MSSZ Országos Bajnokság 2019. Magyar Vadász SKLSz versenyszámok, Vegyes korong

Versenyengedély szám
269/K-09/02/2019
A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Balatonfűzfő, Koronglőtér
A verseny kezdete
2019-09-15
A verseny vége
2019-09-15
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
Egyéni versenyszámoknál: 100 korong esetén 8000 forint, 75 korong esetén 6000 forint versenyzőnként, versenyszámonként. Csapat nevezés esetén (3 fő): 1000 forint csapatonként, versenyszámonként.
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Vegyes korong 100 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Salamon Gábor
1976
Keszthelyi Erdész LK
Aranyász Csaba dr.
1976
Köszolg SC
Csorba Gyula
1986
Köszolg SC
Fülöp Attila
1971
Köszolg SC
Kovács Endre
1981
Köszolg SC
Lakos Dénes Gyula
1957
Köszolg SC
Ragadics Nándor
1987
Köszolg SC
Talabér Krisztián
1980
Köszolg SC
Vörös Csaba
1985
Köszolg SC
Zöldág Gergő
2001
Köszolg SC
Zöldág János
1976
Köszolg SC
Varga Károly
1955
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly ifj.
1976
Budapesti Rendészeti SE
Fodor László
1958
Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc
1999
Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc id.
1967
Honvéd Kossuth LK
Zsoldos Zoltán
1964
Honvéd Kossuth LK
Fülöp Zsolt János
1996
Balatonfűzfői LE
Visnyei Balázs dr
1969
Balatonfűzfői LE
Fodor Dávid
2000
Balatonfűzfői LE
Váczi Attila
1999
Balatonfűzfői LE
Nagy Péter Dénes
1958
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Renner Tibor
1977
Köszolg SC
Szalai Tamás István
2000
Köszolg SC
Mergancz Sándor
1964
Budapesti Rendészeti SE
Csomorné Fodor Marianna
1980
Honvéd Kossuth LK
Kovács Miklós András
1962
Honvéd Kossuth LK
Lengyel Márton
2001
Honvéd Kossuth LK
Csapatok
KÖSZOLG SC l.
Kovács Endre 1981 Köszolg SC
Ragadics Nándor 1987 Köszolg SC
Zöldág János 1976 Köszolg SC
KÖSZOLG SC ll.
Csorba Gyula 1986 Köszolg SC
Lakos Dénes Gyula 1957 Köszolg SC
Talabér Krisztián 1980 Köszolg SC
KÖSZOLG SC lll.
Aranyász Csaba dr. 1976 Köszolg SC
Fülöp Attila 1971 Köszolg SC
Renner Tibor 1977 Köszolg SC
BFLE
Fülöp Zsolt János 1996 Balatonfűzfői LE
Visnyei Balázs dr 1969 Balatonfűzfői LE
Fodor Dávid 2000 Balatonfűzfői LE
BRSE
Varga Károly 1955 Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly ifj. 1976 Budapesti Rendészeti SE
Mergancz Sándor 1964 Budapesti Rendészeti SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zöldág János 1976. Köszolg SC 86,0 0 II. osztály
2 Kovács Endre 1981. Köszolg SC 81,0 0 III. osztály
3 Talabér Krisztián 1980. Köszolg SC 79,0 0 III. osztály
4 Lakos Dénes Gyula 1957. Köszolg SC 77,0 0 III. osztály
5 Ragadics Nándor 1987. Köszolg SC 75,0 0 III. osztály
6 Visnyei Balázs dr 1969. Balatonfűzfői LE 72,0 0 III. osztály
7 Fülöp Zsolt János 1996. Balatonfűzfői LE 69,0 19 IV. osztály
8 Fülöp Attila 1971. Köszolg SC 69,0 17 IV. osztály
9 Aranyász Csaba dr. 1976. Köszolg SC 66,0 19 IV. osztály
10 Csorba Gyula 1986. Köszolg SC 66,0 16 IV. osztály
11 Salamon Gábor 1976. Keszthelyi Erdész LK 63,0 0 IV. osztály
12 Fodor Dávid 2000. Balatonfűzfői LE 61,0 0 IV. osztály
13 Renner Tibor 1977. Köszolg SC 56,0 0 IV. osztály
14 Salamonné Vigh Viktória 1982. Keszthelyi Erdész LK 52,0 0 IV. osztály
15 Varga Károly 1955. Budapesti Rendészeti SE 45,0 16 -
16 Mergancz Sándor 1964. Budapesti Rendészeti SE 45,0 14 -
17 Varga Károly ifj. 1976. Budapesti Rendészeti SE 41,0 0 -
18 Haris Ferenc id. 1967. Honvéd Kossuth LK 30,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KÖSZOLG SC l. Kösz 242,0 0
2 KÖSZOLG SC ll. Kösz 222,0 16
3 BFLE Balat 202,0 19
4 KÖSZOLG SC lll. Kösz 191,0 36
5 BRSE Budap 131,0 30
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Vegyes korong 100 - Veterán 55 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Fodor László
1958
Honvéd Kossuth LK
Kovács Miklós András
1962
Honvéd Kossuth LK
Nagy Péter Dénes
1958
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kovács Miklós András 1962. Honvéd Kossuth LK 39,0 0 -
2 Fodor László 1958. Honvéd Kossuth LK 21,0 0 -
3 Nagy Péter Dénes 1958. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 17,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Vegyes korong 100 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Csomorné Fodor Marianna
1980
Honvéd Kossuth LK
Salamonné Vigh Viktória
1982
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Salamonné Vigh Viktória 1982. Keszthelyi Erdész LK 52,0 0 III. osztály
2 Csomorné Fodor Marianna 1980. Honvéd Kossuth LK 19,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Vegyes korong 100 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Lengyel Márton
2001
Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc
1999
Honvéd Kossuth LK
Szalai Tamás István
2000
Köszolg SC
Zöldág Gergő
2001
Köszolg SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szalai Tamás István 2000. Köszolg SC 82,0 0 Aranyjelvény
2 Zöldág Gergő 2001. Köszolg SC 69,0 0 Ezüstjelvény
3 Haris Ferenc 1999. Honvéd Kossuth LK 23,0 0 -
4 Lengyel Márton 2001. Honvéd Kossuth LK 20,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély