MSSZ Országos Bajnokság 2022. 25m pisztoly, 50m pisztoly - puska (nemzeti versenyszámok)

Versenyengedély szám
209/A-09/01/2022

Sportlövészet szabályainak megfelelő cipő (nyitott, szandál, vagy papucs jellegű nem lehet),

ruházat: a 2015. 07. 01-jén elfogadott öltözködési szabályok

FIGYELEM! Időpontváltozás! 2022.09.24-25!

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Budapest X. ker. Fehér út. 9-11.
A verseny kezdete
2022-09-24
A verseny vége
2022-09-25
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
3000.,- Ft / fő/versenyszám 2000.- Ft csapat/ versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005
Javasolt a védőszeműveg hazsnálata!

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Fodor Mária dr
1952
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kissné Mónus Ágnes
1983
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Gillichné Makáry Petra
1976
Városföldi SE
Paukovits Eleonóra
1991
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Herr Adrienn
1985
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai Dominika
1994
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szücs Csilla
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács-Izrael Nóra
1974
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Pető Andrea
1976
Pécsi Vasutas Sportkör
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Piti Panna Réka
2005
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Moncz Judit dr
1967
Gárdonyi Sportlövő Klub
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Németh Tünde
1973
Szombathelyi PLE
Lendér Ildikó
1970
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Szántó Tilda
2003
Dunaújvárosi LSE
Kollát Pálné
1953
APLE
Sebesi Franciska
1995
Dorog Városi Lövészegyesület
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Fazakas Katalin
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Süle Szilvia
1972
UTE
Szőnyi Mónika
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Benczéné Döme Noémi
1975
Zalaegerszegi PLE
Gróf Ulrike dr
1952
Zalaegerszegi PLE
Völgyesy Gabriella
1977
Zalaegerszegi PLE
Komáromi Krisztina Panna
2001
Tisza Volán SC
Bakos Natália
1981
Mátyásföldi TLE
Pálfyné Tóth Erika
1961
Alba Volán SC
Garád Tímea
2004
Fertőrákosi Lövészklub
Rácz Zsuzsanna
1983
Fertőrákosi Lövészklub
Rosenacker Jasmin
2001
Fertőrákosi Lövészklub
Csapatok
PSN ZRT
Herr Adrienn 1985 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai Dominika 1994 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szücs Csilla 1979 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
PLE Zalaegerszeg
Benczéné Döme Noémi 1975 Zalaegerszegi PLE
Gróf Ulrike dr 1952 Zalaegerszegi PLE
Völgyesy Gabriella 1977 Zalaegerszegi PLE
Fertőrákosi Lövészklub
Garád Tímea 2004 Fertőrákosi Lövészklub
Rácz Zsuzsanna 1983 Fertőrákosi Lövészklub
Rosenacker Jasmin 2001 Fertőrákosi Lövészklub
DLA
Fodor Mária dr 1952 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kissné Mónus Ágnes 1983 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Piti Panna Réka 2005 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Sándorné 1968. Écs Községi Lövész Klub 188,0 1 I. osztály
2 Völgyesy Gabriella 1977. Zalaegerszegi PLE 186,0 3 I. osztály
3 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 185,0 2 I. osztály
4 Bakos Natália 1981. Mátyásföldi TLE 185,0 1 I. osztály
5 Németh Tünde 1973. Szombathelyi PLE 184,0 2 I. osztály
6 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 183,0 5 I. osztály
7 Kissné Mónus Ágnes 1983. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 182,0 4 I. osztály
8 Süle Szilvia 1972. UTE 177,0 2 I. osztály
9 Sebesi Franciska 1995. Dorog Városi Lövészegyesület 177,0 1 I. osztály
10 Herr Adrienn 1985. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 177,0 0 I. osztály
11 Garád Tímea 2004. Fertőrákosi Lövészklub 176,0 0 I. osztály
12 Kollát Pálné 1953. APLE 175,0 0 I. osztály
13 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 175,0 0 I. osztály
14 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 175,0 0 I. osztály
15 Szőnyi Mónika 1974. Budapesti Mesterlövész Egyesület 175,0 0 I. osztály
16 Fazakas Katalin 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 174,0 2 I. osztály
17 Pálfyné Tóth Erika 1961. Alba Volán SC 173,0 4 I. osztály
18 Gróf Ulrike dr 1952. Zalaegerszegi PLE 171,0 1 I. osztály
19 Rácz Zsuzsanna 1983. Fertőrákosi Lövészklub 170,0 1 I. osztály
20 Lendér Ildikó 1970. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 170,0 0 I. osztály
21 Mozsgai Dominika 1994. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 169,0 3 I. osztály
22 Rosenacker Jasmin 2001. Fertőrákosi Lövészklub 168,0 0 I. osztály
23 Pető Andrea 1976. Pécsi Vasutas Sportkör 160,0 0 I. osztály
24 Gillichné Makáry Petra 1976. Városföldi SE 156,0 2 I. osztály
25 Szücs Csilla 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 156,0 0 I. osztály
26 Benczéné Döme Noémi 1975. Zalaegerszegi PLE 154,0 0 I. osztály
27 Fodor Mária dr 1952. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 153,0 2 I. osztály
28 Kovács-Izrael Nóra 1974. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 136,0 0 II. osztály
29 V. Hedrik Judit 1953. Alba Volán SC 122,0 0 II. osztály
30 Piti Panna Réka 2005. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 122,0 0 II. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Fertőrákosi Lövészklub Fert� 514,0 1
2 PLE Zalaegerszeg Zalae 511,0 4
3 PSN ZRT Pécs 502,0 3
4 DLA Délv 457,0 6

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Orbán Zsolt
1968
Technikai Sportok Klubja
Orbán Zsolt ifj
1995
Technikai Sportok Klubja
Major Ákos
1974
Győri Polgári LE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Czaun József László
1970
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Babéj Ádám
1988
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Zsoldos Jázon
1990
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kis László Mihály
1967
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Vásárhelyi Ferenc
1984
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Nagy Ákos
1999
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Szász Gábor
1996
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Kocsi Tamás
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Csordás Gergely
1988
Zámolyi Lövészklub
Farkas Zoltán
1971
Zámolyi Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Marton Péter
1978
ZTE Sportlövész Klub
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Kivés László
1963
Feldebrői Lövész Klub
Vajda Zoltán
1976
Feldebrői Lövész Klub
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Rajnai Gábor
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Áron
2004
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Kisgergely László
1978
Meteor LK.
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Csépány Krisztián
1978
VAMAV LSK
Farkas Norbert
1981
VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Szőllősi Lénárd
1976
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Knollmajer Tamás
1967
UTE
Szalai Ferenc
1975
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Gyenes András Péter
1979
UTE
Budai Csaba
1968
UTE
Bozsoki Zoltán
1985
Győri Polgári LE
Csikós Botond dr
1974
Győri Polgári LE
Csomai Miklós
1972
Győri Polgári LE
Horváth Ákos
1974
Győri Polgári LE
Kovács Lajos
1978
Győri Polgári LE
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Földesi Csaba
1974
Egri PLE
Juhász Péter
1976
Egri PLE
Örkényi Levente Zoltán
1979
Egri PLE
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Boris Zoltán ifj
1999
Borjádi LK
Puch Ignác
1962
Borjádi LK
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Vecsernik Tibor
1968
Borjádi LK
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Balázs György
1976
Partner Polgári LE
Csányi István
1967
Partner Polgári LE
Szőts Viktor
1986
Partner Polgári LE
Szabó István Tamás
1977
Debrecen Városi LE
Boros György
1956
BHSE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Nagy Tibor
1964
BHSE
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Martonyi János
1982
Kecskeméti Lövész SE
Stróbl Ádám
2006
Kecskeméti Lövész SE
Tokodi Tibor Bence
2004
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Németh Ferenc
1963
UTE
Sütő Zoltán
1978
UTE
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Eninger Gábor
1969
Komáromi VSE
Albert Krisztián
1975
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Kiss Gábor
1980
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Salga László
1984
Káli Lövész Sport Klub
Varga Krisztián
1986
Káli Lövész Sport Klub
Hollé Zsolt
1964
ZTE Sportlövész Klub
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Ragány Ferenc
1978
Sitmar Ltd Lövész TSE
Doma Attila
1967
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Mihályi Tamás
1978
Alba Volán SC
Botos Gergő
1992
Alba Volán SC
Botos Zoltán ifj.
1981
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Salánki Tibor
1971
Alba Volán SC
Szűcs Ákos
1980
Alba Volán SC
Horváth Zsombor Ákos
2001
VAMAV LSK
Antal Balázs
1991
Városföldi SE
Adorján Béla
1973
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Lukács Imre ifj
1986
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Vincze Máté Miklós
2002
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc
1974
Kecskeméti Honvéd SE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Bartók Balázs Béla
1973
Honvéd Kossuth LK
Kelemen Zsolt
1971
Honvéd Kossuth LK
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás
1970
Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba
1980
Honvéd Kossuth LK
Menyhért Dávid László
1980
Honvéd Kossuth LK
Rácz Balázs
1999
Komáromi VSE
Balogh Gergely
1973
APLE
Porcsalmy Imre Zoltán
1963
APLE
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Csizmadia András
1974
UTE
Krómer Tibor
1976
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Sümegi András
1971
UTE
Juhász Péter János dr
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kovács Zoltán Gyula
1980
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Masa Sándor Attila
1964
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Nádai Péter
1977
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szávai László
1971
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szávai Patrik
1998
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Miklósi Károly
1963
Partner Polgári LE
Góra Balázs
1964
Zalaegerszegi PLE
Magyar László
1975
Zalaegerszegi PLE
Farkas Gábor
1970
Komáromi VSE
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Szűcs Zoltán
1980
Tisza Volán SC
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Nádas László
1969
Zuglő Klub SLE
Földvári Péter
1978
Angyalföldi Lövész Egylet
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Nagy Zoltán Ferenc
1963
Zalaegerszegi PLE
Lehota Dániel
2003
Fertőrákosi Lövészklub
Nagy György
1965
BHSE
Csapatok
Városföldi S E
Farkas Dávid 2004 Városföldi SE
Hinkel Zoltán 1968 Városföldi SE
Oskolás Imre ifj. 1988 Városföldi SE
Zámolyi LK
Csordás Gergely 1988 Zámolyi Lövészklub
Farkas Zoltán 1971 Zámolyi Lövészklub
Papp László 1964 Zámolyi Lövészklub
Miskolc Egyetemi LK
Nagy Ákos 1999 Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Szász Gábor 1996 Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Kovács Áron 2004 Miskolci Egyetemi Lövész Klub
VAMAV I.
Bujáki János 1970 VAMAV LSK
Bárdos Ferenc 1977 VAMAV LSK
Varga Csaba 1969 VAMAV LSK
VAMAV II.
Csépány Krisztián 1978 VAMAV LSK
Farkas Norbert 1981 VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs 1970 VAMAV LSK
UTE
Knollmajer Tamás 1967 UTE
Szalai Ferenc 1975 UTE
Szűcs Gergely 1977 UTE
Egri PLE
Ferencz Zsolt 1972 Egri PLE
Földesi Csaba 1974 Egri PLE
Örkényi Levente Zoltán 1979 Egri PLE
UTE B
Gyenes András Péter 1979 UTE
Budai Csaba 1968 UTE
Bedő Csaba dr. 1967 UTE
Kecskeméti Lövész SE
Geri Péter 1991 Kecskeméti Lövész SE
Tokodi Tibor Bence 2004 Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor 1986 Kecskeméti Lövész SE
Győri PLE A
Major Ákos 1974 Győri Polgári LE
Csomai Miklós 1972 Győri Polgári LE
Horváth Ákos 1974 Győri Polgári LE
Győri PLE B
Bozsoki Zoltán 1985 Győri Polgári LE
Csikós Botond dr 1974 Győri Polgári LE
Kovács Lajos 1978 Győri Polgári LE
AlbaVolán1
Botos Gergő 1992 Alba Volán SC
Heizer Zsolt 1971 Alba Volán SC
Szűcs Ákos 1980 Alba Volán SC
AlbaVolán2
Mihályi Tamás 1978 Alba Volán SC
Botos Zoltán ifj. 1981 Alba Volán SC
Salánki Tibor 1971 Alba Volán SC
Nagykőrös Férfi I.
Adorján Béla 1973 Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Lukács Imre ifj 1986 Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Vincze Máté Miklós 2002 Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kecskeméti Honvéd SE
Farkas Roland 1979 Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás 1961 Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc 1974 Kecskeméti Honvéd SE
HKLK
Sebesi András 1967 Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás 1970 Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba 1980 Honvéd Kossuth LK
HKLK B
Bartók Balázs Béla 1973 Honvéd Kossuth LK
Kelemen Zsolt 1971 Honvéd Kossuth LK
Menyhért Dávid László 1980 Honvéd Kossuth LK
Komárom VSE
Bérces Béla 1972 Komáromi VSE
Eninger Gábor 1969 Komáromi VSE
Rácz Balázs 1999 Komáromi VSE
UTE C
Németh Ferenc 1963 UTE
Sütő Zoltán 1978 UTE
Csizmadia András 1974 UTE
PLE Zeg férfi
Szabó Béla József 1962 Zalaegerszegi PLE
Góra Balázs 1964 Zalaegerszegi PLE
Magyar László 1975 Zalaegerszegi PLE
TVSC
Bartók Csaba 1993 Tisza Volán SC
Szűcs Zoltán 1980 Tisza Volán SC
Takács Péter 1967 Tisza Volán SC
Borjádi LK
Boris Zoltán ifj 1999 Borjádi LK
Puch Ignác 1962 Borjádi LK
Schaffer Tibor 1974 Borjádi LK
BHSE
Boros György 1956 BHSE
Nagy Tibor 1964 BHSE
Nagy György 1965 BHSE
Káli Lövész Sport Klub "B"
Albert Krisztián 1975 Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián 1977 Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor 1965 Káli Lövész Sport Klub
Káli Lövész Sport Klub "A"
Kiss Gábor 1980 Káli Lövész Sport Klub
Salga László 1984 Káli Lövész Sport Klub
Varga Krisztián 1986 Káli Lövész Sport Klub
DLA
Babéj Ádám 1988 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Zsoldos Jázon 1990 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Vásárhelyi Ferenc 1984 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ragány Ferenc 1978. Sitmar Ltd Lövész TSE 193,0 4 I. osztály
2 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 191,0 5 I. osztály
3 Juhász Péter dr 1974. Budapesti Mesterlövész Egyesület 190,0 2 I. osztály
4 Orbán Zsolt 1968. Technikai Sportok Klubja 189,0 5 I. osztály
5 Farkas Norbert 1981. VAMAV LSK 188,0 4 I. osztály
6 Farkas Roland 1979. Kecskeméti Honvéd SE 188,0 4 I. osztály
7 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 188,0 3 I. osztály
8 Varga Krisztián 1986. Káli Lövész Sport Klub 188,0 2 I. osztály
9 Salga László 1984. Káli Lövész Sport Klub 187,0 5 I. osztály
10 Babéj Ádám 1988. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 187,0 4 I. osztály
11 Csordás Gergely 1988. Zámolyi Lövészklub 186,0 6 I. osztály
12 Knollmajer Tamás 1967. UTE 186,0 6 I. osztály
13 Csányi István 1967. Partner Polgári LE 186,0 1 I. osztály
14 Masa Sándor Attila 1964. Budapesti Mesterlövész Egyesület 186,0 0 I. osztály
15 Kovács Lajos 1978. Győri Polgári LE 185,0 4 I. osztály
16 Szőts Viktor 1986. Partner Polgári LE 185,0 4 I. osztály
17 Kiss Gábor 1980. Káli Lövész Sport Klub 185,0 4 I. osztály
18 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 185,0 4 I. osztály
19 Komlósi Sándor 1965. Káli Lövész Sport Klub 185,0 3 I. osztály
20 Nagy Tibor 1964. BHSE 185,0 3 I. osztály
21 Szalai Ferenc 1975. UTE 185,0 2 I. osztály
22 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 185,0 2 I. osztály
23 Horváth Ákos 1974. Győri Polgári LE 184,0 5 I. osztály
24 Vincze Máté Miklós 2002. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 184,0 3 I. osztály
25 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 184,0 3 I. osztály
26 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 184,0 2 I. osztály
27 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 184,0 2 I. osztály
28 Sárközi Tamás 1969. Ajkai TTE 184,0 2 I. osztály
29 Csikós Botond dr 1974. Győri Polgári LE 184,0 2 I. osztály
30 Orbán Zsolt ifj 1995. Technikai Sportok Klubja 184,0 1 I. osztály
31 Farkas Zoltán 1971. Zámolyi Lövészklub 183,0 5 I. osztály
32 Farkas Gábor 1970. Komáromi VSE 183,0 3 I. osztály
33 Rácz Balázs 1999. Komáromi VSE 183,0 3 I. osztály
34 Varga Ferenc 1974. Kecskeméti Honvéd SE 183,0 3 I. osztály
35 Bárdos Ferenc 1977. VAMAV LSK 183,0 2 I. osztály
36 Barczi Krisztián 1977. Káli Lövész Sport Klub 183,0 2 I. osztály
37 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 182,0 5 I. osztály
38 Eninger Gábor 1969. Komáromi VSE 182,0 3 I. osztály
39 Bozsoki Zoltán 1985. Győri Polgári LE 182,0 2 I. osztály
40 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 182,0 0 I. osztály
41 Major Ákos 1974. Győri Polgári LE 181,0 3 I. osztály
42 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 181,0 2 I. osztály
43 Nagy György 1965. BHSE 181,0 2 I. osztály
44 Albert Krisztián 1975. Káli Lövész Sport Klub 181,0 1 I. osztály
45 Tóth Viktor 1986. Kecskeméti Lövész SE 181,0 1 I. osztály
46 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 181,0 0 I. osztály
47 Boros György 1956. BHSE 180,0 5 I. osztály
48 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 180,0 2 I. osztály
49 Szűcs Gergely 1977. UTE 180,0 1 I. osztály
50 Balogh Gergely 1973. APLE 180,0 1 I. osztály
51 Szűcs Zoltán 1980. Tisza Volán SC 179,0 4 I. osztály
52 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 179,0 3 I. osztály
53 Krómer Tibor 1976. Soproni Polgári Lövész Egyesület 179,0 1 I. osztály
54 Örkényi Levente Zoltán 1979. Egri PLE 179,0 1 I. osztály
55 Miklósi Károly 1963. Partner Polgári LE 178,0 4 I. osztály
56 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 178,0 2 I. osztály
57 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 178,0 2 I. osztály
58 Adorján Béla 1973. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 178,0 1 I. osztály
59 Szász Gábor 1996. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 177,0 4 I. osztály
60 Góra Balázs 1964. Zalaegerszegi PLE 177,0 3 I. osztály
61 Vásárhelyi Ferenc 1984. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 177,0 1 I. osztály
62 Németh Ferenc 1963. UTE 177,0 0 I. osztály
63 Rajnai Gábor 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 176,0 5 I. osztály
64 Boris Zoltán ifj 1999. Borjádi LK 175,0 3 I. osztály
65 Oskolás Imre ifj. 1988. Városföldi SE 175,0 2 I. osztály
66 Csomai Miklós 1972. Győri Polgári LE 175,0 1 I. osztály
67 Szávai László 1971. Budapesti Mesterlövész Egyesület 174,0 2 I. osztály
68 Nagy Ákos 1999. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 174,0 1 I. osztály
69 Kelemen Zsolt 1971. Honvéd Kossuth LK 173,0 3 I. osztály
70 Tasi Tamás 1970. Honvéd Kossuth LK 173,0 3 I. osztály
71 Juhász Péter 1976. Egri PLE 173,0 2 I. osztály
72 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 173,0 2 I. osztály
73 Zsoldos Jázon 1990. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 173,0 2 I. osztály
74 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 172,0 2 I. osztály
75 Botos Gergő 1992. Alba Volán SC 172,0 2 I. osztály
76 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 172,0 2 I. osztály
77 Czaun József László 1970. Veszprémi Sportlövész Egyesület 172,0 1 I. osztály
78 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 172,0 1 I. osztály
79 Budai Csaba 1968. UTE 171,0 3 I. osztály
80 Csizmadia András 1974. UTE 171,0 3 I. osztály
81 Bartók Balázs Béla 1973. Honvéd Kossuth LK 171,0 1 I. osztály
82 Nagy Péter Lajos 1978. BHSE 170,0 2 I. osztály
83 Sütő Zoltán 1978. UTE 170,0 1 I. osztály
84 Szávai Patrik 1998. Budapesti Mesterlövész Egyesület 166,0 0 I. osztály
85 Nagy Zoltán Ferenc 1963. Zalaegerszegi PLE 165,0 1 I. osztály
86 Kocsi Tamás 1977. Angyalföldi Lövész Egylet 164,0 0 I. osztály
87 Kovács Áron 2004. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 163,0 1 I. osztály
88 Schaffer Tibor 1974. Borjádi LK 163,0 0 I. osztály
89 Sümegi András 1971. UTE 162,0 2 I. osztály
90 Heizer Zsolt 1971. Alba Volán SC 162,0 1 I. osztály
91 Vecsernik Tibor 1968. Borjádi LK 162,0 1 I. osztály
92 Farkas Dávid 2004. Városföldi SE 162,0 1 I. osztály
93 Doma Attila 1967. Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 162,0 0 I. osztály
94 Kisgergely László 1978. Meteor LK. 160,0 2 I. osztály
95 Gyenes András Péter 1979. UTE 160,0 1 I. osztály
96 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 159,0 1 I. osztály
97 Porcsalmy Imre Zoltán 1963. APLE 158,0 0 I. osztály
98 Kis László Mihály 1967. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 156,0 2 I. osztály
99 Puch Ignác 1962. Borjádi LK 156,0 1 I. osztály
100 Szőllősi Lénárd 1976. VAMAV LSK 155,0 0 I. osztály
101 Csépány Krisztián 1978. VAMAV LSK 154,0 0 I. osztály
102 Martonyi János 1982. Kecskeméti Lövész SE 153,0 1 I. osztály
103 Földesi Csaba 1974. Egri PLE 152,0 2 I. osztály
104 Tokodi Tibor Bence 2004. Kecskeméti Lövész SE 151,0 1 I. osztály
105 Botos Zoltán ifj. 1981. Alba Volán SC 144,0 0 II. osztály
106 Salánki Tibor 1971. Alba Volán SC 142,0 2 II. osztály
107 Tar Csaba 1980. Honvéd Kossuth LK 139,0 0 II. osztály
108 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 139,0 0 II. osztály
109 Antal Balázs 1991. Városföldi SE 136,0 1 II. osztály
110 Horváth Zsombor Ákos 2001. VAMAV LSK 135,0 1 II. osztály
111 Kivés László 1963. Feldebrői Lövész Klub 131,0 0 II. osztály
112 Földvári Péter 1978. Angyalföldi Lövész Egylet 130,0 0 II. osztály
113 Makk Levente 1969. Budapesti Mesterlövész Egyesület 116,0 0 IV. osztály
114 Nádai Péter 1977. Budapesti Mesterlövész Egyesület 108,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Káli Lövész Sport Klub "A" Káli 560,0 11
2 VAMAV I. VAMAV 558,0 9
3 Zámolyi LK Zámo 554,0 13
4 Komárom VSE Komá 553,0 9
5 UTE UTE 551,0 9
6 Győri PLE B Győr 551,0 8
7 Kecskeméti Honvéd SE Kecsk 550,0 10
8 Káli Lövész Sport Klub "B" Káli 549,0 6
9 BHSE BHSE 546,0 10
10 Győri PLE A Győr 540,0 9
11 DLA Délv 537,0 7
12 UTE C UTE 518,0 4
13 VAMAV II. VAMAV 514,0 6
14 Miskolc Egyetemi LK Misko 514,0 6
15 UTE B UTE 513,0 4
16 Egri PLE Egri 503,0 5
17 Városföldi S E Váro 496,0 4
18 Borjádi LK Borj� 494,0 4
19 HKLK Honv� 485,0 5
20 PLE Zeg férfi Zalae 362,0 7
21 Nagykőrös Férfi I. Nagyk 362,0 4
22 TVSC Tisza 357,0 6
23 HKLK B Honv� 344,0 4
24 AlbaVolán1 Alba 334,0 3
25 Kecskeméti Lövész SE Kecsk 332,0 2
26 AlbaVolán2 Alba 286,0 2

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Maksa Tibor
1959
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Huszka Gyula Árpád
1956
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Markovics Kálmán
1960
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Urbán István
1954
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Oskolás Imre
1957
Városföldi SE
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Szabó M. Károly
1953
Bázis Sportlövész Egyesület
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Kovács János dr
1960
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Bodor Csaba
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Herr László
1955
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Pintér László
1961
Meteor LK.
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Kovács Béla
1960
VAMAV LSK
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Szabó Tamás László
1956
UTE
Horváth László
1960
Győri Polgári LE
Bökönyi Sándor
1956
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Csenár Márton dr.
1958
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Hajdú József
1954
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Polgár Tibor dr
1956
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Szatmári Zsolt
1954
Alba Volán SC
Botos Zoltán
1954
Alba Volán SC
Kígyósi Imre
1958
Debrecen Városi LE
Szilágyi Sándor
1960
Debrecen Városi LE
Varjú Miklós
1953
Debrecen Városi LE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Baka Zoltán Endre
1955
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kósa Attila
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Lukács Imre
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Székely Sándor Albert
1961
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
László István
1955
Kecskeméti Honvéd SE
Bíró Sándor
1961
Honvéd Kossuth LK
Bernáth Sándor
1956
Honvéd Kossuth LK
Fodor László
1958
Honvéd Kossuth LK
Agot György
1960
APLE
Ferenci József
1952
APLE
Kresalek Ottó László
1958
APLE
Sipka Péter
1958
APLE
Oszvald Tamás
1959
UTE
Szurdoki Mihály
1958
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Tóth Zsolt
1956
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Magyar László
1953
Zalaegerszegi PLE
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Völgyesy Gábor
1955
Zalaegerszegi PLE
Cajnkó Alfréd László
1953
Zalaegerszegi PLE
Gerencsér Miklós
1957
Göcsej Sportlövész Egyesület
Csapatok
PSN ZRT
Bodor Csaba 1958 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Herr László 1955 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó Zoltán Csaba 1961 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
VAMAV LK
Farkas Imre 1954 VAMAV LSK
Horváth Tibor 1959 VAMAV LSK
Kovács Béla 1960 VAMAV LSK
SZoESE
Csenár Márton dr. 1958 Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Hajdú József 1954 Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Polgár Tibor dr 1956 Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
AlbaVolán3
Balássy Sándor Károly 1950 Alba Volán SC
Szatmári Zsolt 1954 Alba Volán SC
Botos Zoltán 1954 Alba Volán SC
Debrecen VLE
Kígyósi Imre 1958 Debrecen Városi LE
Szilágyi Sándor 1960 Debrecen Városi LE
Varjú Miklós 1953 Debrecen Városi LE
APLE
Agot György 1960 APLE
Ferenci József 1952 APLE
Kresalek Ottó László 1958 APLE
PLE Zeg Senior
Magyar László 1953 Zalaegerszegi PLE
Pálmai Csaba 1958 Zalaegerszegi PLE
Völgyesy Gábor 1955 Zalaegerszegi PLE
DLA
Maksa Tibor 1959 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Huszka Gyula Árpád 1956 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Markovics Kálmán 1960 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó M. Károly 1953. Bázis Sportlövész Egyesület 191,0 11 I. osztály
2 Szilágyi Sándor 1960. Debrecen Városi LE 190,0 3 I. osztály
3 Polgár Tibor dr 1956. Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 186,0 3 I. osztály
4 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 184,0 3 I. osztály
5 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 183,0 4 I. osztály
6 Bodor Csaba 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 183,0 3 I. osztály
7 Pálmai Csaba 1958. Zalaegerszegi PLE 183,0 2 I. osztály
8 Oszvald Tamás 1959. UTE 181,0 3 I. osztály
9 Farkas Imre 1954. VAMAV LSK 181,0 1 I. osztály
10 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 180,0 1 I. osztály
11 Agot György 1960. APLE 179,0 4 I. osztály
12 Varjú Miklós 1953. Debrecen Városi LE 179,0 3 I. osztály
13 Tóth Zsolt 1956. Budapesti Mesterlövész Egyesület 179,0 2 I. osztály
14 Kovács Béla 1960. VAMAV LSK 178,0 6 I. osztály
15 Kígyósi Imre 1958. Debrecen Városi LE 178,0 3 I. osztály
16 Maksa Tibor 1959. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 178,0 1 I. osztály
17 Ferenci József 1952. APLE 178,0 1 I. osztály
18 Gerencsér Miklós 1957. Göcsej Sportlövész Egyesület 177,0 3 I. osztály
19 Szurdoki Mihály 1958. Budapesti Mesterlövész Egyesület 177,0 3 I. osztály
20 Grócz Dénes 1961. Kecskeméti Honvéd SE 176,0 2 I. osztály
21 Szabó Zoltán Csaba 1961. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 175,0 5 I. osztály
22 Markovics Kálmán 1960. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 175,0 1 I. osztály
23 Csenár Márton dr. 1958. Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 174,0 1 I. osztály
24 Hajdú József 1954. Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 174,0 1 I. osztály
25 Balássy Sándor Károly 1950. Alba Volán SC 172,0 1 I. osztály
26 Bökönyi Sándor 1956. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 172,0 0 I. osztály
27 Pintér László 1961. Meteor LK. 171,0 2 I. osztály
28 Horváth László 1960. Győri Polgári LE 171,0 0 I. osztály
29 Kósa Attila 1959. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 170,0 3 I. osztály
30 Németh Ferenc 1959. ZTE Sportlövész Klub 170,0 1 I. osztály
31 Bardócz-Tódor András 1951. Honvéd Kossuth LK 170,0 1 I. osztály
32 Botos Zoltán 1954. Alba Volán SC 170,0 0 I. osztály
33 Szatmári Zsolt 1954. Alba Volán SC 169,0 4 I. osztály
34 Herr László 1955. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 169,0 2 I. osztály
35 Oskolás Imre 1957. Városföldi SE 169,0 1 I. osztály
36 Kresalek Ottó László 1958. APLE 169,0 0 I. osztály
37 Döme István 1954. Mátyásföldi TLE 167,0 1 I. osztály
38 Szabó Tamás László 1956. UTE 162,0 1 I. osztály
39 Kovács János dr 1960. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 160,0 0 I. osztály
40 Völgyesy Gábor 1955. Zalaegerszegi PLE 157,0 1 I. osztály
41 Szöllősi Ferenc 1957. UTE 156,0 0 I. osztály
42 László István 1955. Kecskeméti Honvéd SE 155,0 0 I. osztály
43 Székely Sándor Albert 1961. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 154,0 0 I. osztály
44 Huszka Gyula Árpád 1956. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 143,0 0 II. osztály
45 Sipka Péter 1958. APLE 136,0 0 II. osztály
46 Magyar László 1953. Zalaegerszegi PLE 132,0 0 II. osztály
47 Baka Zoltán Endre 1955. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 130,0 1 II. osztály
48 Urbán István 1954. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 127,0 0 III. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Debrecen VLE Debre 547,0 9
2 VAMAV LK VAMAV 543,0 10
3 SZoESE Szomb 534,0 5
4 PSN ZRT Pécs 527,0 10
5 APLE APLE 526,0 5
6 AlbaVolán3 Alba 511,0 5
7 DLA Délv 496,0 2
8 PLE Zeg Senior Zalae 472,0 3

25m Sportpisztoly 20 pont 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Zoltán dr
1943
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eiler Lajos
1945
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Babinyecz János
1946
Viharsarki Sportlövész Egyesület
Wild Ferenc
1946
Viharsarki Sportlövész Egyesület
Güttel László
1946
Győri Polgári LE
Kisbakonyi János
1941
Győri Polgári LE
Tóth László
1950
Győri Polgári LE
Beke Ödön Csaba
1949
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Somogyi György
1947
Borjádi LK
Kiss Attila
1944
Komáromi VSE
Ruttkay Béla
1933
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Nagy István
1947
Városföldi SE
Bali Endre Balázs
1950
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Csukás Ferenc
1949
Debrecen Városi LE
Deli József
1951
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Balogh György Attila
1945
Honvéd Kossuth LK
Harangozó József
1946
Honvéd Kossuth LK
Horváth Mihály
1941
Honvéd Kossuth LK
Gurisatti Gyula
1944
Komáromi VSE
Atinay Péter
1942
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Csapatok
Délvidéki Lövészakadémia +70 A
Szabó Zoltán dr 1943 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eiler Lajos 1945 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Andrássy Árpád 1949 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Győri PLE 70+
Güttel László 1946 Győri Polgári LE
Kisbakonyi János 1941 Győri Polgári LE
Tóth László 1950 Győri Polgári LE
HKLK
Balogh György Attila 1945 Honvéd Kossuth LK
Harangozó József 1946 Honvéd Kossuth LK
Horváth Mihály 1941 Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth Mihály 1941. Honvéd Kossuth LK 184,0 0 I. osztály
2 Güttel László 1946. Győri Polgári LE 182,0 3 I. osztály
3 Kisbakonyi János 1941. Győri Polgári LE 182,0 2 I. osztály
4 Csukás Ferenc 1949. Debrecen Városi LE 180,0 5 I. osztály
5 Somogyi György 1947. Borjádi LK 178,0 3 I. osztály
6 Ruzsin Pál György 1944. Zalaegerszegi PLE 177,0 1 I. osztály
7 Eiler Lajos 1945. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 173,0 0 I. osztály
8 Atinay Péter 1942. Budapesti Mesterlövész Egyesület 172,0 3 I. osztály
9 Babinyecz János 1946. Viharsarki Sportlövész Egyesület 172,0 0 I. osztály
10 Wild Ferenc 1946. Viharsarki Sportlövész Egyesület 170,0 2 I. osztály
11 Andrássy Árpád 1949. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 166,0 1 I. osztály
12 Nagy István 1947. Városföldi SE 166,0 0 I. osztály
13 Tóth László 1950. Győri Polgári LE 165,0 0 I. osztály
14 Szabó Zoltán dr 1943. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 154,0 2 I. osztály
15 Balogh György Attila 1945. Honvéd Kossuth LK 148,0 0 I. osztály
16 Kiss Attila 1944. Komáromi VSE 146,0 0 I. osztály
17 Deli József 1951. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 140,0 1 I. osztály
18 Harangozó József 1946. Honvéd Kossuth LK 125,0 0 II. osztály
19 Ruttkay Béla 1933. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 121,0 0 II. osztály
20 Beke Ödön Csaba 1949. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 121,0 0 II. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Győri PLE 70+ Győr 529,0 5
2 Délvidéki Lövészakadémia +70 A Délv 493,0 3
3 HKLK Honv� 457,0 0

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kissné Mónus Ágnes
1983
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Fodor Mária dr
1952
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Paukovits Eleonóra
1991
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Németh Tünde
1973
Szombathelyi PLE
Lendér Ildikó
1970
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Szántó Tilda
2003
Dunaújvárosi LSE
Major Nóra Tekla
1988
Dunaújvárosi LSE
Kollát Pálné
1953
APLE
Sebesi Franciska
1995
Dorog Városi Lövészegyesület
Fazakas Katalin
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Süle Szilvia
1972
UTE
Szőnyi Mónika
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Benczéné Döme Noémi
1975
Zalaegerszegi PLE
Gróf Ulrike dr
1952
Zalaegerszegi PLE
Völgyesy Gabriella
1977
Zalaegerszegi PLE
Komáromi Krisztina Panna
2001
Tisza Volán SC
Pellek Borbála
1982
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Csapatok
PLE Zeg Női
Benczéné Döme Noémi 1975 Zalaegerszegi PLE
Gróf Ulrike dr 1952 Zalaegerszegi PLE
Völgyesy Gabriella 1977 Zalaegerszegi PLE
DLA
Kissné Mónus Ágnes 1983 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Fodor Mária dr 1952 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pellek Borbála 1982 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Völgyesy Gabriella 1977. Zalaegerszegi PLE 187,0 3 I. osztály
2 Kissné Mónus Ágnes 1983. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 185,0 6 I. osztály
3 Németh Tünde 1973. Szombathelyi PLE 185,0 3 I. osztály
4 Kollát Pálné 1953. APLE 178,0 3 I. osztály
5 Fazakas Katalin 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 177,0 2 I. osztály
6 Szőnyi Mónika 1974. Budapesti Mesterlövész Egyesület 176,0 0 I. osztály
7 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 173,0 0 I. osztály
8 Fodor Mária dr 1952. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 167,0 2 I. osztály
9 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 163,0 1 I. osztály
10 Sebesi Franciska 1995. Dorog Városi Lövészegyesület 158,0 1 I. osztály
11 Gróf Ulrike dr 1952. Zalaegerszegi PLE 156,0 1 I. osztály
12 Lendér Ildikó 1970. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 155,0 0 I. osztály
13 Süle Szilvia 1972. UTE 150,0 0 I. osztály
14 Major Nóra Tekla 1988. Dunaújvárosi LSE 147,0 0 I. osztály
15 Benczéné Döme Noémi 1975. Zalaegerszegi PLE 143,0 1 I. osztály
16 Pellek Borbála 1982. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 127,0 0 II. osztály
17 Paukovits Eleonóra 1991. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 82,0 0 -
18 V. Hedrik Judit 1953. Alba Volán SC 53,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 PLE Zeg Női Zalae 486,0 5
2 DLA Délv 479,0 8

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Orbán Zsolt
1968
Technikai Sportok Klubja
Orbán Zsolt ifj
1995
Technikai Sportok Klubja
Major Ákos
1974
Győri Polgári LE
Zsoldos Jázon
1990
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Marton Péter
1978
ZTE Sportlövész Klub
Kis László Mihály
1967
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kivés László
1963
Feldebrői Lövész Klub
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Rajnai Gábor
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kisgergely László
1978
Meteor LK.
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Farkas Norbert
1981
VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Budai Csaba
1968
UTE
Bozsoki Zoltán
1985
Győri Polgári LE
Csikós Botond dr
1974
Győri Polgári LE
Csomai Miklós
1972
Győri Polgári LE
Horváth Ákos
1974
Győri Polgári LE
Kovács Lajos
1978
Győri Polgári LE
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Földesi Csaba
1974
Egri PLE
Juhász Péter
1976
Egri PLE
Örkényi Levente Zoltán
1979
Egri PLE
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Boris Zoltán ifj
1999
Borjádi LK
Puch Ignác
1962
Borjádi LK
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Vecsernik Tibor
1968
Borjádi LK
Szőts Viktor
1986
Partner Polgári LE
Németh Ferenc
1963
UTE
Sütő Zoltán
1978
UTE
Knollmajer Tamás
1967
UTE
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Albert Krisztián
1975
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Kiss Gábor
1980
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Salga László
1984
Káli Lövész Sport Klub
Varga Krisztián
1986
Káli Lövész Sport Klub
Hollé Zsolt
1964
ZTE Sportlövész Klub
Ragány Ferenc
1978
Sitmar Ltd Lövész TSE
Doma Attila
1967
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Botos Gergő
1992
Alba Volán SC
Botos Zoltán
1954
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Mihályi Tamás
1978
Alba Volán SC
Szűcs Ákos
1980
Alba Volán SC
Gyenes András Péter
1979
UTE
Tárnai Tamás
1983
Szombathelyi PLE
Adorján Béla
1973
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc
1974
Kecskeméti Honvéd SE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Bartók Balázs Béla
1973
Honvéd Kossuth LK
Kelemen Zsolt
1971
Honvéd Kossuth LK
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás
1970
Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba
1980
Honvéd Kossuth LK
Menyhért Dávid László
1980
Honvéd Kossuth LK
Rácz Balázs
1999
Komáromi VSE
Csizmadia András
1974
UTE
Krómer Tibor
1976
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Sümegi András
1971
UTE
Juhász Péter János dr
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kovács Zoltán Gyula
1980
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Masa Sándor Attila
1964
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Nádai Péter
1977
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szávai László
1971
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szávai Patrik
1998
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Miklósi Károly
1963
Partner Polgári LE
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Nádas László
1969
Zuglő Klub SLE
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Nagy Tibor
1964
BHSE
Boros György
1956
BHSE
Nagy György
1965
BHSE
Csapatok
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Zsoldos Jázon 1990 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba 1968 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kis László Mihály 1967 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
VAMAV I.
Bujáki János 1970 VAMAV LSK
Bárdos Ferenc 1977 VAMAV LSK
Varga Csaba 1969 VAMAV LSK
Egri PLE
Földesi Csaba 1974 Egri PLE
Juhász Péter 1976 Egri PLE
Örkényi Levente Zoltán 1979 Egri PLE
UTE
Németh Ferenc 1963 UTE
Sütő Zoltán 1978 UTE
Knollmajer Tamás 1967 UTE
Káli Lövész Sport Klub "A"
Kiss Gábor 1980 Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor 1965 Káli Lövész Sport Klub
Varga Krisztián 1986 Káli Lövész Sport Klub
Káli Lövész Sport Klub "B"
Albert Krisztián 1975 Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián 1977 Káli Lövész Sport Klub
Salga László 1984 Káli Lövész Sport Klub
Győri PLE A
Major Ákos 1974 Győri Polgári LE
Horváth Ákos 1974 Győri Polgári LE
Kovács Lajos 1978 Győri Polgári LE
Győri PLE B
Bozsoki Zoltán 1985 Győri Polgári LE
Csikós Botond dr 1974 Győri Polgári LE
Csomai Miklós 1972 Győri Polgári LE
AlbaVolán1
Botos Gergő 1992 Alba Volán SC
Heizer Zsolt 1971 Alba Volán SC
Szűcs Ákos 1980 Alba Volán SC
UTE
Budai Csaba 1968 UTE
Bedő Csaba dr. 1967 UTE
Gyenes András Péter 1979 UTE
Kecskeméti Honvéd SE
Farkas Roland 1979 Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás 1961 Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc 1974 Kecskeméti Honvéd SE
HKLK
Sebesi András 1967 Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás 1970 Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba 1980 Honvéd Kossuth LK
HKLK B
Bartók Balázs Béla 1973 Honvéd Kossuth LK
Kelemen Zsolt 1971 Honvéd Kossuth LK
Menyhért Dávid László 1980 Honvéd Kossuth LK
Borjádi LK
Boris Zoltán ifj 1999 Borjádi LK
Puch Ignác 1962 Borjádi LK
Schaffer Tibor 1974 Borjádi LK
BHSE
Nagy Tibor 1964 BHSE
Boros György 1956 BHSE
Nagy György 1965 BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kovács Lajos 1978. Győri Polgári LE 191,0 5 I. osztály
2 Kiss Gábor 1980. Káli Lövész Sport Klub 191,0 4 I. osztály
3 Rácz Balázs 1999. Komáromi VSE 189,0 4 I. osztály
4 Knollmajer Tamás 1967. UTE 189,0 4 I. osztály
5 Salga László 1984. Káli Lövész Sport Klub 188,0 2 I. osztály
6 Horváth Ákos 1974. Győri Polgári LE 187,0 5 I. osztály
7 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 187,0 4 I. osztály
8 Oskolás Imre ifj. 1988. Városföldi SE 187,0 4 I. osztály
9 Bárdos Ferenc 1977. VAMAV LSK 187,0 4 I. osztály
10 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 187,0 3 I. osztály
11 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 186,0 5 I. osztály
12 Bozsoki Zoltán 1985. Győri Polgári LE 186,0 4 I. osztály
13 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 185,0 3 I. osztály
14 Barczi Krisztián 1977. Káli Lövész Sport Klub 185,0 1 I. osztály
15 Varga Ferenc 1974. Kecskeméti Honvéd SE 184,0 3 I. osztály
16 Komlósi Sándor 1965. Káli Lövész Sport Klub 184,0 2 I. osztály
17 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 184,0 1 I. osztály
18 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 183,0 3 I. osztály
19 Juhász Péter dr 1974. Budapesti Mesterlövész Egyesület 183,0 2 I. osztály
20 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 182,0 4 I. osztály
21 Sütő Zoltán 1978. UTE 182,0 3 I. osztály
22 Nagy György 1965. BHSE 181,0 6 I. osztály
23 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 181,0 5 I. osztály
24 Major Ákos 1974. Győri Polgári LE 181,0 1 I. osztály
25 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 181,0 0 I. osztály
26 Adorján Béla 1973. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 180,0 5 I. osztály
27 Farkas Roland 1979. Kecskeméti Honvéd SE 180,0 4 I. osztály
28 Varga Krisztián 1986. Káli Lövész Sport Klub 180,0 2 I. osztály
29 Németh Ferenc 1963. UTE 180,0 2 I. osztály
30 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 179,0 1 I. osztály
31 Masa Sándor Attila 1964. Budapesti Mesterlövész Egyesület 179,0 0 I. osztály
32 Miklósi Károly 1963. Partner Polgári LE 178,0 4 I. osztály
33 Albert Krisztián 1975. Káli Lövész Sport Klub 178,0 3 I. osztály
34 Csomai Miklós 1972. Győri Polgári LE 178,0 2 I. osztály
35 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 177,0 2 I. osztály
36 Szávai Patrik 1998. Budapesti Mesterlövész Egyesület 177,0 2 I. osztály
37 Nagy Tibor 1964. BHSE 177,0 1 I. osztály
38 Boris Zoltán ifj 1999. Borjádi LK 176,0 3 I. osztály
39 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 176,0 2 I. osztály
40 Rajnai Gábor 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 176,0 2 I. osztály
41 Orbán Zsolt 1968. Technikai Sportok Klubja 176,0 2 I. osztály
42 Heizer Zsolt 1971. Alba Volán SC 176,0 1 I. osztály
43 Orbán Zsolt ifj 1995. Technikai Sportok Klubja 176,0 1 I. osztály
44 Örkényi Levente Zoltán 1979. Egri PLE 176,0 1 I. osztály
45 Boros György 1956. BHSE 175,0 4 I. osztály
46 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 175,0 3 I. osztály
47 Kelemen Zsolt 1971. Honvéd Kossuth LK 175,0 2 I. osztály
48 Csikós Botond dr 1974. Győri Polgári LE 174,0 2 I. osztály
49 Schaffer Tibor 1974. Borjádi LK 174,0 1 I. osztály
50 Szőts Viktor 1986. Partner Polgári LE 172,0 4 I. osztály
51 Tasi Tamás 1970. Honvéd Kossuth LK 171,0 3 I. osztály
52 Kovács Zoltán Gyula 1980. Budapesti Mesterlövész Egyesület 171,0 2 I. osztály
53 Botos Gergő 1992. Alba Volán SC 171,0 1 I. osztály
54 Farkas Norbert 1981. VAMAV LSK 171,0 1 I. osztály
55 Ragány Ferenc 1978. Sitmar Ltd Lövész TSE 169,0 6 I. osztály
56 Juhász Péter 1976. Egri PLE 169,0 1 I. osztály
57 Budai Csaba 1968. UTE 168,0 4 I. osztály
58 Zsoldos Jázon 1990. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 168,0 2 I. osztály
59 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 168,0 1 I. osztály
60 Bartók Balázs Béla 1973. Honvéd Kossuth LK 167,0 1 I. osztály
61 Kis László Mihály 1967. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 166,0 2 I. osztály
62 Sümegi András 1971. UTE 165,0 1 I. osztály
63 Nádai Péter 1977. Budapesti Mesterlövész Egyesület 165,0 1 I. osztály
64 Szávai László 1971. Budapesti Mesterlövész Egyesület 163,0 1 I. osztály
65 Földesi Csaba 1974. Egri PLE 160,0 3 I. osztály
66 Krómer Tibor 1976. Soproni Polgári Lövész Egyesület 158,0 2 I. osztály
67 Nagy Péter Lajos 1978. BHSE 158,0 1 I. osztály
68 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 157,0 1 I. osztály
69 Botos Zoltán ifj. 1981. Alba Volán SC 154,0 2 I. osztály
70 Gyenes András Péter 1979. UTE 153,0 1 I. osztály
71 Puch Ignác 1962. Borjádi LK 149,0 0 II. osztály
72 Kisgergely László 1978. Meteor LK. 147,0 0 II. osztály
73 Csizmadia András 1974. UTE 142,0 0 II. osztály
74 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 138,0 1 II. osztály
75 Vecsernik Tibor 1968. Borjádi LK 132,0 1 II. osztály
76 Tárnai Tamás 1983. Szombathelyi PLE 111,0 0 -
77 Kivés László 1963. Feldebrői Lövész Klub 96,0 0 -
78 Tar Csaba 1980. Honvéd Kossuth LK 74,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 VAMAV I. VAMAV 561,0 11
2 Győri PLE A Győr 559,0 11
3 Káli Lövész Sport Klub "A" Káli 555,0 8
4 UTE UTE 551,0 9
5 Káli Lövész Sport Klub "B" Káli 551,0 6
6 Kecskeméti Honvéd SE Kecsk 547,0 10
7 Győri PLE B Győr 538,0 8
8 BHSE BHSE 533,0 11
9 Délvidéki Lövészakadémia Szeged Délv 509,0 7
10 Egri PLE Egri 505,0 5
11 Borjádi LK Borj� 499,0 4
12 UTE UTE 498,0 7
13 HKLK Honv� 383,0 4
14 AlbaVolán1 Alba 347,0 2
15 HKLK B Honv� 342,0 3

25m Központi gyújtású pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Huszka Gyula Árpád
1956
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Maksa Tibor
1959
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Markovics Kálmán
1960
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Urbán István
1954
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Ábrahám György dr.
1955
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Oskolás Imre
1957
Városföldi SE
Szabó M. Károly
1953
Bázis Sportlövész Egyesület
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Kovács János dr
1960
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Bodor Csaba
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Herr László
1955
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Pintér László
1961
Meteor LK.
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Kovács Béla
1960
VAMAV LSK
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Szabó Tamás László
1956
UTE
Horváth László
1960
Győri Polgári LE
Bökönyi Sándor
1956
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Oszvald Tamás
1959
UTE
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Csenár Márton dr.
1958
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Hajdú József
1954
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Polgár Tibor dr
1956
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Botos Zoltán
1954
Alba Volán SC
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Szatmári Zsolt
1954
Alba Volán SC
Kígyósi Imre
1958
Debrecen Városi LE
Szilágyi Sándor
1960
Debrecen Városi LE
Varjú Miklós
1953
Debrecen Városi LE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Kósa Attila
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Lukács Imre
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
László István
1955
Kecskeméti Honvéd SE
Bernáth Sándor
1956
Honvéd Kossuth LK
Bíró Sándor
1961
Honvéd Kossuth LK
Fodor László
1958
Honvéd Kossuth LK
Szurdoki Mihály
1958
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Tóth Zsolt
1956
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Cajnkó Alfréd László
1953
Zalaegerszegi PLE
Völgyesy Gábor
1955
Zalaegerszegi PLE
Gerencsér Miklós
1957
Göcsej Sportlövész Egyesület
Csapatok
Dévidéki Lövészakadémia Szeged
Maksa Tibor 1959 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Markovics Kálmán 1960 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Ábrahám György dr. 1955 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
PSN ZRT
Bodor Csaba 1958 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Herr László 1955 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó Zoltán Csaba 1961 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
VAMAV LK
Farkas Imre 1954 VAMAV LSK
Horváth Tibor 1959 VAMAV LSK
Kovács Béla 1960 VAMAV LSK
UTE
Szöllősi Ferenc 1957 UTE
Szabó Tamás László 1956 UTE
Oszvald Tamás 1959 UTE
SZoESE
Csenár Márton dr. 1958 Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Hajdú József 1954 Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Polgár Tibor dr 1956 Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Alba1
Botos Zoltán 1954 Alba Volán SC
Balássy Sándor Károly 1950 Alba Volán SC
Szatmári Zsolt 1954 Alba Volán SC
Debrecen VLE
Kígyósi Imre 1958 Debrecen Városi LE
Szilágyi Sándor 1960 Debrecen Városi LE
Varjú Miklós 1953 Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó M. Károly 1953. Bázis Sportlövész Egyesület 183,0 4 I. osztály
2 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 182,0 4 I. osztály
3 Gerencsér Miklós 1957. Göcsej Sportlövész Egyesület 182,0 2 I. osztály
4 Oszvald Tamás 1959. UTE 180,0 1 I. osztály
5 Szöllősi Ferenc 1957. UTE 179,0 3 I. osztály
6 Kígyósi Imre 1958. Debrecen Városi LE 178,0 3 I. osztály
7 Kovács Béla 1960. VAMAV LSK 178,0 2 I. osztály
8 Bodor Csaba 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 178,0 1 I. osztály
9 Botos Zoltán 1954. Alba Volán SC 178,0 1 I. osztály
10 Farkas Imre 1954. VAMAV LSK 177,0 2 I. osztály
11 Markovics Kálmán 1960. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 176,0 4 I. osztály
12 Szilágyi Sándor 1960. Debrecen Városi LE 176,0 2 I. osztály
13 Oskolás Imre 1957. Városföldi SE 175,0 1 I. osztály
14 Tóth Zsolt 1956. Budapesti Mesterlövész Egyesület 175,0 1 I. osztály
15 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 174,0 3 I. osztály
16 Polgár Tibor dr 1956. Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 173,0 4 I. osztály
17 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 173,0 1 I. osztály
18 Szabó Zoltán Csaba 1961. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 172,0 4 I. osztály
19 Grócz Dénes 1961. Kecskeméti Honvéd SE 172,0 0 I. osztály
20 Maksa Tibor 1959. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 172,0 0 I. osztály
21 Bökönyi Sándor 1956. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 171,0 2 I. osztály
22 Varjú Miklós 1953. Debrecen Városi LE 171,0 1 I. osztály
23 Szurdoki Mihály 1958. Budapesti Mesterlövész Egyesület 168,0 0 I. osztály
24 Hajdú József 1954. Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 166,0 1 I. osztály
25 Németh Ferenc 1959. ZTE Sportlövész Klub 165,0 0 I. osztály
26 Horváth László 1960. Győri Polgári LE 164,0 2 I. osztály
27 Szatmári Zsolt 1954. Alba Volán SC 163,0 1 I. osztály
28 Ábrahám György dr. 1955. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 162,0 1 I. osztály
29 Herr László 1955. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 162,0 1 I. osztály
30 Bernáth Sándor 1956. Honvéd Kossuth LK 160,0 2 I. osztály
31 Szabó Tamás László 1956. UTE 159,0 0 I. osztály
32 Kósa Attila 1959. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 159,0 0 I. osztály
33 Csenár Márton dr. 1958. Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 156,0 0 I. osztály
34 Huszka Gyula Árpád 1956. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 152,0 1 I. osztály
35 Bardócz-Tódor András 1951. Honvéd Kossuth LK 152,0 0 I. osztály
36 Pintér László 1961. Meteor LK. 151,0 2 I. osztály
37 Balássy Sándor Károly 1950. Alba Volán SC 150,0 0 I. osztály
38 Urbán István 1954. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 148,0 0 II. osztály
39 Völgyesy Gábor 1955. Zalaegerszegi PLE 142,0 0 II. osztály
40 Kovács János dr 1960. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 137,0 1 II. osztály
41 László István 1955. Kecskeméti Honvéd SE 120,0 0 III. osztály
42 Fodor László 1958. Honvéd Kossuth LK 113,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 VAMAV LK VAMAV 537,0 8
2 Debrecen VLE Debre 525,0 6
3 UTE UTE 518,0 4
4 PSN ZRT Pécs 512,0 6
5 Dévidéki Lövészakadémia Szeged Délv 510,0 5
6 SZoESE Szomb 495,0 5
7 Alba1 Alba 491,0 2

25m Központi gyújtású pisztoly 20 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Zoltán dr
1943
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eiler Lajos
1945
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Nagy István
1947
Városföldi SE
Wild Ferenc
1946
Viharsarki Sportlövész Egyesület
Babinyecz János
1946
Viharsarki Sportlövész Egyesület
Güttel László
1946
Győri Polgári LE
Kisbakonyi János
1941
Győri Polgári LE
Tóth László
1950
Győri Polgári LE
Beke Ödön Csaba
1949
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Somogyi György
1947
Borjádi LK
Kiss Attila
1944
Komáromi VSE
Ruttkay Béla
1933
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Bali Endre Balázs
1950
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Csukás Ferenc
1949
Debrecen Városi LE
Deli József
1951
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Balogh György Attila
1945
Honvéd Kossuth LK
Harangozó József
1946
Honvéd Kossuth LK
Horváth Mihály
1941
Honvéd Kossuth LK
Gurisatti Gyula
1944
Komáromi VSE
Atinay Péter
1942
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Csapatok
Délvidéki Lövészakadémia +70 A
Szabó Zoltán dr 1943 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Andrássy Árpád 1949 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eiler Lajos 1945 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Győri PLE 70+
Güttel László 1946 Győri Polgári LE
Kisbakonyi János 1941 Győri Polgári LE
Tóth László 1950 Győri Polgári LE
HKLK
Balogh György Attila 1945 Honvéd Kossuth LK
Harangozó József 1946 Honvéd Kossuth LK
Horváth Mihály 1941 Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csukás Ferenc 1949. Debrecen Városi LE 184,0 1 I. osztály
2 Ruzsin Pál György 1944. Zalaegerszegi PLE 177,0 1 I. osztály
3 Wild Ferenc 1946. Viharsarki Sportlövész Egyesület 174,0 4 I. osztály
4 Somogyi György 1947. Borjádi LK 174,0 2 I. osztály
5 Eiler Lajos 1945. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 174,0 1 I. osztály
6 Babinyecz János 1946. Viharsarki Sportlövész Egyesület 173,0 1 I. osztály
7 Andrássy Árpád 1949. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 170,0 0 I. osztály
8 Kisbakonyi János 1941. Győri Polgári LE 165,0 2 I. osztály
9 Tóth László 1950. Győri Polgári LE 165,0 2 I. osztály
10 Güttel László 1946. Győri Polgári LE 164,0 2 I. osztály
11 Horváth Mihály 1941. Honvéd Kossuth LK 163,0 2 I. osztály
12 Szabó Zoltán dr 1943. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 150,0 0 I. osztály
13 Kiss Attila 1944. Komáromi VSE 148,0 1 I. osztály
14 Atinay Péter 1942. Budapesti Mesterlövész Egyesület 148,0 0 I. osztály
15 Harangozó József 1946. Honvéd Kossuth LK 133,0 0 II. osztály
16 Nagy István 1947. Városföldi SE 125,0 0 II. osztály
17 Beke Ödön Csaba 1949. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 121,0 0 II. osztály
18 Ruttkay Béla 1933. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 116,0 0 III. osztály
19 Balogh György Attila 1945. Honvéd Kossuth LK 114,0 0 III. osztály
20 Deli József 1951. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 112,0 1 III. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Győri PLE 70+ Győr 494,0 6
2 Délvidéki Lövészakadémia +70 A Délv 494,0 1
3 HKLK Honv� 410,0 2

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Füle Alíz
2007
Röszkei Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Sándorné 1968. Écs Községi Lövész Klub 253,0 3 I. osztály
2 Füle Alíz 2007. Röszkei Sportkör 208,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Varga Gábor
1975
ZTE Sportlövész Klub
Drótos Benedek
2003
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Csordás Gergely
1988
Zámolyi Lövészklub
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Gartai Imre dr.
1953
Zámolyi Lövészklub
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Horváth Gábor ifj.
1986
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Balázs
1986
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Tamás
1980
Écs Községi Lövész Klub
Butykai Zoltán
1964
Taktaharkányi LK
Maczkó János
1965
Taktaharkányi LK
Szabó István
1988
Taktaharkányi LK
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eninger Gábor
1969
Komáromi VSE
Rácz Balázs
1999
Komáromi VSE
Soós Tibor Csaba
1959
Komáromi VSE
Agot György
1960
APLE
Mezei Gábor
1961
APLE
Szalai Mihály
1972
APLE
Tsereteli George
1968
Röszkei Sportkör
Máté Krisztián
1982
Röszkei Sportkör
Füle Csaba
1973
Röszkei Sportkör
Csapatok
Zámolyi LK
Csordás Gergely 1988 Zámolyi Lövészklub
Farkas Ferenc 1965 Zámolyi Lövészklub
Gartai Imre dr. 1953 Zámolyi Lövészklub
PSN ZRT
Heilmann József 1972 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Tibor 1972 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lakatos Zoltán 1958 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
ZTE SKK
Balogh Zoltán 1973 ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc 1976 ZTE Sportlövész Klub
Varga Gábor 1975 ZTE Sportlövész Klub
Écs
Horváth Gábor ifj. 1986 Écs Községi Lövész Klub
Pulai Balázs 1986 Écs Községi Lövész Klub
Pulai Tamás 1980 Écs Községi Lövész Klub
Taktaharkányi LK
Butykai Zoltán 1964 Taktaharkányi LK
Maczkó János 1965 Taktaharkányi LK
Szabó István 1988 Taktaharkányi LK
Komárom VSE
Eninger Gábor 1969 Komáromi VSE
Rácz Balázs 1999 Komáromi VSE
Soós Tibor Csaba 1959 Komáromi VSE
APLE
Agot György 1960 APLE
Mezei Gábor 1961 APLE
Szalai Mihály 1972 APLE
Röszke
Tsereteli George 1968 Röszkei Sportkör
Máté Krisztián 1982 Röszkei Sportkör
Füle Csaba 1973 Röszkei Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth Gábor ifj. 1986. Écs Községi Lövész Klub 278,0 6 I. osztály
2 Mezei Gábor 1961. APLE 277,0 8 I. osztály
3 Szalai Mihály 1972. APLE 276,0 7 I. osztály
4 Butykai Zoltán 1964. Taktaharkányi LK 276,0 6 I. osztály
5 Csordás Gergely 1988. Zámolyi Lövészklub 276,0 5 I. osztály
6 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 273,0 3 I. osztály
7 Pulai Tamás 1980. Écs Községi Lövész Klub 272,0 1 I. osztály
8 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 265,0 7 I. osztály
9 Balogh Zoltán 1973. ZTE Sportlövész Klub 264,0 3 I. osztály
10 Soós Tibor Csaba 1959. Komáromi VSE 264,0 1 I. osztály
11 Szabó István 1988. Taktaharkányi LK 262,0 5 I. osztály
12 Gartai Imre dr. 1953. Zámolyi Lövészklub 261,0 3 I. osztály
13 Varga Gábor 1975. ZTE Sportlövész Klub 261,0 2 I. osztály
14 Maczkó János 1965. Taktaharkányi LK 259,0 4 I. osztály
15 Lakatos Zoltán 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 257,0 0 I. osztály
16 Heilmann József 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 256,0 2 I. osztály
17 Eninger Gábor 1969. Komáromi VSE 255,0 3 I. osztály
18 Rácz Balázs 1999. Komáromi VSE 255,0 1 I. osztály
19 Agot György 1960. APLE 252,0 3 I. osztály
20 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 249,0 1 I. osztály
21 Pulai Balázs 1986. Écs Községi Lövész Klub 243,0 2 II. osztály
22 Dobó Gergő 1993. Röszkei Sportkör 239,0 2 II. osztály
23 Drótos Benedek 2003. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 211,0 1 II. osztály
24 Tsereteli George 1968. Röszkei Sportkör 209,0 1 III. osztály
25 Füle Csaba 1973. Röszkei Sportkör 205,0 2 III. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 APLE APLE 805,0 18
2 Zámolyi LK Zámo 802,0 15
3 ZTE SKK ZTE S 798,0 8
4 Taktaharkányi LK Takta 797,0 15
5 Écs Écs 793,0 9
6 Komárom VSE Komá 774,0 5
7 PSN ZRT Pécs 762,0 3
8 Röszke Rösz 414,0 3
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Pintér László
1961
Meteor LK.
Stefán Imre
1961
Egri PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 3X10 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 3X10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Varga Gábor
1975
ZTE Sportlövész Klub
Horváth Gábor ifj.
1986
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Balázs
1986
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Tamás
1980
Écs Községi Lövész Klub
Butykai Zoltán
1964
Taktaharkányi LK
Eninger Gábor
1969
Komáromi VSE
Rácz Balázs
1999
Komáromi VSE
Soós Tibor Csaba
1959
Komáromi VSE
Agot György
1960
APLE
Mezei Gábor
1961
APLE
Szalai Mihály
1972
APLE
Csapatok
ZTE SKK
Balogh Zoltán 1973 ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc 1976 ZTE Sportlövész Klub
Varga Gábor 1975 ZTE Sportlövész Klub
Écs
Horváth Gábor ifj. 1986 Écs Községi Lövész Klub
Pulai Balázs 1986 Écs Községi Lövész Klub
Pulai Tamás 1980 Écs Községi Lövész Klub
Komárom VSE
Eninger Gábor 1969 Komáromi VSE
Rácz Balázs 1999 Komáromi VSE
Soós Tibor Csaba 1959 Komáromi VSE
APLE
Agot György 1960 APLE
Mezei Gábor 1961 APLE
Szalai Mihály 1972 APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Butykai Zoltán 1964. Taktaharkányi LK 247,0 1 I. osztály
2 Horváth Gábor ifj. 1986. Écs Községi Lövész Klub 246,0 3 I. osztály
3 Szalai Mihály 1972. APLE 242,0 3 I. osztály
4 Pulai Tamás 1980. Écs Községi Lövész Klub 237,0 4 I. osztály
5 Balogh Zoltán 1973. ZTE Sportlövész Klub 237,0 3 I. osztály
6 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 237,0 2 I. osztály
7 Pulai Balázs 1986. Écs Községi Lövész Klub 236,0 2 I. osztály
8 Agot György 1960. APLE 233,0 1 I. osztály
9 Rácz Balázs 1999. Komáromi VSE 229,0 0 I. osztály
10 Soós Tibor Csaba 1959. Komáromi VSE 221,0 3 I. osztály
11 Mezei Gábor 1961. APLE 217,0 1 I. osztály
12 Eninger Gábor 1969. Komáromi VSE 204,0 1 II. osztály
13 Varga Gábor 1975. ZTE Sportlövész Klub 197,0 2 II. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Écs Écs 719,0 9
2 APLE APLE 692,0 5
3 ZTE SKK ZTE S 671,0 7
4 Komárom VSE Komá 654,0 4
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 3X10 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Lukács Veronika
2006
Zámolyi Lövészklub
Jurkó Sára
2007
Csepel LE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Tokai Dóra Andrea
2006
Csepel LE
Pető Andrea
1976
Pécsi Vasutas Sportkör
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Horváth Timea dr
1988
BHSE
Ábrók Csilla
1973
BHSE
Konkoly Rózsa
1973
Kecskeméti Lövész SE
Fehér Andrea
1971
APLE
Holló Eszter
2004
APLE
Szalai Fatime
1999
APLE
Farkas Ágnes
1997
MATE-GEAC
Csapatok
Csepel LE
Jurkó Sára 2007 Csepel LE
Lázár Míra 2006 Csepel LE
Tokai Dóra Andrea 2006 Csepel LE
APLE
Fehér Andrea 1971 APLE
Holló Eszter 2004 APLE
Szalai Fatime 1999 APLE
BHSE
Hanák Gabriella 1996 BHSE
Horváth Timea dr 1988 BHSE
Ábrók Csilla 1973 BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hanák Gabriella 1996. BHSE 287,0 11 I. osztály
2 Pető Andrea 1976. Pécsi Vasutas Sportkör 286,0 7 I. osztály
3 Fehér Andrea 1971. APLE 285,0 6 I. osztály
4 Tokai Dóra Andrea 2006. Csepel LE 284,0 7 I. osztály
5 Lázár Míra 2006. Csepel LE 284,0 7 I. osztály
6 Szalai Fatime 1999. APLE 284,0 6 I. osztály
7 Horváth Timea dr 1988. BHSE 280,0 7 I. osztály
8 Holló Eszter 2004. APLE 278,0 7 I. osztály
9 Tóth Sándorné 1968. Écs Községi Lövész Klub 274,0 5 I. osztály
10 Ábrók Csilla 1973. BHSE 274,0 4 I. osztály
11 Lukács Veronika 2006. Zámolyi Lövészklub 273,0 6 I. osztály
12 Jurkó Sára 2007. Csepel LE 270,0 5 I. osztály
13 Konkoly Rózsa 1973. Kecskeméti Lövész SE 257,0 2 I. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 APLE APLE 847,0 19
2 BHSE BHSE 841,0 22
3 Csepel LE Csepe 838,0 19
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Varga Gábor
1975
ZTE Sportlövész Klub
Szalai Péter
1971
Fertőrákosi Lövészklub
Sógorka Károly
1963
Sasszem SE
Major Ákos
1974
Győri Polgári LE
Csordás Gergely
1988
Zámolyi Lövészklub
Czizel Károly
1957
Zámolyi Lövészklub
Deák Lajos
1963
Zámolyi Lövészklub
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Gartai Imre dr.
1953
Zámolyi Lövészklub
Kivés László
1963
Feldebrői Lövész Klub
Vargyasi Ákos
1987
Egri PLE
Vasas Gábor
1989
Egri PLE
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Horváth Gábor
1963
Écs Községi Lövész Klub
Horváth Gábor ifj.
1986
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Balázs
1986
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Tamás
1980
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám
1989
Écs Községi Lövész Klub
Martonyi János
1982
Kecskeméti Lövész SE
Beregi Zoltán János
1968
Taktaharkányi LK
Butykai Zoltán
1964
Taktaharkányi LK
Maczkó János
1965
Taktaharkányi LK
Szabó István
1988
Taktaharkányi LK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Gillich Bálint
2004
Városföldi SE
Antal Balázs
1991
Városföldi SE
Eninger Gábor
1969
Komáromi VSE
Soós Tibor Csaba
1959
Komáromi VSE
Agot György
1960
APLE
Mezei Gábor
1961
APLE
Szalai Mihály
1972
APLE
Palik Péter Zsombor
2008
Sasszem SE
Csapatok
ZTE SKK
Balogh Zoltán 1973 ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc 1976 ZTE Sportlövész Klub
Varga Gábor 1975 ZTE Sportlövész Klub
Écs A
Horváth Gábor ifj. 1986 Écs Községi Lövész Klub
Pulai Balázs 1986 Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám 1989 Écs Községi Lövész Klub
APLE
Agot György 1960 APLE
Mezei Gábor 1961 APLE
Szalai Mihály 1972 APLE
ZLK
Csordás Gergely 1988 Zámolyi Lövészklub
Czizel Károly 1957 Zámolyi Lövészklub
Farkas Ferenc 1965 Zámolyi Lövészklub
Écs B
Horváth Gábor 1963 Écs Községi Lövész Klub
Pulai Tamás 1980 Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor 1966 Écs Községi Lövész Klub
Taktaharkányi LK
Butykai Zoltán 1964 Taktaharkányi LK
Maczkó János 1965 Taktaharkányi LK
Szabó István 1988 Taktaharkányi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth Gábor ifj. 1986. Écs Községi Lövész Klub 292,0 12 I. osztály
2 Tóth Ádám 1989. Écs Községi Lövész Klub 291,0 14 I. osztály
3 Csordás Gergely 1988. Zámolyi Lövészklub 289,0 13 I. osztály
4 Mezei Gábor 1961. APLE 289,0 9 I. osztály
5 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 286,0 8 I. osztály
6 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 285,0 11 I. osztály
7 Sógorka Károly 1963. Sasszem SE 285,0 10 I. osztály
8 Agot György 1960. APLE 285,0 8 I. osztály
9 Szalai Mihály 1972. APLE 285,0 7 I. osztály
10 Soós Tibor Csaba 1959. Komáromi VSE 284,0 8 I. osztály
11 Szalai Péter 1971. Fertőrákosi Lövészklub 283,0 9 I. osztály
12 Pulai Tamás 1980. Écs Községi Lövész Klub 283,0 4 I. osztály
13 Czizel Károly 1957. Zámolyi Lövészklub 282,0 9 I. osztály
14 Vasas Gábor 1989. Egri PLE 281,0 2 I. osztály
15 Horváth Gábor 1963. Écs Községi Lövész Klub 280,0 3 I. osztály
16 Balogh Zoltán 1973. ZTE Sportlövész Klub 279,0 7 I. osztály
17 Pulai Balázs 1986. Écs Községi Lövész Klub 278,0 5 I. osztály
18 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 277,0 6 I. osztály
19 Varga Gábor 1975. ZTE Sportlövész Klub 276,0 8 I. osztály
20 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 276,0 3 I. osztály
21 Butykai Zoltán 1964. Taktaharkányi LK 275,0 6 I. osztály
22 Deák Lajos 1963. Zámolyi Lövészklub 270,0 3 I. osztály
23 Maczkó János 1965. Taktaharkányi LK 269,0 2 I. osztály
24 Szabó István 1988. Taktaharkányi LK 267,0 9 I. osztály
25 Major Ákos 1974. Győri Polgári LE 260,0 2 I. osztály
26 Palik Péter Zsombor 2008. Sasszem SE 259,0 1 II. osztály
27 Antal Balázs 1991. Városföldi SE 257,0 2 II. osztály
28 Schaffer Tibor 1974. Borjádi LK 253,0 5 II. osztály
29 Kivés László 1963. Feldebrői Lövész Klub 252,0 0 II. osztály
30 Gillich Bálint 2004. Városföldi SE 248,0 4 II. osztály
31 Martonyi János 1982. Kecskeméti Lövész SE 238,0 2 II. osztály
32 Tsereteli George 1968. Röszkei Sportkör 235,0 1 II. osztály
33 Máté Krisztián 1982. Röszkei Sportkör 230,0 1 II. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Écs A Écs 861,0 31
2 APLE APLE 859,0 24
3 ZLK Zámo 856,0 33
4 Écs B Écs 839,0 10
5 ZTE SKK ZTE S 832,0 21
6 Taktaharkányi LK Takta 811,0 17
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Pintér László
1961
Meteor LK.
Stefán Imre
1961
Egri PLE
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Sipka Péter
1958
APLE
Lukács Imre
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gartai Imre dr. 1953. Zámolyi Lövészklub 280,0 4 I. osztály
2 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 275,0 6 I. osztály
3 Pintér László 1961. Meteor LK. 272,0 2 I. osztály
4 Sipka Péter 1958. APLE 271,0 5 I. osztály
5 Stefán Imre 1961. Egri PLE 266,0 4 I. osztály
6 Farkas Imre 1954. VAMAV LSK 260,0 5 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 3X10 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Pető Andrea
1976
Pécsi Vasutas Sportkör
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Fehér Andrea
1971
APLE
Holló Eszter
2004
APLE
Szalai Fatime
1999
APLE
Farkas Ágnes
1997
MATE-GEAC
Csapatok
APLE
Fehér Andrea 1971 APLE
Holló Eszter 2004 APLE
Szalai Fatime 1999 APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szalai Fatime 1999. APLE 271,0 8 I. osztály
2 Pető Andrea 1976. Pécsi Vasutas Sportkör 269,0 5 I. osztály
3 Fehér Andrea 1971. APLE 264,0 5 I. osztály
4 Holló Eszter 2004. APLE 253,0 3 I. osztály
5 Tóth Sándorné 1968. Écs Községi Lövész Klub 220,0 2 I. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 APLE APLE 788,0 16
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 3X10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Varga Gábor
1975
ZTE Sportlövész Klub
Szalai Péter
1971
Fertőrákosi Lövészklub
Vasas Gábor
1989
Egri PLE
Horváth Gábor
1963
Écs Községi Lövész Klub
Horváth Gábor ifj.
1986
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Balázs
1986
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Tamás
1980
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám
1989
Écs Községi Lövész Klub
Butykai Zoltán
1964
Taktaharkányi LK
Eninger Gábor
1969
Komáromi VSE
Soós Tibor Csaba
1959
Komáromi VSE
Agot György
1960
APLE
Mezei Gábor
1961
APLE
Szalai Mihály
1972
APLE
Csapatok
ZTE SKK
Balogh Zoltán 1973 ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc 1976 ZTE Sportlövész Klub
Varga Gábor 1975 ZTE Sportlövész Klub
ÉCS A
Horváth Gábor ifj. 1986 Écs Községi Lövész Klub
Pulai Balázs 1986 Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám 1989 Écs Községi Lövész Klub
Écs B
Horváth Gábor 1963 Écs Községi Lövész Klub
Pulai Tamás 1980 Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor 1966 Écs Községi Lövész Klub
APLE
Agot György 1960 APLE
Mezei Gábor 1961 APLE
Szalai Mihály 1972 APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Agot György 1960. APLE 278,0 9 I. osztály
2 Horváth Gábor ifj. 1986. Écs Községi Lövész Klub 275,0 7 I. osztály
3 Vasas Gábor 1989. Egri PLE 272,0 4 I. osztály
4 Szalai Mihály 1972. APLE 269,0 3 I. osztály
5 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 264,0 5 I. osztály
6 Tóth Ádám 1989. Écs Községi Lövész Klub 256,0 4 I. osztály
7 Pulai Balázs 1986. Écs Községi Lövész Klub 254,0 3 I. osztály
8 Butykai Zoltán 1964. Taktaharkányi LK 253,0 4 I. osztály
9 Soós Tibor Csaba 1959. Komáromi VSE 253,0 3 I. osztály
10 Mezei Gábor 1961. APLE 251,0 4 I. osztály
11 Balogh Zoltán 1973. ZTE Sportlövész Klub 243,0 2 I. osztály
12 Pulai Tamás 1980. Écs Községi Lövész Klub 231,0 3 I. osztály
13 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 227,0 3 II. osztály
14 Horváth Gábor 1963. Écs Községi Lövész Klub 225,0 2 II. osztály
15 Varga Gábor 1975. ZTE Sportlövész Klub 219,0 4 II. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 APLE APLE 798,0 16
2 ÉCS A Écs 785,0 14
3 ZTE SKK ZTE S 726,0 11
4 Écs B Écs 683,0 8
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 3X10 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Major Ákos
1974
Győri Polgári LE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Nagy Ákos
1999
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Szász Gábor
1996
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Csordás Gergely
1988
Zámolyi Lövészklub
Farkas Zoltán
1971
Zámolyi Lövészklub
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Mészáros Dániel
2002
Csepel LE
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Szabó István Tamás
1977
Debrecen Városi LE
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Kulcsár Péter dr.
1955
UTE
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Csapatok
Zámolyi LK
Papp László 1964 Zámolyi Lövészklub
Csordás Gergely 1988 Zámolyi Lövészklub
Farkas Zoltán 1971 Zámolyi Lövészklub
Csepel LE
Szvetnyik Péter 2002 Csepel LE
Holczer Zsolt 1999 Csepel LE
Mészáros Dániel 2002 Csepel LE
PSN ZRT
Botlik Péter 1979 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Heilmann József 1972 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Tibor 1972 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szhb LK
Kéri Ottilia 1969 Százhalombattai Lövészklub
Hujbert Dániel 1992 Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid 1999 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 176,0 2 I. osztály
2 Sárközi Tamás 1969. Ajkai TTE 176,0 1 I. osztály
3 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 173,0 2 I. osztály
4 Farkas Zoltán 1971. Zámolyi Lövészklub 172,0 1 I. osztály
5 Tóth Gábor 1973. UTE 171,0 2 I. osztály
6 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 171,0 1 I. osztály
7 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 170,0 1 I. osztály
8 Csordás Gergely 1988. Zámolyi Lövészklub 164,0 2 I. osztály
9 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 159,0 2 I. osztály
10 Mészáros Dániel 2002. Csepel LE 158,0 1 I. osztály
11 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 158,0 0 I. osztály
12 Szász Gábor 1996. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 156,0 2 I. osztály
13 Holczer Zsolt 1999. Csepel LE 156,0 0 I. osztály
14 Major Ákos 1974. Győri Polgári LE 154,0 1 I. osztály
15 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 154,0 0 I. osztály
16 Botlik Péter 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 153,0 0 I. osztály
17 Nagy Ákos 1999. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 149,0 0 II. osztály
18 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 149,0 0 II. osztály
19 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 145,0 0 II. osztály
20 Döme István 1954. Mátyásföldi TLE 134,0 0 III. osztály
21 Heilmann József 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 133,0 0 III. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Zámolyi LK Zámo 506,0 4
2 Csepel LE Csepe 487,0 3
3 Szhb LK Száz 479,0 2
4 PSN ZRT Pécs 445,0 2
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szilágyi Sándor
1960
Debrecen Városi LE
Kulcsár Péter dr.
1955
UTE
Ferenci József
1952
APLE
Kresalek Ottó László
1958
APLE
Mezei Gábor
1961
APLE
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Bodor Csaba
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Csapatok
APLE
Ferenci József 1952 APLE
Kresalek Ottó László 1958 APLE
Mezei Gábor 1961 APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szilágyi Sándor 1960. Debrecen Városi LE 154,0 1 I. osztály
2 Mezei Gábor 1961. APLE 150,0 1 I. osztály
3 Bodor Csaba 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 143,0 0 II. osztály
4 Kresalek Ottó László 1958. APLE 143,0 0 II. osztály
5 Ferenci József 1952. APLE 138,0 1 III. osztály
6 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 130,0 1 III. osztály
7 Németh Ferenc 1959. ZTE Sportlövész Klub 129,0 0 IV. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 APLE APLE 431,0 2
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély