XVIII. Hungarian Open 2022 / 3.nap

Versenyengedély szám
371/A-11/01/2022
A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Budapest, X. Fehér út 9-11
A verseny kezdete
2022-11-20
A verseny vége
2022-11-20
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
.
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005
A magyar nevező egyesületek számára a nevezési díj befizetésének a határideje 2022.11.04. péntek 10.00. Akik ezt elmulasztják, törölni fogjuk az indulók sorából!

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Tokodi Tibor Bence
2004
Kecskeméti Lövész SE
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Aranyos Gábor
1984
Sitmar Ltd Lövész TSE
Jambrik István
1968
BHSE
Nagy Tibor
1964
BHSE
Nagy Ákos Károly
2005
BHSE
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Juhász Márton
1988
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Gábor
1973
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Csizmadia András
1974
UTE
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Lipovksy Milan
1980
CZE
Koulas Christos
2007
GRE
Jasvinder Singh
1993
IND
Jujhar Singh
1981
IND
Manjinder Singh
1994
IND
Pawan Kumar
1985
IND
Ben-Tal Peleg-Avisar
2002
ISR
Hsu Ido
2006
ISR
Petrov Duško
1988
SRB
Masucci Alessandro
1968
SUI
Fomin Serhii
1986
UKR
Kolodii Oleksandr
1986
UKR
Lazebnyk Oleksii
1989
UKR
Mammadov Anvar
2000
UKR
Ohorodnyk Serhii
1989
UKR
Cherry Clive
1968
LUX
Kies Tom
1979
LUX
Mariutto Louis
1957
LUX
Moruzzi Angelo
1978
LUX
Quetsch Roland
1979
LUX
Scheerer Tom
1996
LUX
Kálmán Csaba Levente
1970
Alba Volán SC
Mezei Gábor
1961
APLE
Ghuman Charanjeet Singh
1980
IND
Karan Kuman
1991
IND
Kulwaran Singh
2005
IND
Toshinder Singh
1983
IND
Alba Gustavo Daniel
2000
ESP
Martin Freije Torneiro
2001
ESP
Sanchez Lucas
2002
ESP
Shantnu
1987
IND
Carbo Lucas
2002
ESP
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Nagy Kadosa Tamás
2002
Csepel LE
Nagy László
1970
BHSE
Bucsias Levente
2005
ROU
Uroš Kačavenda
1984
CRO
Hajduković Domagoj
2003
CRO
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bucsias Levente 2005. ROU 574,0 20 I. osztály
2 Petrov Duško 1988. SRB 574,0 19 I. osztály
3 Rédecsi Máté 2004. BHSE 573,0 16 I. osztály
4 Joldea Luca 2002. ROU 570,0 17 II. osztály
5 Sanchez Lucas 2002. ESP 570,0 15 II. osztály
6 Martin Freije Torneiro 2001. ESP 569,0 17 II. osztály
7 Lazebnyk Oleksii 1989. UKR 568,0 15 II. osztály
8 Tóth Gábor 1973. UTE 567,0 14 II. osztály
9 Nagy László 1970. BHSE 566,0 14 II. osztály
10 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 564,0 12 II. osztály
11 Csizmadia András 1974. UTE 564,0 11 II. osztály
12 Nagy Ákos Károly 2005. BHSE 563,0 14 II. osztály
13 Alba Gustavo Daniel 2000. ESP 562,0 13 II. osztály
14 Fomin Serhii 1986. UKR 562,0 9 II. osztály
15 Mammadov Anvar 2000. UKR 561,0 13 II. osztály
16 KAČAVENDA UROŠ 1981. CRO 561,0 12 II. osztály
17 Mariutto Louis 1957. LUX 561,0 10 II. osztály
18 Lipovksy Milan 1980. CZE 560,0 13 II. osztály
19 Sárközi Tamás 1969. Ajkai TTE 560,0 10 II. osztály
20 Kolodii Oleksandr 1986. UKR 560,0 9 II. osztály
21 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 559,0 9 III. osztály
22 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 558,0 13 III. osztály
23 Quetsch Roland 1979. LUX 558,0 11 III. osztály
24 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 557,0 14 III. osztály
25 Joó Attila ifj 2000. Százhalombattai Lövészklub 557,0 13 III. osztály
26 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 557,0 13 III. osztály
27 Szűcs Gergely 1977. UTE 557,0 6 III. osztály
28 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 555,0 10 III. osztály
29 Hajduković Domagoj 2003. CRO 555,0 9 III. osztály
30 Carbo Lucas 2002. ESP 554,0 5 III. osztály
31 Scheerer Tom 1996. LUX 552,0 6 III. osztály
32 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 551,0 11 III. osztály
33 Kálmán Csaba Levente 1970. Alba Volán SC 551,0 7 III. osztály
34 Gurisatti Gyula ifj. 1966. Komáromi VSE 549,0 10 III. osztály
35 Cherry Clive 1968. LUX 548,0 8 III. osztály
36 Nagy Tibor 1964. BHSE 547,0 10 III. osztály
37 Ohorodnyk Serhii 1989. UKR 545,0 10 III. osztály
38 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 544,0 8 III. osztály
39 Németh Ferenc 1959. ZTE Sportlövész Klub 544,0 8 III. osztály
40 Geri Péter 1991. Kecskeméti Lövész SE 544,0 7 III. osztály
41 Jambrik István 1968. BHSE 544,0 5 III. osztály
42 Moruzzi Angelo 1978. LUX 543,0 11 III. osztály
43 Masucci Alessandro 1968. SUI 541,0 10 III. osztály
44 Juhász Márton 1988. Százhalombattai Lövészklub 541,0 9 III. osztály
45 Aranyos Gábor 1984. Sitmar Ltd Lövész TSE 541,0 2 III. osztály
46 Koulas Christos 2007. GRE 539,0 4 IV. osztály
47 Nagy Kadosa Tamás 2002. Csepel LE 536,0 7 IV. osztály
48 Tokodi Tibor Bence 2004. Kecskeméti Lövész SE 535,0 7 IV. osztály
49 Kies Tom 1979. LUX 534,0 5 IV. osztály
50 Mezei Gábor 1961. APLE 533,0 7 IV. osztály
51 Ben-Tal Peleg-Avisar 2002. ISR 527,0 5 IV. osztály
52 Soós Bendegúz 2006. Keszthelyi Erdész LK 525,0 8 IV. osztály
53 Hsu Ido 2006. ISR 506,0 2 IV. osztály

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Farkasréti Eszter Mária
2005
Százhalombattai Lövészklub
Györgyi Kinga
2002
Százhalombattai Lövészklub
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Domsits Olivia Ditta
2004
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Tóth Dorka Sára
2004
UTE
Szakács Tünde
2002
Komáromi VSE
Komáromi Krisztina Panna
2001
Tisza Volán SC
Batueva Elena
2000
VPSC-AUT
KLEMENKO Polina
1993
VPSC-AUT
Naydenova Stefaniya
1989
VPSC-AUT
Bocková Jezková Jitka
1991
CZE
Evangelia Alexopoulou
1981
GRE
Korem Nitzan
1989
ISR
Evans Lucy
2003
SCO
Liddon Jessica
1993
SCO
Afonchenko Inna
1999
UKR
Mosina Halyna
1981
UKR
Nahorna Anna
2001
UKR
Staroslets Oksana
1998
UKR
Avramenko Galina
2000
UKR
Schmit Sylvie
1979
LUX
Dávid Krisztina
1975
BHSE
Tóth Anikó
1975
BHSE
Vas Virág dr
1977
BHSE
Arunovic Zorana
1986
SRB
Dedova Alzbeta
2002
CZE
Tichackova Klara
2005
CZE
Antarpreet Kaur
1996
IND
Navneet Kaur
1988
IND
Saroya Sanjana
2007
IND
Fernandez Carla Caballero
2002
ESP
Irlanda Mira-Perceval Sabater
2001
ESP
Witting Melanie
2000
AUT
Ana Lopez
1930
ESP
Franquet Sonia
2000
ESP
Fábián Sára Ráhel
2002
Csepel LE
Prezelj Anja
2000
SLO
Kálóczi Regina
2007
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Arunovic Zorana 1986. SRB 583,0 23 Mester
2 Irlanda Mira-Perceval Sabater 2001. ESP 573,0 20 I. osztály
3 Dávid Krisztina 1975. BHSE 573,0 19 I. osztály
4 Franquet Sonia 2000. ESP 570,0 8 II. osztály
5 Fábián Sára Ráhel 2002. Csepel LE 569,0 15 II. osztály
6 Avramenko Galina 2000. UKR 566,0 14 II. osztály
7 Komáromi Krisztina Panna 2001. Tisza Volán SC 564,0 15 II. osztály
8 Fernandez Carla Caballero 2002. ESP 561,0 16 II. osztály
9 Varga Zalay Babett 2002. UTE 561,0 15 II. osztály
10 Kálóczi Regina 2007. Keszthelyi Erdész LK 561,0 14 II. osztály
11 Szakács Tünde 2002. Komáromi VSE 561,0 12 II. osztály
12 Evans Lucy 2003. SCO 560,0 12 II. osztály
13 Liddon Jessica 1993. SCO 560,0 11 II. osztály
14 Korem Nitzan 1989. ISR 560,0 11 II. osztály
15 Prezelj Anja 2000. SLO 559,0 14 III. osztály
16 Evangelia Alexopoulou 1981. GRE 559,0 12 III. osztály
17 Domsits Olivia Ditta 2004. UTE 557,0 12 III. osztály
18 Afonchenko Inna 1999. UKR 556,0 5 III. osztály
19 Mosina Halyna 1981. UKR 554,0 11 III. osztály
20 Tichackova Klara 2005. CZE 552,0 9 III. osztály
21 Bocková Jezková Jitka 1991. CZE 551,0 12 III. osztály
22 Dedova Alzbeta 2002. CZE 551,0 11 III. osztály
23 Witting Melanie 2000. AUT 550,0 10 III. osztály
24 Nahorna Anna 2001. UKR 550,0 5 III. osztály
25 KLEMENKO Polina 1993. VPSC-AUT 549,0 7 III. osztály
26 Schmit Sylvie 1979. LUX 546,0 8 III. osztály
27 Farkasréti Eszter Mária 2005. Százhalombattai Lövészklub 545,0 10 III. osztály
28 Batueva Elena 2000. VPSC-AUT 541,0 10 III. osztály
29 Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008. Csepel LE 537,0 8 IV. osztály
30 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 536,0 9 IV. osztály
31 Lázár Míra 2006. Csepel LE 536,0 5 IV. osztály
32 Vas Emma 2007. UTE 534,0 6 IV. osztály
33 Staroslets Oksana 1998. UKR 533,0 3 IV. osztály
34 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 527,0 5 IV. osztály

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ginál Szabolcs
2004
Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Hári Péter
1989
BHSE
Jakab Márton Péter
2004
BHSE
Rácz Áron
2006
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Tankovics Tamás
2006
ZTE Sportlövész Klub
Péni István Márton
1997
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Horváth Tamás
1985
ZTE Sportlövész Klub
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Blamauer Nikolaus
1991
Askö Bad Goisern-AUT
Eberlberger Florian
1991
Askö Bad Goisern-AUT
Alexandrov Ilia
1990
SSV13 Wien- AUT
Fölzer Heinz
1969
Brucker-AUT
Schröpfer František
2002
CZE
Bikramjeet Singh
1990
IND
Prabhnoor Singh
2003
IND
Anati Ofri
2002
ISR
Dmytro Staroselets
1995
UKR
Kostyk Oleksandr
1988
UKR
Petrenko Dmytro
1981
UKR
Valovanis Sergii
1987
UKR
Szalai Mihály
1972
APLE
Wittmann Péter
2003
APLE
Maricic Miran
1997
CRO
Aman Kumar
1997
IND
Karmveer Singh
1992
IND
Tarundeep Sing
1992
IND
Oviendo Jesus
2000
ESP
Bargeron Michael
1994
GBR
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Patrik Jakopicek
2000
SLO
Simon Potrc
1977
SLO
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Péni István Márton 1997. UTE 631,7 55 Mester
2 Pekler Zalán Tibor 2000. Komáromi VSE 630,4 53 Mester
3 Blamauer Nikolaus 1991. Askö Bad Goisern-AUT 626,2 51 Mester
4 Maricic Miran 1997. CRO 624,6 49 Mester
5 Török Ferenc 2003. Csepel LE 624,0 49 Mester
6 Vas Péter 1998. Komáromi VSE 623,7 48 Mester
7 Hári Péter 1989. BHSE 623,1 49 Mester
8 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 622,5 42 I. osztály
9 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 622,3 45 I. osztály
10 Rácz Áron 2006. BHSE 621,2 47 I. osztály
11 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 621,0 46 I. osztály
12 Wittmann Péter 2003. APLE 620,5 46 I. osztály
13 Petrenko Dmytro 1981. UKR 620,1 43 I. osztály
14 Eberlberger Florian 1991. Askö Bad Goisern-AUT 620,0 45 I. osztály
15 Mlinkovics Máté 2008. Komáromi VSE 620,0 44 I. osztály
16 Simon Potrc 1977. SLO 618,8 44 I. osztály
17 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 617,8 44 I. osztály
18 Lévai Csongor 2008. MATE-GEAC 617,0 41 I. osztály
19 Bargeron Michael 1994. GBR 614,8 37 II. osztály
20 Schröpfer František 2002. CZE 613,6 33 II. osztály
21 Szulcsán Attila 2006. Kecskeméti Lövész SE 613,2 37 II. osztály
22 Anati Ofri 2002. ISR 610,2 36 II. osztály
23 Tankovics Tamás 2006. ZTE Sportlövész Klub 610,0 33 II. osztály
24 Kostyk Oleksandr 1988. UKR 608,6 33 II. osztály
25 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 606,8 32 II. osztály
26 Alexandrov Ilia 1990. SSV13 Wien- AUT 606,2 31 II. osztály
27 Patrik Jakopicek 2000. SLO 605,9 32 II. osztály
28 Dmytro Staroselets 1995. UKR 605,0 29 II. osztály
29 Dévényi Botond 2006. MATE-GEAC 604,8 30 II. osztály
30 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 603,4 26 II. osztály
31 Horváth Tamás 1985. ZTE Sportlövész Klub 602,9 33 II. osztály
32 Takács Dezső 2006. BHSE 601,1 24 II. osztály
33 Fölzer Heinz 1969. Brucker-AUT 599,7 29 III. osztály
34 Szalai Mihály 1972. APLE 597,8 24 III. osztály
35 Jakab Márton Péter 2004. BHSE 596,1 22 III. osztály
36 Ginál Szabolcs 2004. Kecskeméti Lövész SE 590,0 20 III. osztály

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagybányai-Nagy Anna
2002
BHSE
Toma Dorina
1999
UTE
Toma Réka
2006
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Krainz Anja
2004
AUT
Fölzer Verona
2001
Brucker-AUT
Kazdová Katerina
2005
CZE
Sabina Thurnwaldova
2000
CZE
Koula Dimitra
2005
GRE
Havran Aleksandra
2004
SRB
Marija Malić
2000
SRB
Korniichenko Anastasiia
2001
UKR
Lykova Violeta
2001
UKR
Yevtushenko Uliia
2003
UKR
Szalai Fatime
1999
APLE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Vukasinovic Sanja
1997
SRB
Palánková Kristyna
2006
CZE
Grande Paula
2000
ESP
Ioldea Luca
2001
ROU
Urska Hrasovec
1999
SLO
ŠPINDLER NUŠA
1998
SLO
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Lovász Dorina
1999
MATE-GEAC
Mészáros Eszter
2002
MATE-GEAC
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Lezeu Alexia
2004
ROU
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Havran Aleksandra 2004. SRB 631,4 57 Mester
2 Mészáros Eszter 2002. MATE-GEAC 630,7 56 Mester
3 Grande Paula 2000. ESP 629,4 53 Mester
4 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC 628,0 50 Mester
5 Bajos Gitta 2002. Komáromi VSE 627,5 51 Mester
6 Ferik Csilla 2008. MATE-GEAC 627,2 49 Mester
7 Szijj Katinka 1993. Komáromi VSE 627,1 47 Mester
8 Vukasinovic Sanja 1997. SRB 626,7 52 Mester
9 Toma Réka 2006. UTE 626,2 52 Mester
10 Dénes Eszter 2001. UTE 625,0 49 Mester
11 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 624,6 48 Mester
12 Toma Dorina 1999. UTE 624,6 46 Mester
13 Lovász Dorina 1999. MATE-GEAC 624,2 45 Mester
14 Tóth Anna 2005. UTE 623,7 48 Mester
15 Sabina Thurnwaldova 2000. CZE 623,2 46 Mester
16 Tarr Vivien 2001. UTE 622,9 45 I. osztály
17 Nagybányai-Nagy Anna 2002. BHSE 622,3 41 I. osztály
18 Lykova Violeta 2001. UKR 621,7 48 I. osztály
19 Fölzer Verona 2001. Brucker-AUT 620,1 42 I. osztály
20 Korniichenko Anastasiia 2001. UKR 616,7 38 II. osztály
21 Biatovszki Mira 1992. UTE 616,6 39 II. osztály
22 Urska Hrasovec 1999. SLO 616,2 41 II. osztály
23 ŠPINDLER NUŠA 1998. SLO 615,1 37 II. osztály
24 Lezeu Alexia 2004. ROU 614,8 37 II. osztály
25 Krainz Anja 2004. AUT 611,3 35 II. osztály
26 Szalai Fatime 1999. APLE 610,9 37 II. osztály
27 Palánková Kristyna 2006. CZE 605,4 27 II. osztály
28 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 604,0 28 II. osztály
29 Kazdová Katerina 2005. CZE 603,2 28 II. osztály
30 Yevtushenko Uliia 2003. UKR 599,3 24 III. osztály
31 Koula Dimitra 2005. GRE 591,6 20 III. osztály