MSSZ Országos Bajnokság 2022. 25 - 50m Puska-Pisztoly ifjúsági

Versenyengedély szám
287/A-09-08/2022

Google térkép -  Komárom,  stadion u. 1

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Komárom Városi Lőtér
A verseny kezdete
2022-09-17
A verseny vége
2022-09-18
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
egyéni és csapat 2- 2.000ft
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005

25m Pisztoly - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Gergő Lilla
2006
KSI SE
Lénárt Eszter Nóra
2006
Nyíregyházi PLE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Vas Emma
2007
UTE
Riesing Borka
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Sobiech Nicole
2006
Győri Lövészklub
Egervári Lili
2005
Győri Lövészklub
Csapatok
KSI
Dézsi Vivien 2005 KSI SE
Fazekas Milla 2006 KSI SE
Gergő Lilla 2006 KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gergő Lilla 2006. KSI SE 558,0 10 Aranyjelvény
2 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 554,0 16 Aranyjelvény
3 Lázár Míra 2006. Csepel LE 551,0 9 Aranyjelvény
4 Fazekas Milla 2006. KSI SE 545,0 6 Aranyjelvény
5 Lénárt Eszter Nóra 2006. Nyíregyházi PLE 535,0 13 Ezüstjelvény
6 Vas Emma 2007. UTE 528,0 6 Ezüstjelvény
7 Sobiech Nicole 2006. Győri Lövészklub 513,0 3 Bronzjelvény
8 Riesing Borka 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 505,0 5 -
9 Egervári Lili 2005. Győri Lövészklub 190,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KSI KSI S 1 657,0 32
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Nagy Ákos Károly
2005
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Ákos Károly 2005. BHSE 573,0 16 -
2 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 447,0 2 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Polacsek László András
2006
KSI SE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Perger László Péter
2007
Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Tóth Zsombor
2007
Nyíregyházi PLE
Nagy Ákos Károly
2005
BHSE
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Németh Bence
2005
Győri Lövészklub
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008 Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor 2006 Nyíregyházi PLE
Tóth Zsombor 2007 Nyíregyházi PLE
KSI
Balázs Tamás 2006 KSI SE
Szabó Barna Ádám 2007 KSI SE
Weite Hayden 2008 KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Ákos Károly 2005. BHSE 562,0 14 -
2 Weite Hayden 2008. KSI SE 562,0 11 -
3 Horváth Dávid Károly 2005. Győri Lövészklub 545,0 7 -
4 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 539,0 6 -
5 Polacsek László András 2006. KSI SE 538,0 4 -
6 Balázs Tamás 2006. KSI SE 537,0 9 -
7 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 529,0 5 -
8 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 505,0 4 -
9 Tóth Zsombor 2007. Nyíregyházi PLE 484,0 3 -
10 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 483,0 4 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KSI KSI S 1 628,0 25
2 Nyíregyházi PLE Nyír 1 528,0 13
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Gergő Lilla
2006
KSI SE
Polacsek László András
2006
KSI SE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Lénárt Eszter Nóra
2006
Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Németh Bence
2005
Győri Lövészklub
Sobiech Nicole
2006
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Egervári Lili
2005
Győri Lövészklub
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Lénárt Eszter Nóra 2006 Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008 Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor 2006 Nyíregyházi PLE
KSI A
Balázs Tamás 2006 KSI SE
Dézsi Vivien 2005 KSI SE
Weite Hayden 2008 KSI SE
KSI B
Fazekas Milla 2006 KSI SE
Polacsek László András 2006 KSI SE
Szabó Barna Ádám 2007 KSI SE
Győri LK
Sobiech Nicole 2006 Győri Lövészklub
Szurdi Levente 2005 Győri Lövészklub
Horváth Dávid Károly 2005 Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 541,0 7 Aranyjelvény
2 Balázs Tamás 2006. KSI SE 536,0 3 Ezüstjelvény
3 Gergő Lilla 2006. KSI SE 523,0 3 Ezüstjelvény
4 Fazekas Milla 2006. KSI SE 516,0 7 Bronzjelvény
5 Weite Hayden 2008. KSI SE 512,0 3 Bronzjelvény
6 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 511,0 4 Bronzjelvény
7 Horváth Dávid Károly 2005. Győri Lövészklub 500,0 5 Bronzjelvény
8 Lénárt Eszter Nóra 2006. Nyíregyházi PLE 488,0 4 -
9 Polacsek László András 2006. KSI SE 479,0 4 -
10 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 469,0 3 -
11 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 465,0 2 -
12 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 446,0 4 -
13 Sobiech Nicole 2006. Győri Lövészklub 446,0 1 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KSI A KSI S 1 589,0 13
2 KSI B KSI S 1 506,0 15
3 Győri LK Győr 1 415,0 9
4 Nyíregyházi PLE Nyír 1 399,0 10
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Rácz Áron
2006
BHSE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Tarr Gyula
2006
UTE
Dévényi Botond
2006
MATE-GEAC
Lévai Csongor
2008
MATE-GEAC
Móna Botond
2007
MATE-GEAC
Szűcs-Kristóf Vilmos
2007
MATE-GEAC
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Bertalan Zolta Beke
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Szilágyi András
2005
APLE
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Gaál Márton
2005
Kecskeméti Lövész SE
Varjú Mátyás
2006
MATE-GEAC
Csapatok
UTE
Fuglovics Armand 2007 UTE
Kertai Szabolcs 2007 UTE
Tarr Gyula 2006 UTE
PVSK
Baksics Dániel 2008 Pécsi Vasutas Sportkör
Bertalan Zolta Beke 2007 Pécsi Vasutas Sportkör
Gebhardt Ákos 2005 Pécsi Vasutas Sportkör
Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila 2006 Kecskeméti Lövész SE
Gajdácsi Zoltán 2005 Kecskeméti Lövész SE
Gaál Márton 2005 Kecskeméti Lövész SE
MATE-GEAC
Dévényi Botond 2006 MATE-GEAC
Lévai Csongor 2008 MATE-GEAC
Móna Botond 2007 MATE-GEAC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fuglovics Armand 2007. UTE 610,5 26 Aranyjelvény
2 Rácz Áron 2006. BHSE 604,1 23 Aranyjelvény
3 Gebhardt Ákos 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 602,0 16 Aranyjelvény
4 Baksics Dániel 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 600,0 20 Aranyjelvény
5 Tarr Gyula 2006. UTE 597,9 21 Aranyjelvény
6 Lévai Csongor 2008. MATE-GEAC 597,3 19 Aranyjelvény
7 Mlinkovics Máté 2008. Komáromi VSE 595,9 18 Aranyjelvény
8 Szulcsán Attila 2006. Kecskeméti Lövész SE 594,5 16 Ezüstjelvény
9 Dévényi Botond 2006. MATE-GEAC 594,1 17 Ezüstjelvény
10 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 593,7 14 Ezüstjelvény
11 Szilágyi András 2005. APLE 592,6 11 Ezüstjelvény
12 Kertai Szabolcs 2007. UTE 592,3 14 Ezüstjelvény
13 Gaál Márton 2005. Kecskeméti Lövész SE 590,5 11 Ezüstjelvény
14 Bertalan Zolta Beke 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 583,2 13 Ezüstjelvény
15 Gajdácsi Zoltán 2005. Kecskeméti Lövész SE 582,6 14 Ezüstjelvény
16 Varjú Mátyás 2006. MATE-GEAC 581,3 12 Ezüstjelvény
17 Szűcs-Kristóf Vilmos 2007. MATE-GEAC 579,0 11 Bronzjelvény
18 Móna Botond 2007. MATE-GEAC 576,5 4 Bronzjelvény
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE UTE 1 800,7 61
2 PVSK Pécs 1 785,2 49
3 MATE-GEAC MATE- 1 767,9 40
4 Kecskeméti Lövész SE Kecsk 1 767,6 41
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Lukács Veronika
2006
Zámolyi Lövészklub
Jurkó Sára
2007
Csepel LE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Tokai Dóra Andrea
2006
Csepel LE
Tóth Anna
2005
UTE
Toma Réka
2006
UTE
Molnár Sophie
2005
UTE
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Imeli Virág Imola
2007
MATE-GEAC
Popovics Pálma
2005
MATE-GEAC
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Héra Georgina
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PSLE
Váradi Emma Hanna
2006
Komáromi VSE
Csapatok
Csepel LE
Jurkó Sára 2007 Csepel LE
Lázár Míra 2006 Csepel LE
Tokai Dóra Andrea 2006 Csepel LE
UTE
Tóth Anna 2005 UTE
Toma Réka 2006 UTE
Molnár Sophie 2005 UTE
MATE-GEAC
Ferik Csilla 2008 MATE-GEAC
Imeli Virág Imola 2007 MATE-GEAC
Popovics Pálma 2005 MATE-GEAC
Komárom VSE
Vintze Regina 2005 Komáromi VSE
Povázsay Anna 2006 Komáromi VSE
Váradi Emma Hanna 2006 Komáromi VSE
PVSK
Héra Georgina 2008 Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna 2008 Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Kata 2007 Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Anna 2005. UTE 622,2 40 Aranyjelvény
2 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 617,3 33 Aranyjelvény
3 Lukács Veronika 2006. Zámolyi Lövészklub 611,7 31 Aranyjelvény
4 Toma Réka 2006. UTE 606,5 17 Aranyjelvény
5 Ferik Csilla 2008. MATE-GEAC 600,9 20 Aranyjelvény
6 Borsos Eszter 2005. Nagykanizsai PSLE 599,5 22 Aranyjelvény
7 Lázár Míra 2006. Csepel LE 598,8 22 Aranyjelvény
8 Imeli Virág Imola 2007. MATE-GEAC 596,0 19 Aranyjelvény
9 Jurkó Sára 2007. Csepel LE 592,6 15 Aranyjelvény
10 Héra Georgina 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 592,1 15 Aranyjelvény
11 Popovics Pálma 2005. MATE-GEAC 591,2 13 Aranyjelvény
12 Molnár Sophie 2005. UTE 588,8 14 Aranyjelvény
13 Povázsay Anna 2006. Komáromi VSE 586,6 15 Aranyjelvény
14 Molnár Kata 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 580,7 8 Ezüstjelvény
15 Tokai Dóra Andrea 2006. Csepel LE 572,3 11 Bronzjelvény
16 Hegedüs Abigél 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 562,7 10 Bronzjelvény
17 Juronics Anna 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 555,1 12 Bronzjelvény
18 Váradi Emma Hanna 2006. Komáromi VSE 553,7 13 Bronzjelvény
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE UTE 1 817,5 71
2 MATE-GEAC MATE- 1 788,1 52
3 Csepel LE Csepe 1 763,7 48
4 Komárom VSE Komá 1 757,6 61
5 PVSK Pécs 1 727,9 35
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Rácz Áron
2006
BHSE
Tarr Gyula
2006
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Dévényi Botond
2006
MATE-GEAC
Lévai Csongor
2008
MATE-GEAC
Móna Botond
2007
MATE-GEAC
Szűcs-Kristóf Vilmos
2007
MATE-GEAC
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Bertalan Zolta Beke
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Szilágyi András
2005
APLE
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Varjú Mátyás
2006
MATE-GEAC
Csapatok
UTE
Tarr Gyula 2006 UTE
Fuglovics Armand 2007 UTE
Kertai Szabolcs 2007 UTE
MATE-GEAC
Dévényi Botond 2006 MATE-GEAC
Lévai Csongor 2008 MATE-GEAC
Varjú Mátyás 2006 MATE-GEAC
PVSK
Gebhardt Ákos 2005 Pécsi Vasutas Sportkör
Bertalan Zolta Beke 2007 Pécsi Vasutas Sportkör
Baksics Dániel 2008 Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rácz Áron 2006. BHSE 571,0 24 Aranyjelvény
2 Kertai Szabolcs 2007. UTE 560,0 13 Aranyjelvény
3 Mlinkovics Máté 2008. Komáromi VSE 559,0 14 Aranyjelvény
4 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 559,0 12 Aranyjelvény
5 Gebhardt Ákos 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 557,0 15 Aranyjelvény
6 Fuglovics Armand 2007. UTE 555,0 16 Aranyjelvény
7 Baksics Dániel 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 552,0 17 Aranyjelvény
8 Dévényi Botond 2006. MATE-GEAC 547,0 13 Ezüstjelvény
9 Tarr Gyula 2006. UTE 547,0 10 Ezüstjelvény
10 Lévai Csongor 2008. MATE-GEAC 546,0 8 Ezüstjelvény
11 Szilágyi András 2005. APLE 545,0 8 Ezüstjelvény
12 Bertalan Zolta Beke 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 532,0 10 Bronzjelvény
13 Varjú Mátyás 2006. MATE-GEAC 518,0 12 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE UTE 1 662,0 39
2 PVSK Pécs 1 641,0 42
3 MATE-GEAC MATE- 1 611,0 33
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Anna
2005
UTE
Toma Réka
2006
UTE
Molnár Sophie
2005
UTE
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Imeli Virág Imola
2007
MATE-GEAC
Popovics Pálma
2005
MATE-GEAC
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Héra Georgina
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PSLE
Váradi Emma Hanna
2006
Komáromi VSE
Csapatok
UTE
Tóth Anna 2005 UTE
Toma Réka 2006 UTE
Molnár Sophie 2005 UTE
MATE-GEAC
Ferik Csilla 2008 MATE-GEAC
Imeli Virág Imola 2007 MATE-GEAC
Popovics Pálma 2005 MATE-GEAC
Komárom VSE
Povázsay Anna 2006 Komáromi VSE
Vintze Regina 2005 Komáromi VSE
Váradi Emma Hanna 2006 Komáromi VSE
PVSK
Molnár Kata 2007 Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna 2008 Pécsi Vasutas Sportkör
Héra Georgina 2008 Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Anna 2005. UTE 581,0 27 Aranyjelvény
2 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 578,0 20 Aranyjelvény
3 Ferik Csilla 2008. MATE-GEAC 569,0 13 Aranyjelvény
4 Borsos Eszter 2005. Nagykanizsai PSLE 564,0 16 Aranyjelvény
5 Toma Réka 2006. UTE 560,0 13 Aranyjelvény
6 Povázsay Anna 2006. Komáromi VSE 550,0 9 Aranyjelvény
7 Popovics Pálma 2005. MATE-GEAC 545,0 13 Aranyjelvény
8 Héra Georgina 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 542,0 15 Ezüstjelvény
9 Imeli Virág Imola 2007. MATE-GEAC 535,0 10 Ezüstjelvény
10 Juronics Anna 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 531,0 9 Ezüstjelvény
11 Váradi Emma Hanna 2006. Komáromi VSE 529,0 9 Bronzjelvény
12 Hegedüs Abigél 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 519,0 6 Bronzjelvény
13 Molnár Kata 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 511,0 1 -
14 Molnár Sophie 2005. UTE 510,0 9 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Komárom VSE Komá 1 657,0 38
2 UTE UTE 1 651,0 49
3 MATE-GEAC MATE- 1 649,0 36
4 PVSK Pécs 1 584,0 25
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Tatár Soma
2006
KSI SE
Lénárt Eszter Nóra
2006
Nyíregyházi PLE
Perger László Péter
2007
Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Tóth Zsombor
2007
Nyíregyházi PLE
Polacsek László András
2006
KSI SE
Stróbl Ádám
2006
Kecskeméti Lövész SE
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Lénárt Eszter Nóra 2006 Nyíregyházi PLE
Perger László Péter 2007 Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008 Nyíregyházi PLE
KSI
Balázs Tamás 2006 KSI SE
Szabó Barna Ádám 2007 KSI SE
Tatár Soma 2006 KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Balázs Tamás 2006. KSI SE 509,0 5 Ezüstjelvény
2 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 484,0 5 Bronzjelvény
3 Polacsek László András 2006. KSI SE 460,0 1 -
4 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 460,0 1 -
5 Tatár Soma 2006. KSI SE 430,0 1 -
6 Lénárt Eszter Nóra 2006. Nyíregyházi PLE 429,0 3 -
7 Stróbl Ádám 2006. Kecskeméti Lövész SE 389,0 2 -
8 Perger László Péter 2007. Nyíregyházi PLE 331,0 1 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KSI KSI S 1 399,0 7
2 Nyíregyházi PLE Nyír 1 244,0 9
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély