Zámoly kupa

Versenyengedély szám
355/B

Puska számokban lehet a helyszínen is nevezni!

A verseny szervezője
Zámolyi Lövészklub
A verseny helyszíne
Zámolyi Lőtér
A verseny kezdete
2017-07-15
A verseny vége
2017-07-16
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
2000
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sebesi Franciska
1995
Honvéd Kossuth LK
Tóth Anikó
1975
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Anikó 1975. APLE-VASAS SC 545,0 III. osztály
2 Sebesi Franciska 1995. Honvéd Kossuth LK 513,0 IV. osztály

25m Pisztoly - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek

25m Sportpisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bérces Béla
1972
Győri Polgári LE
Jambrik István
1968
BHSE
Szöllősi Henrik
1994
Egri PLE
Takács László
1959
Egri PLE
Boros György
1956
BHSE
Tóth Anikó
1975
BHSE
Dudás István
1958
Zámolyi Lövészklub
Németh Ferenc
1959
Göcsej Sportlövész Egyesület
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Takács László 1959. Egri PLE 567,0 II. osztály
2 Jambrik István 1968. BHSE 566,0 II. osztály
3 Boros György 1956. BHSE 557,0 50 III. osztály
4 Németh Ferenc 1959. Göcsej Sportlövész Egyesület 557,0 42 III. osztály
5 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 550,0 III. osztály
6 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 535,0 III. osztály

25m Központi gyújtású pisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Győri Polgári LE
Boros György
1956
BHSE
Németh Ferenc
1959
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Németh Ferenc 1959. Göcsej Sportlövész Egyesület 551,0 III. osztály
2 Boros György 1956. BHSE 549,0 III. osztály

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Jambrik István
1968
BHSE
Szöllősi Henrik
1994
Egri PLE
Takács László
1959
Egri PLE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Németh Ferenc
1959
Göcsej Sportlövész Egyesület
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Takács Tibor 1967. Egri PLE 564,0 I. osztály
2 Jambrik István 1968. BHSE 553,0 II. osztály
3 Németh Ferenc 1959. Göcsej Sportlövész Egyesület 543,0 II. osztály
4 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 542,0 II. osztály
5 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 530,0 III. osztály
6 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 520,0 III. osztály
7 Takács László 1959. Egri PLE 509,0 IV. osztály

25m Gyorstüzelő pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Jambrik István
1968
BHSE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Takács Tibor 1967. Egri PLE 570,0 II. osztály
2 Jambrik István 1968. BHSE 565,0 II. osztály
3 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 558,0 III. osztály
4 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 351,0 -

50m Puska fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Simó Kornél
1984
BHSE
Vasas Gábor
1989
Egri PLE
Sógorka Károly
1963
Sasszem SE
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Gartai Imre dr.
1953
Zámolyi Lövészklub
Deák Lajos
1963
Zámolyi Lövészklub
Gáspár Olivér
1973
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csordás Tamás
1965
Zámolyi Lövészklub
Frantisek Liptai
1950
SVK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gáspár Olivér 1973. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 587,0 III. osztály
2 Frantisek Liptai 1950. SVK 583,0 III. osztály
3 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 575,0 96 III. osztály
4 Simó Kornél 1984. BHSE 575,0 95 III. osztály
5 Gartai Imre dr. 1953. Zámolyi Lövészklub 575,0 94 III. osztály
6 Sógorka Károly 1963. Sasszem SE 567,0 III. osztály
7 Vasas Gábor 1989. Egri PLE 562,0 IV. osztály
8 Csordás Tamás 1965. Zámolyi Lövészklub 560,0 IV. osztály
9 Deák Lajos 1963. Zámolyi Lövészklub 550,0 IV. osztály

50m Puska fekvő - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gazdig Olivér
2000
Finomító Sportlövész Klub

50m Puska fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Seffer Kata
1992
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Seffer Kata 1992. BHSE 575,0 III. osztály

50m Puska fekvő - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sógorka Károly
1963
Sasszem SE
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Gartai Imre dr.
1953
Zámolyi Lövészklub
Maár Attila
1939
Lepsényi Lövész Egylet
Deák Lajos
1963
Zámolyi Lövészklub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Gazdig Olivér
2000
Finomító Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 284,0 I. osztály
2 Tóth Sándorné 1968. Écs Községi Lövész Klub 281,0 I. osztály
3 Sógorka Károly 1963. Sasszem SE 277,0 I. osztály
4 Gazdig Olivér 2000. Finomító Sportlövész Klub 273,0 I. osztály
5 Deák Lajos 1963. Zámolyi Lövészklub 264,0 I. osztály
6 Maár Attila 1939. Lepsényi Lövész Egylet 250,0 II. osztály

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub