10-25-50m Budapest Bajnokság

Versenyengedély szám
263/B-06/13/2024
A verseny szervezője
Budapesti Sportlövő Szövetség
A verseny helyszíne
Fehér Úti Nemzeti Lőtér
A verseny kezdete
2024-06-15
A verseny vége
2024-06-16
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
3500 Ft./fő/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Veress Dániel
2011
BHSE
Illés Dániel
2011
UTE
Varga Vince Csete
2012
UTE
Marton Tamás László
2010
UTE
Kiss-Vámosi Zsombor
2010
UTE
Leopold Milán
2011
UTE
Felszeghy Ádám Kevin
2012
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Urbán András
2010
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Mélykúti Dávid
2011
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Oláh Zsombor Imre
2014
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Kisbodri Bálint Attila
2010
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Turi Olivér
2012
APLE
Mészáros Bence
2010
Pécsi Vasutas Sportkör
Lengyel Levente
2012
MATE-GEAC
Tatár Márk József
2010
MATE-GEAC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Marton Tamás László 2010. UTE 385,0 20 Aranyjelvény
2 Mélykúti Dávid 2011. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 378,0 15 Aranyjelvény
3 Kiss-Vámosi Zsombor 2010. UTE 373,0 11 Aranyjelvény
4 Kisbodri Bálint Attila 2010. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 371,0 13 Aranyjelvény
5 Leopold Milán 2011. UTE 370,0 11 Aranyjelvény
6 Felszeghy Ádám Kevin 2012. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 369,0 8 Aranyjelvény
7 Mészáros Bence 2010. Pécsi Vasutas Sportkör 367,0 6 Aranyjelvény
8 Tatár Márk József 2010. MATE-GEAC 361,0 7 Ezüstjelvény
9 Veress Dániel 2011. BHSE 355,0 6 Ezüstjelvény
10 Turi Olivér 2012. APLE 355,0 5 Ezüstjelvény
11 Illés Dániel 2011. UTE 352,0 7 Ezüstjelvény
12 Varga Vince Csete 2012. UTE 339,0 3 Bronzjelvény
13 Oláh Zsombor Imre 2014. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 280,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Berkeszi András
2009
BHSE
Marossy Noé
2009
UTE
Ivánka Csongor Csaba
2009
UTE
Petrovics Artúr
2007
Nyíregyházi PLE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Leopold Zoltán
2009
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Varga Tamás
2007
Csepel Torna Club
Poncsák Zétény
2008
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Balázs Dániel
2008
APLE
Szűcs-Kristóf Vilmos
2007
MATE-GEAC
Takács Pál Ignác
2008
Tisza Volán SC
Bóta Levente
2009
VAMAV LSK
Hegedűs László Dominik
2007
VAMAV LSK
Molnár Ferdinánd
2009
Nagykanizsai PSLE
Szabados Koppány
2009
Nagykanizsai PSLE
Márta Ákos
2007
BHSE
Varga Dániel
2009
BHSE
Tóth Bajnai Brúnó Roland
2007
Kecskeméti Lövész SE
Lengyel Ádám
2010
MATE-GEAC
Halász András Benedek
2009
APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szűcs-Kristóf Vilmos 2007. MATE-GEAC 407,8 25 Aranyjelvény
2 Szabados Koppány 2009. Nagykanizsai PSLE 406,5 21 Aranyjelvény
3 Poncsák Zétény 2008. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 399,5 17 Aranyjelvény
4 Petrovics Artúr 2007. Nyíregyházi PLE 396,4 16 Aranyjelvény
5 Tóth Bajnai Brúnó Roland 2007. Kecskeméti Lövész SE 395,1 9 Aranyjelvény
6 Balázs Dániel 2008. APLE 394,8 12 Aranyjelvény
7 Lengyel Ádám 2010. MATE-GEAC 393,8 12 Aranyjelvény
8 Ivánka Csongor Csaba 2009. UTE 392,2 12 Aranyjelvény
9 Marossy Noé 2009. UTE 391,9 11 Aranyjelvény
10 Varga Tamás 2007. Csepel Torna Club 390,3 14 Aranyjelvény
11 Takács Pál Ignác 2008. Tisza Volán SC 390,3 12 Aranyjelvény
12 Berkeszi András 2009. BHSE 385,0 13 Ezüstjelvény
13 Varga Dániel 2009. BHSE 384,1 11 Ezüstjelvény
14 Hegedűs László Dominik 2007. VAMAV LSK 374,2 9 Bronzjelvény
15 Halász András Benedek 2009. APLE 361,8 3 Bronzjelvény
16 Molnár Ferdinánd 2009. Nagykanizsai PSLE 360,1 4 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rácz Áron
2006
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel Torna Club
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tankovics Tamás
2006
ZTE Sportlövész Klub
Wittmann Péter
2003
APLE
Dénes András
2003
MATE-GEAC
Havjar Kristóf
2004
MATE-GEAC
Lévai Csongor
2008
MATE-GEAC
Dévényi Botond
2006
MATE-GEAC
Takács Péter ifj
2005
Tisza Volán SC
Tóth Ádám Balázs
2005
VAMAV LSK
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Bertalan Zolta Beke
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Török Ferenc
2003
Csepel Torna Club
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 624,7 50 Ifjú Mester
2 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 622,7 45 Ifjú Mester
3 Rácz Áron 2006. BHSE 621,7 48 Ifjú Mester
4 Török Ferenc 2003. Csepel Torna Club 620,4 44 Ifjú Mester
5 Dénes András 2003. MATE-GEAC 620,2 44 Ifjú Mester
6 Kertai Szabolcs 2007. UTE 619,6 43 Ifjú Mester
7 Takács Dezső 2006. BHSE 617,3 41 Aranyjelvény
8 Fuglovics Armand 2007. UTE 617,2 41 Aranyjelvény
9 Lévai Csongor 2008. MATE-GEAC 617,0 41 Aranyjelvény
10 Wittmann Péter 2003. APLE 616,3 39 Aranyjelvény
11 Dévényi Botond 2006. MATE-GEAC 614,3 40 Aranyjelvény
12 Leopold Zoltán 2009. UTE 612,2 36 Aranyjelvény
13 Tankovics Tamás 2006. ZTE Sportlövész Klub 611,1 35 Ezüstjelvény
14 Baksics Dániel 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 609,4 34 Ezüstjelvény
15 Bertalan Zolta Beke 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 608,5 31 Ezüstjelvény
16 Zsigmond-Selyeby Áron 2006. Csepel Torna Club 606,4 29 Ezüstjelvény
17 Takács Péter ifj 2005. Tisza Volán SC 596,4 24 Ezüstjelvény
18 Tóth Ádám Balázs 2005. VAMAV LSK 560,9 9 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szalai Mihály
1972
APLE
Karikó Zoltán László
1961
APLE
Biatovszki László József
1963
Siketek Sport Klubja
Király Róbert Belián
1984
Siketek Sport Klubja
Martonyi János Péter
1982
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szalai Mihály 1972. APLE 591,5 21 III. osztály
2 Martonyi János Péter 1982. Kecskeméti Lövész SE 560,4 9 IV. osztály
3 Király Róbert Belián 1984. Siketek Sport Klubja 558,4 7 IV. osztály
4 Biatovszki László József 1963. Siketek Sport Klubja 550,3 9 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kun Zita
2010
BHSE
Lestyánszki Laura
2010
BHSE
Marton Tamara Zsuzsanna
2012
UTE
Szolnoki Csenge
2011
UTE
Szabó Adél Dorottya
2013
UTE
Molnár Sára
2011
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Adamik Anna Sára
2011
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Szilva Szonja
2011
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Kovács Hanga
2012
APLE
Friedrich Aliz
2011
Pécsi Vasutas Sportkör
Nagy Réka
2010
MATE-GEAC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Molnár Sára 2011. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 382,0 17 Aranyjelvény
2 Kun Zita 2010. BHSE 376,0 18 Aranyjelvény
3 Szilva Szonja 2011. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 374,0 14 Aranyjelvény
4 Kovács Hanga 2012. APLE 374,0 12 Aranyjelvény
5 Friedrich Aliz 2011. Pécsi Vasutas Sportkör 374,0 10 Aranyjelvény
6 Nagy Réka 2010. MATE-GEAC 358,0 8 Ezüstjelvény
7 Adamik Anna Sára 2011. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 353,0 7 Ezüstjelvény
8 Marton Tamara Zsuzsanna 2012. UTE 352,0 6 Ezüstjelvény
9 Szolnoki Csenge 2011. UTE 350,0 4 Ezüstjelvény
10 Szabó Adél Dorottya 2013. UTE 330,0 5 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Békefi Flóra
2008
BHSE
Lecza Bianka
2009
UTE
Béres Kata
2007
APLE
Dévényi Kincső Flóra
2009
MATE-GEAC
Gombos Anna Liliom
2009
MATE-GEAC
Kovács Bianka
2009
Kecskeméti Lövész SE
Csikós Alíz
2008
Kecskeméti Lövész SE
Czuczu Szilárda
2007
Kecskeméti Lövész SE
Haász Janka Magdolna
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Kovács Lotti
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Héra Georgina
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Wiesner Csenge Zsófi
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Árgyelán Patricia
2009
MATE-GEAC
Dósa-Baranics Dea
2008
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dévényi Kincső Flóra 2009. MATE-GEAC 409,5 24 Aranyjelvény
2 Héra Georgina 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 406,8 22 Aranyjelvény
3 Gombos Anna Liliom 2009. MATE-GEAC 394,5 14 Aranyjelvény
4 Árgyelán Patricia 2009. MATE-GEAC 393,6 14 Aranyjelvény
5 Kovács Lotti 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 392,4 12 Aranyjelvény
6 Wiesner Csenge Zsófi 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 390,2 9 Aranyjelvény
7 Dósa-Baranics Dea 2008. BHSE 386,6 11 Ezüstjelvény
8 Kovács Bianka 2009. Kecskeméti Lövész SE 382,4 13 Ezüstjelvény
9 Haász Janka Magdolna 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 377,3 10 Bronzjelvény
10 Békefi Flóra 2008. BHSE 377,0 8 Bronzjelvény
11 Csikós Alíz 2008. Kecskeméti Lövész SE 370,8 8 Bronzjelvény
12 Czuczu Szilárda 2007. Kecskeméti Lövész SE 363,0 4 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borsos Eszter
2005
UTE
Toma Réka
2006
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Tokai Dóra Andrea
2006
Csepel Torna Club
Andrássy Fruzsina Éva
2008
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Dombi Emma Vivien
2009
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Vintze Regina
2005
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Farkas Dóra
2003
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Szabó Zsófia
2004
ZTE Sportlövész Klub
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Popovics Pálma
2005
MATE-GEAC
Jovan Noémi
2006
Tisza Volán SC
Pap Jerne Zsófia
2007
Tisza Volán SC
Keresztesi Petra Inez
2008
Tisza Volán SC
Gáll Kamilla Keana
2005
VAMAV LSK
Bozsolik Sarolta
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna Boglárka
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Kata
2007
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vintze Regina 2005. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 625,1 50 Ifjú Mester
2 Toma Réka 2006. UTE 624,9 50 Ifjú Mester
3 Jovan Noémi 2006. Tisza Volán SC 623,7 48 Ifjú Mester
4 Ferik Csilla 2008. MATE-GEAC 623,3 47 Ifjú Mester
5 Keresztesi Petra Inez 2008. Tisza Volán SC 619,2 43 Ifjú Mester
6 Hegedüs Abigél 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 619,2 40 Ifjú Mester
7 Tóth Anna 2005. UTE 618,8 45 Aranyjelvény
8 Bozsolik Sarolta 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 615,0 36 Aranyjelvény
9 Szabó Zsófia 2004. ZTE Sportlövész Klub 614,0 37 Aranyjelvény
10 Popovics Pálma 2005. MATE-GEAC 613,6 33 Aranyjelvény
11 Dombi Emma Vivien 2009. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 612,6 40 Aranyjelvény
12 Farkas Dóra 2003. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 612,6 37 Aranyjelvény
13 Borsos Eszter 2005. UTE 612,5 32 Aranyjelvény
14 Andrássy Fruzsina Éva 2008. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 611,4 40 Ezüstjelvény
15 Molnár Kata 2007. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 608,9 31 Ezüstjelvény
16 Tokai Dóra Andrea 2006. Csepel Torna Club 605,4 32 Ezüstjelvény
17 Gáll Kamilla Keana 2005. VAMAV LSK 603,7 26 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagybányai-Nagy Anna
2002
BHSE
Dénes Eszter
2001
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Katona Martina
1986
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bajos Gitta
2002
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Horváth Orsolya
1994
ZTE Sportlövész Klub
Szalai Fatime
1999
APLE
Biatovszki Mira Zsuzsanna
1992
Tisza Volán SC
Farkas Ágnes
1997
MATE-GEAC
Borsos Fanni
2000
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dénes Eszter 2001. UTE 628,9 53 Mester
2 Bajos Gitta 2002. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 628,7 50 Mester
3 Nagybányai-Nagy Anna 2002. BHSE 627,1 50 Mester
4 Tarr Vivien 2001. UTE 627,0 50 Mester
5 Toma Dorina 1999. UTE 623,6 45 Mester
6 Biatovszki Mira Zsuzsanna 1992. Tisza Volán SC 619,2 43 I. osztály
7 Farkas Ágnes 1997. MATE-GEAC 608,5 33 II. osztály
8 Szalai Fatime 1999. APLE 599,8 25 III. osztály
9 Horváth Orsolya 1994. ZTE Sportlövész Klub 595,1 20 III. osztály
10 Katona Martina 1986. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 586,5 20 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Márta Ákos
2007
BHSE
Varga Tamás
2007
Csepel Torna Club
Fuglovics Armand
2007
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Palik Péter Zsombor
2008
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Tóth Bajnai Brúnó Roland
2007
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fuglovics Armand 2007. UTE 609,4 29 Aranyjelvény
2 Kertai Szabolcs 2007. UTE 596,0 17 Aranyjelvény
3 Tóth Bajnai Brúnó Roland 2007. Kecskeméti Lövész SE 589,6 14 Aranyjelvény
4 Márta Ákos 2007. BHSE 587,9 17 Aranyjelvény
5 Varga Tamás 2007. Csepel Torna Club 567,9 7 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rácz Áron
2006
BHSE
Török Ferenc
2003
Csepel Torna Club
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tankovics Tamás
2006
ZTE Sportlövész Klub
Wittmann Péter
2003
APLE
Dévényi Botond
2006
MATE-GEAC
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dénes András 2003. MATE-GEAC 615,2 31 Ifjú Mester
2 Wittmann Péter 2003. APLE 613,8 25 Ifjú Mester
3 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 613,1 27 Ifjú Mester
4 Havjar Kristóf 2004. MATE-GEAC 611,5 28 Ifjú Mester
5 Rácz Áron 2006. BHSE 606,7 26 Ifjú Mester
6 Török Ferenc 2003. Csepel Torna Club 605,8 22 Ifjú Mester
7 Tankovics Tamás 2006. ZTE Sportlövész Klub 603,8 20 Ifjú Mester
8 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 601,1 19 Ifjú Mester
9 Dévényi Botond 2006. MATE-GEAC 597,9 22 Ifjú Mester
10 Baksics Dániel 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 593,6 15 Ifjú Mester
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Gartai Imre dr.
1953
Zámolyi Lövészklub
Simó Kornél
1984
BHSE
Szabián Norbert
1982
UTE
Koczor Péter Pál
1989
UTE
Prágai Patrik
1998
UTE
Beregi Zoltán János
1968
Taktaharkányi LK
Maczkó János ifj.
1989
Taktaharkányi LK
Szabó István
1988
Taktaharkányi LK
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Agot György
1960
APLE
Karikó Zoltán László
1961
APLE
Szalai Mihály
1972
APLE
Király Róbert Belián
1984
Siketek Sport Klubja
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Horváth Gábor ifj.
1986
Écs Községi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Simó Kornél 1984. BHSE 615,6 32 Mester
2 Szabián Norbert 1982. UTE 612,5 27 Mester
3 Prágai Patrik 1998. UTE 609,7 25 Mester
4 Horváth Gábor ifj. 1986. Écs Községi Lövész Klub 608,8 25 Mester
5 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 608,5 26 Mester
6 Szalai Mihály 1972. APLE 608,3 21 Mester
7 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 604,9 24 Mester
8 Agot György 1960. APLE 601,8 18 Mester
9 Koczor Péter Pál 1989. UTE 598,0 17 Mester
10 Szabó István 1988. Taktaharkányi LK 597,0 16 Mester
11 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 595,9 21 I. osztály
12 Beregi Zoltán János 1968. Taktaharkányi LK 589,6 14 II. osztály
13 Maczkó János ifj. 1989. Taktaharkányi LK 586,0 13 III. osztály
14 Gartai Imre dr. 1953. Zámolyi Lövészklub 585,2 13 III. osztály
15 Király Róbert Belián 1984. Siketek Sport Klubja 549,4 5 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Andrássy Fruzsina Éva
2008
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Dévényi Kincső Flóra
2009
MATE-GEAC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Andrássy Fruzsina Éva 2008. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 604,1 24 Aranyjelvény
2 Dévényi Kincső Flóra 2009. MATE-GEAC 577,2 14 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borsos Eszter
2005
UTE
Tokai Dóra Andrea
2006
Csepel Torna Club
Toma Réka
2006
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Farkas Dóra
2003
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Vintze Regina
2005
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Jovan Noémi
2006
Tisza Volán SC
Bozsolik Sarolta
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna Boglárka
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vintze Regina 2005. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 609,3 25 Ifjú Mester
2 Ferik Csilla 2008. MATE-GEAC 607,4 22 Ifjú Mester
3 Toma Réka 2006. UTE 604,2 22 Ifjú Mester
4 Tóth Anna 2005. UTE 602,7 20 Ifjú Mester
5 Tokai Dóra Andrea 2006. Csepel Torna Club 599,1 16 Ifjú Mester
6 Borsos Eszter 2005. UTE 597,2 12 Ifjú Mester
7 Juronics Anna Boglárka 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 593,2 17 Ifjú Mester
8 Jovan Noémi 2006. Tisza Volán SC 587,2 14 Aranyjelvény
9 Hegedüs Abigél 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 585,2 13 Aranyjelvény
10 Farkas Dóra 2003. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 582,9 14 Ezüstjelvény
11 Bozsolik Sarolta 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 581,2 12 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagybányai-Nagy Anna
2002
BHSE
Molnár Anikó Margit
1967
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Fehér Andrea
1971
APLE
Szalai Fatime
1999
APLE
Biatovszki Mira Zsuzsanna
1992
Tisza Volán SC
Konkoly Rózsa
1973
Kecskeméti Lövész SE
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Borsos Fanni
2000
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Molnár Anikó Margit 1967. UTE 614,7 29 Mester
2 Nagybányai-Nagy Anna 2002. BHSE 612,6 28 Mester
3 Toma Dorina 1999. UTE 612,1 26 Mester
4 Szalai Fatime 1999. APLE 604,0 27 Mester
5 Biatovszki Mira Zsuzsanna 1992. Tisza Volán SC 599,9 20 Mester
6 Fehér Andrea 1971. APLE 598,1 15 Mester
7 Konkoly Rózsa 1973. Kecskeméti Lövész SE 573,0 12 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Márta Ákos
2007
BHSE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fuglovics Armand 2007. UTE 568,0 18 Aranyjelvény
2 Kertai Szabolcs 2007. UTE 553,0 13 Aranyjelvény
3 Márta Ákos 2007. BHSE 540,0 8 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rácz Áron
2006
BHSE
Török Ferenc
2003
Csepel Torna Club
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Wittmann Péter
2003
APLE
Dénes András
2003
MATE-GEAC
Havjar Kristóf
2004
MATE-GEAC
Lévai Csongor
2008
MATE-GEAC
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Török Ferenc 2003. Csepel Torna Club 582,0 33 Aranyjelvény
2 Dénes András 2003. MATE-GEAC 579,0 22 Aranyjelvény
3 Wittmann Péter 2003. APLE 575,0 21 Aranyjelvény
4 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 575,0 18 Aranyjelvény
5 Havjar Kristóf 2004. MATE-GEAC 570,0 19 Aranyjelvény
6 Lévai Csongor 2008. MATE-GEAC 570,0 19 Aranyjelvény
7 Rácz Áron 2006. BHSE 564,0 16 Ezüstjelvény
8 Baksics Dániel 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 554,0 8 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vas Péter
1998
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Szalai Mihály
1972
APLE
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vas Péter 1998. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 579,0 20 I. osztály
2 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 557,0 15 III. osztály
3 Szalai Mihály 1972. APLE 550,0 13 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Toma Réka
2006
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Vintze Regina
2005
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Popovics Pálma
2005
MATE-GEAC
Jovan Noémi
2006
Tisza Volán SC
Bozsolik Sarolta
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna Boglárka
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Toma Réka 2006. UTE 580,0 19 Ifjú Mester
2 Tóth Anna 2005. UTE 577,0 20 Ifjú Mester
3 Ferik Csilla 2008. MATE-GEAC 577,0 18 Ifjú Mester
4 Vintze Regina 2005. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 574,0 23 Aranyjelvény
5 Popovics Pálma 2005. MATE-GEAC 571,0 17 Aranyjelvény
6 Bozsolik Sarolta 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 563,0 22 Ezüstjelvény
7 Jovan Noémi 2006. Tisza Volán SC 560,0 15 Ezüstjelvény
8 Hegedüs Abigél 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 558,0 14 Ezüstjelvény
9 Juronics Anna Boglárka 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 550,0 10 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagybányai-Nagy Anna
2002
BHSE
Dénes Eszter
2001
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Bajos Gitta
2002
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Szalai Fatime
1999
APLE
Biatovszki Mira Zsuzsanna
1992
Tisza Volán SC
Farkas Ágnes
1997
MATE-GEAC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bajos Gitta 2002. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 587,0 36 Mester
2 Nagybányai-Nagy Anna 2002. BHSE 585,0 34 Mester
3 Toma Dorina 1999. UTE 585,0 25 Mester
4 Dénes Eszter 2001. UTE 576,0 26 I. osztály
5 Farkas Ágnes 1997. MATE-GEAC 568,0 20 II. osztály
6 Biatovszki Mira Zsuzsanna 1992. Tisza Volán SC 563,0 22 III. osztály
7 Szalai Fatime 1999. APLE 544,0 11 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Zoltán
2010
Városföldi SE
Parádi Kenéz Máté
2010
Debreceni Lövészsuli SE
Ródler Bence
2011
UTE
Kispál Bernát
2010
UTE
Farkas Ákos
2010
KSI SE
Gosztola Gergő
2010
KSI SE
Kazár Ádám
2010
KSI SE
Korondi Szabolcs
2012
KSI SE
Bereczki Kevin
2011
Nyíregyházi PLE
Czifrik Dorián Zalán
2011
Százhalombattai Lövészklub
Horváth Miron
2011
Százhalombattai Lövészklub
Mrena Dániel
2010
Százhalombattai Lövészklub
Hajdu Csongor
2010
VAMAV LSK
Torma Péter
2010
VAMAV LSK
Dajka Gábor Dominik
2012
Városföldi SE
Boncz László Bendegúz
2010
Egri PLE
Deák Ákos
2011
Egri PLE
Szmatona Gábor
2010
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Kovács Máté
2011
Kecskeméti Lövész SE
Nagy Szilárd
2012
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hajdu Csongor 2010. VAMAV LSK 362,0 6 Aranyjelvény
2 Torma Péter 2010. VAMAV LSK 359,0 2 Aranyjelvény
3 Kiss Zoltán 2010. Városföldi SE 354,0 4 Aranyjelvény
4 Mrena Dániel 2010. Százhalombattai Lövészklub 353,0 3 Aranyjelvény
5 Bereczki Kevin 2011. Nyíregyházi PLE 346,0 3 Aranyjelvény
6 Kovács Máté 2011. Kecskeméti Lövész SE 339,0 0 Ezüstjelvény
7 Szmatona Gábor 2010. RÁBA ETO Győr Sportegyesület 336,0 1 Ezüstjelvény
8 Farkas Ákos 2010. KSI SE 335,0 3 Ezüstjelvény
9 Deák Ákos 2011. Egri PLE 335,0 2 Ezüstjelvény
10 Korondi Szabolcs 2012. KSI SE 332,0 4 Ezüstjelvény
11 Boncz László Bendegúz 2010. Egri PLE 329,0 2 Bronzjelvény
12 Ródler Bence 2011. UTE 329,0 2 Bronzjelvény
13 Gosztola Gergő 2010. KSI SE 324,0 3 Bronzjelvény
14 Kazár Ádám 2010. KSI SE 322,0 0 Bronzjelvény
15 Nagy Szilárd 2012. Kecskeméti Lövész SE 318,0 1 Bronzjelvény
16 Czifrik Dorián Zalán 2011. Százhalombattai Lövészklub 308,0 3 -
17 Kispál Bernát 2010. UTE 305,0 2 -
18 Mélykúti Dávid 2011. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 295,0 1 -
19 Dajka Gábor Dominik 2012. Városföldi SE 268,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Olivér
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Szabó Levente
2009
MATE-GEAC
Pintér Ármin
2009
MATE-GEAC
Szekér Máté Bálint
2007
UTE
Petrovics Artúr
2007
Nyíregyházi PLE
Benkő Áron
2009
UTE
Kaló Balázs
2008
Debreceni Lövészsuli SE
Egyházi Zolta
2009
KSI SE
Szentjóby Kevin
2007
KSI SE
Turóczi Zoltán
2008
Nyíregyházi PLE
Bereczki Bence
2008
Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Sitkei Tamás
2008
APLE
Simon Roland
2009
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Balogh Márton András
2007
Százhalombattai Lövészklub
Czakó Patrik Márk
2009
Százhalombattai Lövészklub
Kajári Áron
2008
Százhalombattai Lövészklub
Salamon András
2007
Százhalombattai Lövészklub
Schmidt Ferenc
2008
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Kónya Dániel
2007
VAMAV LSK
Tokodi András László
2009
Kecskeméti Lövész SE
Pula Csongor
2008
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kiss Olivér 2009. Debreceni Lövészsuli SE 365,0 2 Aranyjelvény
2 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 362,0 3 Aranyjelvény
3 Kónya Dániel 2007. VAMAV LSK 362,0 3 Aranyjelvény
4 Tokodi András László 2009. Kecskeméti Lövész SE 359,0 2 Ezüstjelvény
5 Petrovics Artúr 2007. Nyíregyházi PLE 357,0 5 Ezüstjelvény
6 Schmidt Ferenc 2008. Veszprémi Sportlövész Egyesület 357,0 5 Ezüstjelvény
7 Sitkei Tamás 2008. APLE 353,0 0 Ezüstjelvény
8 Simon Roland 2009. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 350,0 2 Ezüstjelvény
9 Szentjóby Kevin 2007. KSI SE 347,0 2 Bronzjelvény
10 Szekér Máté Bálint 2007. UTE 345,0 3 Bronzjelvény
11 Kaló Balázs 2008. Debreceni Lövészsuli SE 343,0 2 Bronzjelvény
12 Balogh Márton András 2007. Százhalombattai Lövészklub 340,0 5 Bronzjelvény
13 Pintér Ármin 2009. MATE-GEAC 333,0 1 Bronzjelvény
14 Salamon András 2007. Százhalombattai Lövészklub 324,0 2 -
15 Szabó Levente 2009. MATE-GEAC 314,0 1 -
16 Pula Csongor 2008. RÁBA ETO Győr Sportegyesület 311,0 2 -
17 Turóczi Zoltán 2008. Nyíregyházi PLE 311,0 1 -
18 Czakó Patrik Márk 2009. Százhalombattai Lövészklub 309,0 0 -
19 Benkő Áron 2009. UTE 301,0 0 -
20 Kajári Áron 2008. Százhalombattai Lövészklub 277,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Molnár Ádám
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Gönczöl Ábel
2006
MATE-GEAC
Kiss-Vámosi Ádám
2008
UTE
Szabó Ákos
2007
UTE
Szolnoki Marcell
2006
UTE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Vlaszács Tamás
2003
KSI SE
Weite Hayden Károly
2008
KSI SE
Laczik Dávid
2004
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Darabos Donát
2005
Százhalombattai Lövészklub
Barabás Bence
2006
VAMAV LSK
Szabó Gergő
2006
VAMAV LSK
Tokodi Tibor Bence
2004
Kecskeméti Lövész SE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rédecsi Máté 2004. BHSE 567,0 14 Aranyjelvény
2 Weite Hayden Károly 2008. KSI SE 562,0 14 Ezüstjelvény
3 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 560,0 12 Ezüstjelvény
4 Barabás Bence 2006. VAMAV LSK 555,0 11 Ezüstjelvény
5 Molnár Ádám 2006. Debreceni Lövészsuli SE 554,0 8 Ezüstjelvény
6 Vlaszács Tamás 2003. KSI SE 552,0 10 Ezüstjelvény
7 Laczik Dávid 2004. RÁBA ETO Győr Sportegyesület 550,0 9 Ezüstjelvény
8 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 550,0 9 Ezüstjelvény
9 Szabó Ákos 2007. UTE 547,0 10 Ezüstjelvény
10 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 539,0 6 Bronzjelvény
11 Kiss-Vámosi Ádám 2008. UTE 535,0 2 Bronzjelvény
12 Darabos Donát 2005. Százhalombattai Lövészklub 533,0 8 Bronzjelvény
13 Tokodi Tibor Bence 2004. Kecskeméti Lövész SE 525,0 4 Bronzjelvény
14 Szolnoki Marcell 2006. UTE 523,0 6 Bronzjelvény
15 Gönczöl Ábel 2006. MATE-GEAC 514,0 6 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Lengyel Dávid
1980
MATE-GEAC
Tóth Gábor
1973
UTE
Kalmár Tamás
1995
UTE
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Sváb Sándor
1976
BPLE
Pálfi Gábor
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Polyák Norbert Zsolt
1975
KSI SE
Trájer Szabolcs
2001
KSI SE
Rácz Péter
1974
KSI SE
Gyimesi László Vince
1978
KSI SE
Farkas Gábor
1970
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Agot György
1960
APLE
Balogh Gergely
1973
APLE
Ferenci József
1952
APLE
Kresalek Ottó László
1958
APLE
Mezei Gábor
1961
APLE
Porcsalmy Imre Zoltán
1963
APLE
Tihanyi László
1948
APLE
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Juhász Márton
1988
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Papp Zoltán Csaba
1972
Százhalombattai Lövészklub
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Oskolás Imre ifj.
1988
Tisza Volán SC
Nagy Tibor
1964
BHSE
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 570,0 14 II. osztály
2 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 567,0 20 II. osztály
3 Tóth Gábor 1973. UTE 564,0 17 II. osztály
4 Tóth Viktor 1986. Kecskeméti Lövész SE 559,0 8 III. osztály
5 Balogh Gergely 1973. APLE 557,0 11 III. osztály
6 Pálfi Gábor 1993. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 553,0 8 III. osztály
7 Nagy Tibor 1964. BHSE 552,0 10 III. osztály
8 Oskolás Imre ifj. 1988. Tisza Volán SC 551,0 8 III. osztály
9 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 549,0 11 III. osztály
10 Kalmár Tamás 1995. UTE 546,0 6 III. osztály
11 Juhász Márton 1988. Százhalombattai Lövészklub 537,0 5 IV. osztály
12 Agot György 1960. APLE 534,0 8 IV. osztály
13 Gyimesi László Vince 1978. KSI SE 534,0 5 IV. osztály
14 Papp Zoltán Csaba 1972. Százhalombattai Lövészklub 529,0 9 IV. osztály
15 Farkas Gábor 1970. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 524,0 5 IV. osztály
16 Szöllősi Ferenc 1957. UTE 518,0 3 IV. osztály
17 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 514,0 3 IV. osztály
18 Rácz Péter 1974. KSI SE 512,0 1 IV. osztály
19 Ferenci József 1952. APLE 504,0 3 IV. osztály
20 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 495,0 2 -
21 Porcsalmy Imre Zoltán 1963. APLE 492,0 6 -
22 Döme István 1954. Mátyásföldi TLE 487,0 3 -
23 Polyák Norbert Zsolt 1975. KSI SE 476,0 4 -
24 Kresalek Ottó László 1958. APLE 465,0 4 -
25 Takács Péter 1967. Tisza Volán SC 406,0 7 -
26 Tihanyi László 1948. APLE 364,0 2 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hudra Bianka
2011
Debreceni Lövészsuli SE
Gunczer Léna Anna
2010
KSI SE
Kerepeczki Bianka
2011
KSI SE
Lázár Boróka
2011
KSI SE
Benkei Petra
2010
Nyíregyházi PLE
Lázár Leila
2010
Százhalombattai Lövészklub
Varga Tímea Lilla
2010
Százhalombattai Lövészklub
Varga Viktória Veronika
2013
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hudra Bianka 2011. Debreceni Lövészsuli SE 349,0 4 Aranyjelvény
2 Kerepeczki Bianka 2011. KSI SE 349,0 2 Aranyjelvény
3 Benkei Petra 2010. Nyíregyházi PLE 347,0 4 Aranyjelvény
4 Varga Tímea Lilla 2010. Százhalombattai Lövészklub 341,0 3 Aranyjelvény
5 Lázár Leila 2010. Százhalombattai Lövészklub 339,0 4 Aranyjelvény
6 Lázár Boróka 2011. KSI SE 339,0 3 Aranyjelvény
7 Gunczer Léna Anna 2010. KSI SE 333,0 1 Ezüstjelvény
8 Varga Viktória Veronika 2013. Százhalombattai Lövészklub 247,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Cséki Emma
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Papp Zsófia
2007
MATE-GEAC
Nagy Bianka
2007
MATE-GEAC
Dóra Bianka
2007
KSI SE
Kiss Virág
2007
KSI SE
Koza Gréta
2009
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Orosz Dóra
2009
Nyíregyházi PLE
Bárdos Vivien
2008
VAMAV LSK
Králik Réka
2007
Kecskeméti Lövész SE
Bocsi Hanga Bíborka
2007
Egri PLE
Princz Eszter Edit
2007
Egri PLE
Horváth Hajnalka Erzsébet
2007
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Papp Zsófia 2007. MATE-GEAC 359,0 5 Ezüstjelvény
2 Nagy Bianka 2007. MATE-GEAC 353,0 6 Ezüstjelvény
3 Princz Eszter Edit 2007. Egri PLE 347,0 3 Ezüstjelvény
4 Orosz Dóra 2009. Nyíregyházi PLE 336,0 4 Bronzjelvény
5 Cséki Emma 2009. Debreceni Lövészsuli SE 336,0 1 Bronzjelvény
6 Bocsi Hanga Bíborka 2007. Egri PLE 329,0 0 Bronzjelvény
7 Bárdos Vivien 2008. VAMAV LSK 326,0 1 Bronzjelvény
8 Dóra Bianka 2007. KSI SE 320,0 2 Bronzjelvény
9 Horváth Hajnalka Erzsébet 2007. RÁBA ETO Győr Sportegyesület 308,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szemán Gréta
2005
Debreceni Lövészsuli SE
Papp Zsófia
2007
MATE-GEAC
Szabó-Galiba Noémi
2006
MATE-GEAC
Domsits Olivia Ditta
2004
UTE
Kálóczi Szilvia Regina
2007
Csepel Torna Club
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Gergő Lilla
2006
KSI SE
Horinka Abigél
2006
KSI SE
Kertész Zsófia
2003
KSI SE
Vincze Kata Sára
2009
KSI SE
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Lénárt Eszter Nóra
2006
Nyíregyházi PLE
Hadnagy Viktória Anna
2008
KSI SE
Kabina Fanni
2007
KSI SE
Komlós Diána
2008
KSI SE
Török Fanni
2006
APLE
Farkasréti Eszter Mária
2005
Százhalombattai Lövészklub
Farnadi-Nagy Boglárka
2006
BHSE
Péter Kíra Lara
2007
Csepel Torna Club
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 573,0 15 Ifjú Mester
2 Domsits Olivia Ditta 2004. UTE 565,0 14 Aranyjelvény
3 Kálóczi Szilvia Regina 2007. Csepel Torna Club 557,0 13 Ezüstjelvény
4 Vincze Kata Sára 2009. KSI SE 549,0 8 Ezüstjelvény
5 Komlós Diána 2008. KSI SE 545,0 7 Ezüstjelvény
6 Gergő Lilla 2006. KSI SE 545,0 4 Ezüstjelvény
7 Farkasréti Eszter Mária 2005. Százhalombattai Lövészklub 541,0 12 Bronzjelvény
8 Szemán Gréta 2005. Debreceni Lövészsuli SE 541,0 6 Bronzjelvény
9 Horinka Abigél 2006. KSI SE 539,0 10 Bronzjelvény
10 Péter Kíra Lara 2007. Csepel Torna Club 538,0 9 Bronzjelvény
11 Lénárt Eszter Nóra 2006. Nyíregyházi PLE 531,0 4 Bronzjelvény
12 Kabina Fanni 2007. KSI SE 530,0 6 Bronzjelvény
13 Hadnagy Viktória Anna 2008. KSI SE 530,0 6 Bronzjelvény
14 Farnadi-Nagy Boglárka 2006. BHSE 530,0 3 Bronzjelvény
15 Fazekas Milla 2006. KSI SE 526,0 4 Bronzjelvény
16 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 525,0 4 Bronzjelvény
17 Szabó-Galiba Noémi 2006. MATE-GEAC 524,0 4 Bronzjelvény
18 Dragoiu Alexa 2005. KSI SE 512,0 3 -
19 Kertész Zsófia 2003. KSI SE 510,0 5 -
20 Török Fanni 2006. APLE 492,0 5 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kapás Rita
1984
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lukács Gabriella
1978
Csepel LE
Fleischer Bernadett
1999
Debreceni Lövészsuli SE
Komárominé Kék Erika
1970
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Molnár Zsuzsa
1984
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Katona Zsanett
1985
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Durango Flores Diana Cristina
1988
ECU
Perez Pena Andrea Maria
1990
ECU
Farkas Bernadett
1987
APLE
Kresalek Noémi
1990
APLE
Komáromi Krisztina Panna
2001
Tisza Volán SC
Major Veronika
1997
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Biatovszkiné Kerezsi Zsuzsanna
1963
Siketek Sport Klubja
Dávid Krisztina
1975
BHSE
Dobayné Maczkó Anikó
1967
BHSE
Balogh Zsuzsa Eszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Sebestyén Melinda Mónika Dr.
1983
Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Major Veronika 1997. BEFAG Keszthelyi Erdész LK 580,0 24 I. osztály
2 Perez Pena Andrea Maria 1990. ECU 569,0 17 II. osztály
3 Varga Zalay Babett 2002. UTE 563,0 8 II. osztály
4 Dávid Krisztina 1975. BHSE 562,0 10 II. osztály
5 Durango Flores Diana Cristina 1988. ECU 560,0 9 II. osztály
6 Farkas Bernadett 1987. APLE 549,0 5 III. osztály
7 Komáromi Krisztina Panna 2001. Tisza Volán SC 542,0 6 III. osztály
8 Molnár Zsuzsa 1984. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 532,0 9 IV. osztály
9 Kapás Rita 1984. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 527,0 8 IV. osztály
10 Biatovszkiné Kerezsi Zsuzsanna 1963. Siketek Sport Klubja 527,0 5 IV. osztály
11 Kresalek Noémi 1990. APLE 527,0 4 IV. osztály
12 Fleischer Bernadett 1999. Debreceni Lövészsuli SE 525,0 5 IV. osztály
13 Komárominé Kék Erika 1970. UTE 511,0 3 IV. osztály
14 Lukács Gabriella 1978. Csepel LE 506,0 3 IV. osztály
15 Balogh Zsuzsa Eszter 2002. Százhalombattai Lövészklub 493,0 1 -
16 Katona Zsanett 1985. RÁBA ETO Győr Sportegyesület 433,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kálóczi Szilvia Regina
2007
Csepel Torna Club
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel Torna Club
Vas Emma
2007
UTE
Vincze Kata Sára
2009
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kálóczi Szilvia Regina 2007. Csepel Torna Club 539,0 10 Ezüstjelvény
2 Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008. Csepel Torna Club 539,0 6 Ezüstjelvény
3 Vas Emma 2007. UTE 523,0 3 Bronzjelvény
4 Vincze Kata Sára 2009. KSI SE 485,0 4 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Domsits Olivia Ditta
2004
UTE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Gergő Lilla
2006
KSI SE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Hadnagy Viktória Anna
2008
KSI SE
Kabina Fanni
2007
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 577,0 12 Ifjú Mester
2 Domsits Olivia Ditta 2004. UTE 563,0 10 Aranyjelvény
3 Gergő Lilla 2006. KSI SE 531,0 9 Bronzjelvény
4 Kabina Fanni 2007. KSI SE 530,0 5 Bronzjelvény
5 Hadnagy Viktória Anna 2008. KSI SE 529,0 4 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Durango Flores Diana Cristina
1988
ECU
Perez Pena Andrea Maria
1990
ECU
Komáromi Krisztina Panna
2001
Tisza Volán SC
Major Veronika
1997
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Dávid Krisztina
1975
BHSE
Polyókáné Sike Renáta
1978
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Major Veronika 1997. BEFAG Keszthelyi Erdész LK 582,0 25 Mester
2 Perez Pena Andrea Maria 1990. ECU 576,0 13 I. osztály
3 Polyókáné Sike Renáta 1978. BHSE 575,0 10 I. osztály
4 Durango Flores Diana Cristina 1988. ECU 573,0 16 II. osztály
5 Komáromi Krisztina Panna 2001. Tisza Volán SC 562,0 15 III. osztály
6 Dávid Krisztina 1975. BHSE 561,0 15 III. osztály
7 Varga Zalay Babett 2002. UTE 547,0 12 III. osztály
8 Antal-Varga Vilma 1986. Gárdonyi Sportlövő Klub 430,0 7 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Orbán Zsolt
1968
Technikai Sportok Klubja
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Győrik Csaba
1967
MATE-GEAC
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Budai Csaba
1968
UTE
Szalai Ferenc
1975
UTE
Szabó István Tamás
1977
Debrecen Városi LE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Nagy László
1970
Tisza Volán SC
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Oskolás Imre ifj.
1988
Tisza Volán SC
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Nagy Tibor
1964
BHSE
Sárközi Tamás Dániel
1969
Ajkai TTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rédecsi Máté 2004. BHSE 568,0 11 II. osztály
2 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 566,0 12 II. osztály
3 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 566,0 10 II. osztály
4 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 564,0 10 II. osztály
5 Nagy Tibor 1964. BHSE 560,0 13 II. osztály
6 Sárközi Tamás Dániel 1969. Ajkai TTE 560,0 10 II. osztály
7 Nagy László 1970. Tisza Volán SC 557,0 13 III. osztály
8 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 554,0 11 III. osztály
9 Győrik Csaba 1967. MATE-GEAC 552,0 12 III. osztály
10 Oskolás Imre ifj. 1988. Tisza Volán SC 551,0 11 III. osztály
11 Szabó István Tamás 1977. Debrecen Városi LE 548,0 12 III. osztály
12 Varga András Viktor 1991. KSI SE 533,0 7 III. osztály
13 Szalai Ferenc 1975. UTE 530,0 3 III. osztály
14 Németh Ferenc 1959. ZTE Sportlövész Klub 522,0 11 III. osztály
15 Szöllősi Ferenc 1957. UTE 515,0 2 III. osztály
16 Takács Péter 1967. Tisza Volán SC 501,0 2 IV. osztály
17 Döme István 1954. Mátyásföldi TLE 481,0 3 IV. osztály
18 Budai Csaba 1968. UTE 461,0 0 IV. osztály
19 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 431,0 3 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Junior vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Weite Hayden Károly
2008
KSI SE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 560,0 11 Aranyjelvény
2 Weite Hayden Károly 2008. KSI SE 546,0 9 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Győrik Csaba
1967
MATE-GEAC
Szabó István Tamás
1977
Debrecen Városi LE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Takács Tibor Tamás
1967
Egri PLE
Jambrik István
1968
BHSE
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Nagy László
1970
Tisza Volán SC
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Oskolás Imre ifj.
1988
Tisza Volán SC
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Major Veronika
1997
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Nagy Tibor
1964
BHSE
Sárközi Tamás Dániel
1969
Ajkai TTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Major Veronika 1997. BEFAG Keszthelyi Erdész LK 577,0 20 Mester
2 Győrik Csaba 1967. MATE-GEAC 558,0 14 II. osztály
3 Oskolás Imre ifj. 1988. Tisza Volán SC 545,0 11 II. osztály
4 Nagy Tibor 1964. BHSE 545,0 5 II. osztály
5 Nagy László 1970. Tisza Volán SC 544,0 9 II. osztály
6 Sárközi Tamás Dániel 1969. Ajkai TTE 532,0 5 III. osztály
7 Jambrik István 1968. BHSE 527,0 6 III. osztály
8 Szabó István Tamás 1977. Debrecen Városi LE 520,0 5 III. osztály
9 Varga András Viktor 1991. KSI SE 520,0 5 III. osztály
10 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 492,0 1 IV. osztály
11 Takács Péter 1967. Tisza Volán SC 474,0 3 IV. osztály
12 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 373,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Nagy Tibor
1964
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Tibor 1964. BHSE 552,0 10 III. osztály
2 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 547,0 8 III. osztály
3 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 533,0 8 -
4 Németh Ferenc 1959. ZTE Sportlövész Klub 514,0 6 -
5 Szöllősi Ferenc 1957. UTE 507,0 6 -
6 Gács Pál Ferenc 1959. Tétény Promontor PLE 449,0 3 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Weite Hayden Károly
2008
KSI SE
Laczik Dávid
2004
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Nagy Ákos Károly
2005
Tisza Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rédecsi Máté 2004. BHSE 581,0 14 Ifjú Mester
2 Weite Hayden Károly 2008. KSI SE 553,0 9 Ezüstjelvény
3 Nagy Ákos Károly 2005. Tisza Volán SC 553,0 9 Ezüstjelvény
4 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 530,0 8 -
5 Laczik Dávid 2004. RÁBA ETO Győr Sportegyesület 530,0 4 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Szabó István Tamás
1977
Debrecen Városi LE
Takács Tibor Tamás
1967
Egri PLE
Jambrik István
1968
BHSE
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Oskolás Imre ifj.
1988
Tisza Volán SC
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 555,0 10 III. osztály
2 Jambrik István 1968. BHSE 550,0 10 III. osztály
3 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 540,0 12 -
4 Oskolás Imre ifj. 1988. Tisza Volán SC 514,0 6 -
5 Szabó István Tamás 1977. Debrecen Városi LE 479,0 4 -
6 Takács Péter 1967. Tisza Volán SC 463,0 3 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vlaszács Tamás
2003
KSI SE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tokodi András László
2009
Kecskeméti Lövész SE
Tokodi Tibor Bence
2004
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 525,0 3 Ezüstjelvény
2 Vlaszács Tamás 2003. KSI SE 507,0 4 Bronzjelvény
3 Tokodi Tibor Bence 2004. Kecskeméti Lövész SE 449,0 0 -
4 Tokodi András László 2009. Kecskeméti Lövész SE 436,0 3 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Orbán Zsolt
1968
Technikai Sportok Klubja
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Tóth Gábor
1973
UTE
Kulcsár Péter dr.
1955
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Szabó István Tamás
1977
Debrecen Városi LE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Trájer Szabolcs
2001
KSI SE
Nagy László
1970
Tisza Volán SC
Mezei Gábor
1961
APLE
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Sárközi Tamás Dániel
1969
Ajkai TTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szűcs Gergely 1977. UTE 532,0 7 II. osztály
2 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 532,0 3 II. osztály
3 Tóth Gábor 1973. UTE 527,0 4 III. osztály
4 Szabó István Tamás 1977. Debrecen Városi LE 517,0 3 III. osztály
5 Nagy László 1970. Tisza Volán SC 514,0 5 III. osztály
6 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 511,0 4 III. osztály
7 Sárközi Tamás Dániel 1969. Ajkai TTE 507,0 5 IV. osztály
8 Kulcsár Péter dr. 1955. UTE 475,0 2 IV. osztály
9 Orbán Zsolt 1968. Technikai Sportok Klubja 468,0 2 IV. osztály
10 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 432,0 4 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély