dhinatha Ikadek 2002. INA 565,0 10 II. osztály
17 Tóth Gábor 1973. UTE 563,0 14 II. osztály
18 Balogh Gergely 1973. APLE 563,0 9 II. osztály
19 Ohorodnyk Serhii 1989. UKR 562,0 11 II. osztály
20 Tóth Viktor 1986. Kecskeméti Lövész SE 561,0 8 II. osztály
21 Szűcs Gergely 1977. UTE 560,0 15 II. osztály
22 Gurisatti Gyula ifj. 1966. Komáromi VSE 560,0 9 II. osztály
23 Fomin Serhii 1986. UKR 560,0 9 II. osztály
24 Andrei Alferin 1994. MDA 560,0 8 II. osztály
25 Rédecsi Máté 2004. BHSE 559,0 12 III. osztály
26 Nagy Ákos Károly 2005. BHSE 559,0 9 III. osztály
27 Cunda Martin Nincs CZE 558,0 13 III. osztály
28 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 558,0 10 III. osztály
29 Sumara Rafal 1973. POL 557,0 8 III. osztály
30 Andrew Walker 2003. SCO 557,0 6 III. osztály
31 Kolodii Oleksandr 1986. UKR 556,0 15 III. osztály
32 Farkas Roland 1979. Kecskeméti Honvéd SE 556,0 10 III. osztály
33 Satria Bahari Alif 2004. INA 556,0 9 III. osztály
34 Joó Attila ifj 2000. Százhalombattai Lövészklub 555,0 10 III. osztály
35 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 555,0 7 III. osztály
36 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 554,0 11 III. osztály
37 Jambrik István 1968. BHSE 554,0 10 III. osztály
38 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 554,0 8 III. osztály
39 Lazebnyk Oleksii 1989. UKR 553,0 10 III. osztály
40 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 553,0 8 III. osztály
41 Fodor Ádám 2005. Kecskeméti Lövész SE 552,0 14 III. osztály
42 Varga Ferenc 1974. Kecskeméti Honvéd SE 547,0 11 III. osztály
43 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 546,0 11 III. osztály
44 Salihi Halil 1946. Pontlövész SE 545,0 10 III. osztály
45 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 543,0 11 III. osztály
46 Chumachenko Heorhii 2004. UKR 537,0 9 IV. osztály
47 Juhász Márton 1988. Százhalombattai Lövészklub 537,0 6 IV. osztály
48 Oboroc Petru 2004. MDA 526,0 5 IV. osztály
49 Bobrowski Kacper 1991. POL 516,0 2 IV. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 KALLIO Joonas 1988. FIN 241,7 0
2 Iqbal Raia Prabowo Muhammad 2005. INA 241,1 0
3 Petrov Duško 1988. SRB 220,1 0
4 Ioldea Luca 2001. ROU 199,0 0
5 Tátrai Miklós 1986. BHSE 179,4 0
6 Hegedűs László 1999. UTE 157,6 0
7 Dubovy Jindrich 1980. CZE 136,2 0
8 Kiril Kirov 2000. BUL 116,0 0

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Berde Viktória
2001
KSI SE
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Pásztor Kitti
2006
Kecskeméti Lövész SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Szakács Tünde
2002
Komáromi VSE
Farkas Bernadett
1987
APLE
Kresalek Noémi
1990
APLE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Bencs Lilla
2005
Százhalombattai Lövészklub
Györgyi Kinga
2002
Százhalombattai Lövészklub
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Tóth Anikó
1975
BHSE
Pető Boglárka
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Palánki Klaudia
2000
UTE
Győri Kinga
1986
Debreceni Lövészsuli SE
KLEMENKO Polina
1993
AUT
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Afonchenko Inna
1999
UKR
Mosina Halyna
1981
UKR
Nahorna Anna
2001
UKR
AVRAMENKO Halyna
1986
UKR
Czechowicz Karolina
1995
POL
Milenina Hanna
1996
POL
Karri Ritva
1960
FIN
Kutzer Barbara
1990
GER
Polishchuk Mariia
1990
GER
Arunovic Zorana
1986
SRB
Liddon Jessica
1993
MATE-GEAC
Sabina Suljic
1979
SLO
Zlatka Hlebec
1984
CRO
Sulistyadewi Tirthajaya Lily
2001
INA
Alexa Benvenuta
2004
INA
Perdana Putri Darmoyo Arista
2005
INA
HARISTIADE Daria
2001
ROU
Lucy Evans
2002
SCO
Hakala Ella
2004
FIN
Rosteck Charlotte
2001
GER
Adels Nina
2001
GER
Martinovic Evita
2001
GER
Dedova Anna
CZE
Schejbalova Veronika
CZE
Tichackova Klara
CZE
Salavcova Hana
CZE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Arunovic Zorana 1986. SRB 582,0 19 Mester
2 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 580,0 19 I. osztály
3 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 577,0 10 I. osztály
4 HARISTIADE Daria 2001. ROU 575,0 18 I. osztály
5 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 572,0 21 I. osztály
6 Hakala Ella 2004. FIN 571,0 12 I. osztály
7 Sike Renáta 1978. BHSE 570,0 19 II. osztály
8 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 567,0 17 II. osztály
9 Dedova Anna Nincs CZE 566,0 17 II. osztály
10 Perdana Putri Darmoyo Arista 2005. INA 566,0 11 II. osztály
11 AVRAMENKO Halyna 1986. UKR 565,0 14 II. osztály
12 Palánki Klaudia 2000. UTE 564,0 18 II. osztály
13 Schejbalova Veronika Nincs CZE 564,0 16 II. osztály
14 Kutzer Barbara 1990. GER 563,0 14 II. osztály
15 Tóth Anikó 1975. BHSE 563,0 10 II. osztály
16 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 561,0 10 II. osztály
17 Adels Nina 2001. GER 560,0 16 II. osztály
18 Afonchenko Inna 1999. UKR 560,0 10 II. osztály
19 Berde Viktória 2001. KSI SE 560,0 9 II. osztály
20 Varga Zalay Babett 2002. UTE 559,0 11 III. osztály
21 Lucy Evans 2002. SCO 558,0 11 III. osztály
22 Farkas Bernadett 1987. APLE 557,0 7 III. osztály
23 Karri Ritva 1960. FIN 556,0 10 III. osztály
24 Polishchuk Mariia 1990. GER 556,0 8 III. osztály
25 KLEMENKO Polina 1993. AUT 554,0 7 III. osztály
26 Sulistyadewi Tirthajaya Lily 2001. INA 551,0 9 III. osztály
27 Domsits Olivia 2004. UTE 549,0 8 III. osztály
28 Milenina Hanna 1996. POL 549,0 6 III. osztály
29 Lázár Míra 2006. Csepel LE 548,0 6 III. osztály
30 Sabina Suljic 1979. SLO 546,0 8 III. osztály
31 Salavcova Hana Nincs CZE 545,0 12 III. osztály
32 Mosina Halyna 1981. UKR 545,0 8 III. osztály
33 Tichackova Klara Nincs CZE 538,0 5 IV. osztály
34 Nahorna Anna 2001. UKR 533,0 6 IV. osztály
35 Alexa Benvenuta 2004. INA 530,0 6 IV. osztály
36 Pásztor Kitti 2006. Kecskeméti Lövész SE 521,0 7 IV. osztály
37 Martinovic Evita 2001. GER 515,0 4 IV. osztály
38 Czechowicz Karolina 1995. POL 499,0 2 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 243,4 0
2 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 237,9 0
3 Hakala Ella 2004. FIN 217,7 0
4 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 196,0 0
5 HARISTIADE Daria 2001. ROU 176,9 0
6 Sike Renáta 1978. BHSE 156,5 0
7 Arunovic Zorana 1986. SRB 137,3 0
8 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 115,9 0

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Gaál Márton
2005
Kecskeméti Lövész SE
Ginál Szabolcs
2004
Kecskeméti Lövész SE
Kis Botond
2003
Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Nádudvari Marcell
2004
APLE
Szalai Mihály
1972
APLE
Wittmann Péter
2003
APLE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Gazdig Olivér
2000
Komáromi VSE
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Povázsay János
2008
Komáromi VSE
Abrudán Zsolt
1984
BHSE
Hári Péter
1989
BHSE
Jakab Márton
2004
BHSE
Rácz Áron
2006
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
Klenczner Márton
2001
MATE-GEAC
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Glázer Gergely Bence
2002
UTE
Péni István Márton
1997
UTE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Kostyk Oleksandr
1988
UKR
Petrenko Dmytro
1981
UKR
Valovanis Sergii
1987
UKR
Halvorsen Ole Martin
2000
NOR
Teisrud Aleksander
1999
NOR
Nordhagen Vegard
1999
NOR
Singh Sukhdeep
1994
IND
Gustafian Fathur
1998
INA
Rasyiid Wibowo Davin
1999
INA
Klopcic Nejc
1999
SLO
Kadunc Maj
1998
SLO
Simon Potrc
1977
SLO
Patrik Jakopicek
2000
SLO
Bartosek Marek
1989
CZE
Banari Eugeniu
1987
MDA
Grimsrud Vebjorn
2004
NOR
Olsen Oliver
2001
NOR
Grimsrud Sigmund
2001
NOR
Voss Martin
2001
NOR
Bernhoft-Osa Tobias
2002
NOR
Hrynyk Danylo
2004
UKR
Nurrahman Ali
2001
INA
Nur Pradana Raditya
2004
INA
Perwira Hadiputra Muhammad
2002
INA
Lukic Luka
2004
SLO
Schröpfer František
2002
CZE
Esmanciuc Alexandr
2004
MDA
Varzari Emil
2005
MDA
Barta Robert
2006
SVK
Pavlik Adrian
2003
SVK
Ivanović Marko
SRB
Milutin Stefanovic
1985
SRB
Grubka Piotr
1990
POL
KURKI Juho
1991
FIN
Lauri Syrja
FIN
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Péni István Márton 1997. UTE 632,3 0 Mester
2 Pekler Zalán Tibor 2000. Komáromi VSE 629,8 0 Mester
3 Csendes Dávid Zoltán 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 627,0 0 Mester
4 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 626,7 0 Mester
5 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 626,4 0 Mester
6 Török Ferenc 2003. Csepel LE 624,5 0 Mester
7 Nordhagen Vegard 1999. NOR 623,8 0 Mester
8 Lukic Luka 2004. SLO 623,4 0 Mester
9 Hári Péter 1989. BHSE 623,0 0 Mester
10 Rácz Áron 2006. BHSE 623,0 0 Mester
11 Halvorsen Ole Martin 2000. NOR 623,0 0 Mester
12 Nurrahman Ali 2001. INA 622,5 0 I. osztály
13 Klopcic Nejc 1999. SLO 622,4 0 I. osztály
14 Vas Péter 1998. Komáromi VSE 622,2 0 I. osztály
15 KURKI Juho 1991. FIN 622,0 0 I. osztály
16 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 621,8 0 I. osztály
17 Klenczner Márton 2001. MATE-GEAC 619,9 0 I. osztály
18 Olsen Oliver 2001. NOR 619,6 0 I. osztály
19 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 619,4 0 I. osztály
20 Wittmann Péter 2003. APLE 619,0 0 I. osztály
21 Bernhoft-Osa Tobias 2002. NOR 619,0 0 I. osztály
22 Teisrud Aleksander 1999. NOR 618,9 0 I. osztály
23 Hrynyk Danylo 2004. UKR 618,7 0 I. osztály
24 Voss Martin 2001. NOR 618,3 0 I. osztály
25 Grimsrud Vebjorn 2004. NOR 617,9 0 I. osztály
26 Perwira Hadiputra Muhammad 2002. INA 617,7 0 I. osztály
27 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 615,1 0 II. osztály
28 Glázer Gergely Bence 2002. UTE 615,0 0 II. osztály
29 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 613,9 0 II. osztály
30 Lauri Syrja Nincs FIN 613,1 0 II. osztály
31 Kadunc Maj 1998. SLO 612,4 0 II. osztály
32 Bartosek Marek 1989. CZE 612,0 0 II. osztály
33 Kostyk Oleksandr 1988. UKR 611,8 0 II. osztály
34 Nur Pradana Raditya 2004. INA 611,8 0 II. osztály
35 Simon Potrc 1977. SLO 610,5 0 II. osztály
36 Grimsrud Sigmund 2001. NOR 610,4 0 II. osztály
37 Valovanis Sergii 1987. UKR 610,1 0 II. osztály
38 Petrenko Dmytro 1981. UKR 609,6 0 II. osztály
39 Schröpfer František 2002. CZE 608,8 0 II. osztály
40 Pavlik Adrian 2003. SVK 605,3 0 II. osztály
41 Szentmiklossy Imre 1946. Hatvani Vasutas Lövészklub 602,5 0 II. osztály
42 Patrik Jakopicek 2000. SLO 595,9 0 III. osztály
43 Jakab Márton 2004. BHSE 594,3 0 III. osztály
44 Esmanciuc Alexandr 2004. MDA 590,8 0 III. osztály
45 Varzari Emil 2005. MDA 589,0 0 III. osztály
46 Nádudvari Marcell 2004. APLE 588,2 0 III. osztály
47 Barta Robert 2006. SVK 582,3 0 III. osztály
48 Banari Eugeniu 1987. MDA 579,4 0 IV. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Péni István Márton 1997. UTE 252,7 0
2 Pekler Zalán Tibor 2000. Komáromi VSE 250,9 0
3 Lukic Luka 2004. SLO 228,9 0
4 Török Ferenc 2003. Csepel LE 206,9 0
5 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 185,7 0
6 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 165,6 0
7 Nordhagen Vegard 1999. NOR 144,0 0
8 Csendes Dávid Zoltán 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 122,2 0

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bodolai Boglárka
2006
APLE
Holló Eszter
2004
APLE
Kozma Nikolett
2001
APLE
Nagy Zsófia Zsuzsanna
2004
APLE
Szalai Fatime
1999
APLE
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Farkas Dóra
2003
Komáromi VSE
Kiss Éva
2004
Komáromi VSE
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Seffer Kata
1992
BHSE
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Mészáros Eszter
2002
MATE-GEAC
Dénes Eszter
2001
UTE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Yatsenko Svitlana
1993
UKR
Lykova Violeta
2001
UKR
Korniichenko Anastasiia
2001
UKR
Yevtushenko Uliia
2003
UKR
Engevik Tonje
1999
NOR
Loevseth Mari
2000
NOR
Reksten Johanna
1999
NOR
Stette Karina
2000
NOR
Bjoerkedal Anita
2000
NOR
Haugen Milda Marina
2000
NOR
Oppedal Benedikte
1997
NOR
Sabina Thurnwaldova
2000
CZE
Roderica Tioho Ivana
2000
INA
Salsabela Khairunnisa
1998
INA
Laila Mubarokah Dewi
1999
INA
DARYANTI Monica
1994
INA
Diana Benikova
1998
SVK
HYBLEROVÁ Jana
1991
SVK
Lukic Suzana
1998
SLO
Urska Hrasovec
1999
SLO
ŠPINDLER NUŠA
1998
SLO
Ecaterina Pehboeck
1993
MDA
Sve Martine
2003
NOR
Fallaas Sofia Marie
2002
NOR
Johannessen Julie
2002
NOR
Huser Hanna
2002
NOR
Brandtzaeg Veronica
2003
NOR
Flikkerud Oda
2003
NOR
Alstad Andrea
2004
NOR
Stefanova Daria
2006
UKR
Zrustova Adela
2003
CZE
Vadinska Denisa
2004
CZE
Rafika Rahmatan Toyyiba Vidya
2001
INA
Zahra Dhiaanisa Audrey
2004
INA
Dewi Resti Citra
2004
INA
Liberty Lasut Gisella
2007
INA
Putri Fadillah Masayyu
2001
INA
Medved Teja
2001
SLO
Slak Sara
2004
SLO
Iulia Dagoter
2003
MDA
Certan Andrea
2005
MDA
Fungacova Ema
2005
SVK
Poljovkova Alica
2004
SVK
Vukasinovic Sanja
1997
SRB
Emmi Hyrkas
FIN
Tuulevi Suomus
2003
FIN
Sonja Siitonen
FIN
Vukojević Teodora
SRB
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Toma Dorina 1999. UTE 631,6 0 Mester
2 Mészáros Eszter 2002. MATE-GEAC 631,0 0 Mester
3 Dénes Eszter 2001. UTE 630,5 0 Mester
4 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 628,2 0 Mester
5 Reksten Johanna 1999. NOR 627,5 0 Mester
6 Alstad Andrea 2004. NOR 627,5 0 Mester
7 Bajos Gitta 2002. Komáromi VSE 626,4 0 Mester
8 Emmi Hyrkas Nincs FIN 626,1 0 Mester
9 Sve Martine 2003. NOR 626,1 0 Mester
10 Tarr Vivien 2001. UTE 625,9 0 Mester
11 Dewi Resti Citra 2004. INA 625,4 0 Mester
12 DARYANTI Monica 1994. INA 625,3 0 Mester
13 Haugen Milda Marina 2000. NOR 625,3 0 Mester
14 Zahra Dhiaanisa Audrey 2004. INA 624,6 0 Mester
15 Johannessen Julie 2002. NOR 624,6 0 Mester
16 Sabina Thurnwaldova 2000. CZE 624,5 0 Mester
17 Loevseth Mari 2000. NOR 624,4 0 Mester
18 Oppedal Benedikte 1997. NOR 624,4 0 Mester
19 Rafika Rahmatan Toyyiba Vidya 2001. INA 623,3 0 Mester
20 Diana Benikova 1998. SVK 622,7 0 I. osztály
21 Tóth Anna 2005. UTE 621,8 0 I. osztály
22 Nagy Zsófia Zsuzsanna 2004. APLE 621,8 0 I. osztály
23 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 621,4 0 I. osztály
24 Vukasinovic Sanja 1997. SRB 621,3 0 I. osztály
25 Engevik Tonje 1999. NOR 620,9 0 I. osztály
26 Liberty Lasut Gisella 2007. INA 620,6 0 I. osztály
27 Biatovszki Mira 1992. UTE 620,3 0 I. osztály
28 Roderica Tioho Ivana 2000. INA 620,1 0 I. osztály
29 Urska Hrasovec 1999. SLO 620,1 0 I. osztály
30 Salsabela Khairunnisa 1998. INA 620,1 0 I. osztály
31 Yatsenko Svitlana 1993. UKR 619,8 0 I. osztály
32 Fallaas Sofia Marie 2002. NOR 619,7 0 I. osztály
33 Flikkerud Oda 2003. NOR 619,5 0 I. osztály
34 Medved Teja 2001. SLO 619,3 0 I. osztály
35 Stette Karina 2000. NOR 619,2 0 I. osztály
36 Szijj Katinka 1993. Komáromi VSE 618,8 0 I. osztály
37 Bodolai Boglárka 2006. APLE 618,6 0 I. osztály
38 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 618,6 0 I. osztály
39 Lykova Violeta 2001. UKR 617,8 0 I. osztály
40 Korniichenko Anastasiia 2001. UKR 617,8 0 I. osztály
41 Brandtzaeg Veronica 2003. NOR 616,7 0 II. osztály
42 Bjoerkedal Anita 2000. NOR 616,6 0 II. osztály
43 ŠPINDLER NUŠA 1998. SLO 616,0 0 II. osztály
44 Keresztesi Petra Inez 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 615,8 0 II. osztály
45 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC 615,5 0 II. osztály
46 Slak Sara 2004. SLO 615,4 0 II. osztály
47 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 615,4 0 II. osztály
48 Huser Hanna 2002. NOR 615,2 0 II. osztály
49 Tuulevi Suomus 2003. FIN 613,7 0 II. osztály
50 Putri Fadillah Masayyu 2001. INA 613,5 0 II. osztály
51 Hanák Gabriella 1996. BHSE 613,5 0 II. osztály
52 Lukic Suzana 1998. SLO 613,2 0 II. osztály
53 Szalai Fatime 1999. APLE 611,8 0 II. osztály
54 Poljovkova Alica 2004. SVK 610,8 0 II. osztály
55 Farkas Dóra 2003. Komáromi VSE 609,8 0 II. osztály
56 Ecaterina Pehboeck 1993. MDA 609,0 0 II. osztály
57 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 608,0 0 II. osztály
58 Kozma Nikolett 2001. APLE 606,3 0 II. osztály
59 Fungacova Ema 2005. SVK 604,1 0 II. osztály
60 Stefanova Daria 2006. UKR 601,7 0 II. osztály
61 Sonja Siitonen Nincs FIN 601,7 0 II. osztály
62 Certan Andrea 2005. MDA 594,9 0 III. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Reksten Johanna 1999. NOR 252,2 0
2 Dénes Eszter 2001. UTE 250,8 0
3 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 229,3 0
4 Toma Dorina 1999. UTE 208,3 0
5 Alstad Andrea 2004. NOR 186,7 0
6 Mészáros Eszter 2002. MATE-GEAC 165,3 0
7 Bajos Gitta 2002. Komáromi VSE 144,4 0
8 Sve Martine 2003. NOR 122,3 0